550
  • Blasta
    #1
  • Blasta
    #2
    Fuck
  • Blasta
    #3
  • Blasta
    #4
  • Blasta
    #5
  • Blasta
    #6
    Na ez már igen!
    Sajnos azt olvastam, hogy módosítják a játékmenetet, a fix egységes missziók helyett C&C rendszerü management lesz. Ezt én sajnálom, mert a GC1-ben pont az tetszett, hogy nagyjából fix mennyiségü egységgel kellett megoldanod egy-egy szituációt!
    Mint a Swine-ban, vagy a leendő Panzers-ben.
  • Blasta
    #7
  • Blasta
    #8
  • Blasta
    #9
  • Blasta
    #10
    SZóval a GC1 is személyes kedvencem volt és remélem a 2 is lesz olyan fasza!
    A képek mindenesetre lealázzák a Generals motorját! Na persze az már kinn van....:-))))
  • Blasta
    #11
    Hivatalos honlap

  • K.András
    #12
    Nekem 1 nem tetszett annyira kivéve a grafikát, jot fog tenni az a változtatás a játéknak szvsz!!!
  • Blasta
    #13
    Kevés embernek tetszett az 1, ezt elismerem!
    De nekem nagyon bejött! Ha nem tudsz millió tankot gyártani, hanem csak párat amik folyamatosan pályáról-pályára fejlődnek, akkor az ember jobban kényszerül stratégiázni és jobban is vigyáz az egységekre!
    És külön jó pont volt az egységk 2-féle speciális fegyvere, amit a mission elött állíthattál be, és csak 1-szer, max 3-szor használhattad, a speckótól függően...
  • Blasta
    #14
    Egy laza kis támadás:

    (bocs a méretért)


  • Blasta
    #15
    Bázis:
  • K.András
    #16
    Szép lesz a game nagyon.
  • Blasta
    #17
    Ja, szerintem is über!
    Csak a játékmenet is legyen király!
  • FREAK
    #18
    hihi, ez olyan, mint a Dragon Empires meg a Ryzom topik, csak ott én ülök egyedül :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tikal #19
    Nem birom az olyat hogy töménytelenül lehet gyártani a tankokat meg minden egységet, jobb a fix, ott jobban kijön a stratégia, szerintem.
    Amugy van most olyan game amiben mai haditechnika van?
  • FREAK
    #20
    ezzel én is így vagyok, de asszem a GC is pont ilyen, ha jól emlékszem

    lényegében csak a csapatok fölött kapod meg az irányítást, nem kell építgetni
  • Braveheart
    #21
    na grafika az jó, remélem a játékmenet is az lesz
  • Blasta
    #22
    Már írtam, hogy nagy bánatomra azt olvastam a GC2-ről, hogy C&C szerü lesz a játékmenet!
    Vagyis nem csak a csapatok fölött kapod meg az irányitást, hanem bázis kell építened és egységeket gyártani!

    Én ezt is szeretem, de az a játékmód jobban bejön mint amilyen a GC1 volt!
  • FREAK
    #23
    az sux, hátha ki lehet kapcsolni a "full control"-t :D
  • Dns5000
    #24
    remelem lesznek repulok is, kulonben a howitzerek tul taposak lesznek
  • FREAK
    #25
    hát ilyen játékban elég bután nézne ki pár lebegő vasdarab.....
  • Dns5000
    #26
    mer kene lebegniuk, prepulneken mint ahogy a repulok szoktak.
  • FREAK
    #28
    tehát mach2-vel repülnek egy 1x1 km-es pályán?
  • Blasta
    #29
    Nem.
    Ezek ilyen Hoover craftok voltak és nem repültek valami gyorsan....
  • Blasta
    #30
    Új képek, tehát topik UP!


    A katona bácsik érdekesen figyelnek a terepben....
  • Blasta
    #31
    HOPPÁÁÁ!

    Emberek, egyre inkább érzem, hogy a GC 2 egy elég nagy durranás lesz!
    Kicsit darkosabb jelleget kölcsönöznek a játéknak ezek az új képek!
    Ízelitőnek itt van egy, a többiért menjetek a hardvired-re! Nagyon ütősek!!!!!!

