28
Megszűnt a gamekapocs!!!
  • zaki
    #1
    megszűnt a gamekapocs...
  • hen-tes
    #4
    talán van akit igen !!!
  • cypher
    #9
    gratula,unreg köcsög.
    Mit alázod le más munkáját?
    3 Évig működött az oldal,jópár hozzáértőbb arc számára...
  • TneX
    #10
    Unreg köcsög? :DD
  • CSOCSO
    #11
    gk valaha tényleg jo volt.....RIP
  • Petyus_
    #12
    Kár érte. :(

    Én szerettem a GK-t csak olyan lassú volt a fórumuk, hogy kínszenvedés volt oda írni.
  • cypher
    #13
    A kukaccal nem sok minden változott..
    Gyökérséged meg főleg nem...
  • cypher
    #14
    Bár nem fogok vitázni,de "magánvéleménynek" kicsit durva volt,amit bepötyögtél..
  • claw_
    #15
    Azt nem kukac(=@) hanem egy copyright-ot jelző ©! Szemüveget!
  • claw_
    #16
    Csak unatkozott+kötözködős kedvében volt, egyik szépséghibája, pedig jóarc ember, ilyenkor minden marhaságot megcsinál, nem kell komolyan venni! Vagy lehet csak ahhoz gyökérnek kell lenni!
  • cypher
    #17
    Minek???
    Elb@sztam,ok..És??
    Attól még igazam van,nem??
  • Dikkma
    #18
    Nincs.
    Gknak meg hát, vége, marad még sok oldal.
  • claw_
    #19
    Mivel TneX egyik legjobb haverom (~fejből tudom hány fogát ütöttem ki ) ezért nincs!
  • claw_
    #20
    Amúgy inkább örülj hogy beszólt! Külöben mi lett volna? Beír 1-2 ember hogy jajj szegény GK, jobb esetben összegyűlik 10 hozzászólás... Így meg! Máris 20-nál tartunk!
  • Dikkma
    #21
    TneX itt is haver, tehát eleve nem lehet nem igaza ;D
  • Davidus
    #22
    jajj szegény gk
  • Davidus
    #23
    Mikor átalakult forum oldallá vagy mivé csináltam ott egy nicket de 200 hozzászolás után léptem mert még káromkodni se nagyon lehetett. A kurva isten huzza a vérvörös faszára aki miatt megsznt a GK.
  • zaki
    #24
    Tnex:
  • antijedi
    #25
    hát a gk már akor meghalt amikor forumá alakult, addig jártam oda amig rendesen üzemelt, de ez a csak forumosdi + még annak is elég ramaty elérés már eléggé a haláltusájavolt szegénynek (elötte tényleg jó volt)
  • cypher
    #26
    Sorry mindenkitől a tegnapiakért,kurva influenza szétnyomja(ta..)az agyam,szal sorry..
  • zaki
    #27
    újraindult az oldal
  • Qwerty4
    #28
    ÚJRA INDULT ÉS MILYEN JÓ, SZERINTEM A LEGÁTTEKINTHETŐBB JÁTÉKOKKAL FOGLALKOZÓ WEBLAP!!!