37
Ide Mindent lehet írni
  • seAke
    #1
    Na tisztelet nagyérdemű!Megcsináltam ide lehet írni mindenfélét ami nem tartozik konkrétan az LFS-hez!
  • FREAK
    #2
    Ezt minek kell??
  • seAke
    #3
    Azé hogy ne a topicodat írjuk tele mindenféle faszsággal,mert mindig mondjátok hogy menjetek a dühöngőbe....ezé.

  • seAke
    #4
    A számítógépek sosem fogják átvenni a könyvek szerepét. Nem állhatsz rá egy floppy lemezre, hogy elérj valamit egy magas polcon.
    - Sam Ewing
  • seAke
    #5
    Palee:bakker, indiccsunk egy junior fórumot is a fiataloknak, ne itt betyárkodjanak.
    Nem bírom kihámozni a lolhalmazból az idevágó részeket.
  • FREAK
    #6
    ja, hogy offolni akartok :DD

    hajrá
  • FREAK
    #7
    ebben tök igaza van, a faszomtudja melyik junior klánnak nem tom mi köze az LFS ligához.....
  • [Walaki]D`Lair
    #8
    te fasz! Ezt miért az általánosba kellett???
  • Tikal #9
    ezt nyithatad volna a saját forumok között is, nem vágom miről szol a topic...
    LFS-ről vagy minden másrol? De akkor miért LFS a topic cime?
  • seAke
    #10
    Mert általános eszmecserét fogunk folytatni vagy nem?
  • seAke
    #11
    Azért,mert ez a MAgyar Bajnokság résztvevőinek szól.
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    De miért az általánosba??? Nem ide való, hanem a saját fórumok közé!
  • seAke
    #13
    De faszomért kell engem baszogatni már,mindenért írjatok bele azt kusss!Faszom!
  • [Walaki]D`Lair
    #14
    nagyon gyorsan le fog ám csúszni....
  • seAke
    #15
    Mert leszarok azért!
  • Palee
    #16
    köszi Seake
  • ÁjjLe BoBBi
    #17
    LOL most zavart benneteket az a pár kép meg hozzászólás ??? no szépek vagytok!! van aki jó kedvel nézegette azokat a képeket, pl. CSOCSO !
  • Galy
    #18
    de ráálhatsz egy-két számgépházra...
  • Galy
    #19
    természetesen két L-lel
  • [Walaki]D`Lair
    #20
    én is ezért mondtam, amit mondtam...
  • seAke
    #21
    Nem nem! A képek ok. Ez nem moderálási szándékkal volt létrehozva ez a fórúm cs egy kis eszmecsere más dolgokról egymás közt!Ettől még nyugodtan írhatunk LOL dolgokat.Én is fogok
  • seAke
    #22
    De ezt nem azért csináltam hogy berágjatok...csak azért hogy eldumálhassunk olyan dolgokró is amelyek mondjuk nem férnek bele az LFS igen szűk témakörébe.Például az éti csigák szaporodása a Szigetközi Dunaágakban vagy a cserebogarak szerelmi életéről.
  • seAke
    #23
    De Bobbi ha ezen megint összekapunk akkor a falnak megyek tátott szájjal
  • Tikal #24
    Ez a válasz nem kielégítő, és nem ad magyarázatot arra hogy miért az általánosba, és milyen témákról lehet itt beszélni.
  • Lteebee
    #25
    Az "ide mindent lehet írni" kategóriába simán beleeseik a kétezer, illetve a Jóreggelt... topic.

    De mindegy.
  • Astaroth
    #26
    Elkezdtem a gyakorlatot a kreszben.Waaoo
  • [Walaki]D`Lair
    #27
    wow...én jövő héten kezdem...hogy megy?
  • Ramore
    #28
    Mikor jön ki a teljes verziós LFS game? Van erről infó?
  • [Walaki]D`Lair
    #29
    ehhh...elméletileg hónapok óta kinn kéne lennie az első negyednek, a mostani 0.2-es Demó Márc 21.-én jelent meg...szal nem lehet tudni na...:)
  • Ramore
    #30
    Tényleg kiadhatnák már a teljes verziót, egy régebbi demoval játszottam már egy kölcsönkormánnyal, nem volt piskóta!
  • [Walaki]D`Lair
    #31
    hát ja...
  • Astaroth
    #32
    JÓL MEGY néha agyon akar verni az oktató!(furcsa szórakozás)
  • seAke
    #33
    Bazzz DR!Ne tudd meg mekkora volt LAn-Party...Q3A egész végig bazz milyen csaták voltak, te sírva szaladnál el!
  • [Walaki]D`Lair
    #34
    jajajajajjajajjajjjj....majd szétoltok mindenkit ugyanúgy mint eddíg mindenben....de aport főleg...:DDD
  • PResident Evil
    #35
    persze persze, furik powaaaa :D
  • icmi
    #36
    Itt Káosz Professzor beszél.
    Most tönkreteszem a rendszert. Lefoglalom a szerver teljes kapacitását ezzel a levéllel muhahahaha.
  • freepistike
    #37
    sziasztok valaki tud segiteni routeren keresztül hogy tudok szerot csinálni beirom az átjáro ip cimét a keresöbe de nem ad be semmit