  • Dns5000
    #32
    nekem a repulos kep teszik nagyon, megis lesznek reulok :)
    ezeknek a kek kepeknek nagyon T3 hangulata van, de nem baj:)
  • Blasta
    #33
    Pontosan.
    T3 és Dark Reign 2 árad a képekből...
    Nagyon bejönnek...
  • ollie
    #34
    jajdenagyonvárommárezt ;D
  • Blasta
    #35
    Tudom, hogy csak én várom a gémet, de azért a magam szórakoztatására berakom az új híreket :-))))))

    "Az Északi Csillag Szövetség kommandósai elkapták Henrik Sebri háborús bűnöst, akit pixelek tömeges meggyilkolásával és a texel háborúkban elkövetett mészárlásokkal gyanúsítanak. Sebri még tavaly -- nagy titokban -- elmenekült hazájából, mikor lába alatt forró lett a talaj. Egy játékfejlesztő cégnél húzódott meg, mint Massive fődizájner. Villanószőrű Böfögő-mókus kémjeink egy rutin cégellenőrzés alkalmával bukkantak nyomára. Sebri őrizetbe vételére harminckét, acélkemény kommandós rohamozta meg a Massive épületét. Az elfogó akció sikerrel járt. Sebri viszont hallgatott.. De nem sokáig. A vallatók megfenyegették, hogy kipróbálják rajta a legújabb fejlesztésű, hidraulikus herezúzó prést. Miután készségesen bemutatták neki a gépezetet működés közben, Henrik Sabri – érthetetlen módon -- úgy döntött, kitálal:

    Részletek a topszikrit GC2: Operation Exodus aktából:

    Henrik Sebri: A második rész teljesen új, A GC1 minden procikáját továbbfejlesztettük, így nagyon kevés az újrafelhasznált kód. Mivel nem kell bányászni, tehát az ásványkincsek begyűjtögetése NEM foglalja le az AI-t, teljes erejével a megnyúvasztásodra koncentrálhat. Győzelem eléréséhez kritikus területeket kell elfoglalnod. Ezután erősítést tudsz behívni, valamint átpakolhatod Orbitális Kompjaid rakterét. A játékmenetet sokkal rugalmasabbá tettük. Tehát maradt az első rész lényege: a harcra koncentrálsz és keményen taktikázol.

    Kritikus területek elfoglalásakor parancs-pontokat kapsz, melyeket újabb erősítés lehívására, tüzérségi támogatás kérésére, füsttakaró létrehozására és a Dropship szállítmányának változtatására használhatsz fel. Egységeid tapasztalati pontokat kapnak és fejlődnek, de NEM VIHETED ÁT őket új pályákra. Mindegyik oldalon lesz kb. 12-16 egység, ezeket gyalogság, járművek, tankok és helikopterek csoportba soroltuk. Kevert csapatok érik el a legjobb eredményeket, nincs überbrutál egység, mindegyiknek megvan a maga hátránya. Nagy tankcsaták mellett részt vehetsz lopakodós, mesterlövészkedős küldetésekben is. Konvojvédelem, evakuálás, ellenséges konvojok elfogása, szabotázsakciók lesznek még napirenden.

    Terepnek nagy szerepe van. Magasról támadók előnyt élveznek, katonák imádnak erdőben kommandózni, míg a tankok a szabadban fickándoznak önfeledten. Zuhogó esőben nem nagyon lát az ellenség, ekkor jól meg lehet lepni. Főleg oldalról érdemes támadni, mivel elöl túl erős a tankok páncélja. Füstálcát használó gyalogság nélkül nem tudod a városokat hatékonyan megtisztítani az ellenállóktól. Koncentrált tűzzel a földre lehet nyomni az ellenfelet. Gyalogosok ekkor csak kúszni mernek, és ilyenkor a tankot vezénylő ellenséges tiszt is visszaugrik a harckocsi belsejébe.

    Golyózápor elől a fedezékben lapuló az ellenség nem lát jól. Ekkor célszerű oldalba támadni. Multiplayer teljes glóriájában képviselteti magát. Ranglétrák, értékelő rendszerek tömkelege vár rátok. Folyamatban lévő játékba is be lehet ugrani és öt perc alatt kilőni pár tárat a szórakozás kedvéért. A beugrós-szervereknél lesz map rotation és map voting, stb.. Interneten vagy LAN-on KOOPERATÍV módban végig lehet nyomni a teljes hadjáratot. "


    MEGJELENÉS: TAVASZ
    hogy kapnák be....:-)))
  • Blasta
    #36
    A kopterek:

  • Tikal #37
    ez nem kopter hanem repülő izé :)
    amugy jol néz ki, kiváncsi vagyokmilyen repcsik lesznek még, mert a légierő a kedvenc :)
  • Blasta
    #38
    Nekem ebben a gémben a tankok jobban bejöttek.
    A repcsik elég gyengék voltak.
    Remélem, a 2. részben jó repcsiket csinálnak...
  • Blasta
    #39
    Mondjuk ezek a gépek egyértelmüen Planetside repcsikre hasonlitanak.
    Ezek Mosquito-k :-))))
  • Braveheart
    #40
    Öcsém amikor megláttam ezeket a képeket, majdnem leesett az állam! Kiváncsi vagyok ilyen lesz nálam :) Ezeket a screenshotokat biztos egy atomerőművel csinálták :) ...
  • dikki*yysw
    #41
    Ground Control 2 intervjú