31
  • Csudri #3
    Változatlan, ja de meddig. Kinézem ebből a köcsög bandából (UPC), hogy idén egyszer még emelnek! Amit leszarnék, ha nem lenne a rohadt 15gigás korlát!!
  • vax
    #4
    Jól meg vágják az adsl-ket meg a kábel-ket a modemesekkel együtt.
  • vax
    #5
    Jól meg vágják az adsl-ket meg a kábel-ket a modemesekkel együtt.
  • vax
    #6
    A "gazdagabb, jómódubb" régiók alacsonyabb internet és telefon dijainak különbözetét mi fizetjük meg a "csoróbb, szegényebb" régiókban.
  • Mike at home
    #7
    Ez mekkora hazugasag. Persze a matavnal talan. Az allam meg mindig a matavot nyomja
  • Mike at home
    #8
    Lattam az arakat

    dial-up 100 ora 9000,- Ft

    dial-up-ert ennyit kerni rablas.
    masreszrol az "olcso" dial-up-ot a hajamra kenhetem
  • Cat #9
    én pont hogy másképp vagyok, legyen kisebb korlát, de akkor fizetnék feleennyit... én fizetem meg a te töltögetésedet is ;)
  • b
    #10
    én frístarttal nyomulok. akkor most nekem mennyit és kinek kell majd fizetenem? :) a matávnak már így is talicskával viszem a manit. :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    ÉN NEM VETTEM ÉSZRE HOGY 25%-KAL KEVESEBBET FIZETEK.
  • Csudri #14
    Én már régóta át akarok nyergelni, de októberig köt a szerződésem hozzájuk!
  • Mike
    #15
    legyen többféle korlát, akinek elég 3 gia, az kevesebbet fizessen, mint mondjuk akinek 20 kell
  • Mike
    #16
    Ezzel együtt én inkább maradok a UPC-nél, semmint, hogy egy fillért is adjak a rohadék matávnak
  • Zsoltee
    #19
    Igazából ez megint egy nagy nagy átb...ás volt a kormány részéről. Tisztelt Miniszterelnökünk nagy lelkesedéssel bejelenti a 25%-os internetdíj csökkentést, de azt elfelejti közölni, hogy ez csak a betárcsázós internetre vonatkozik, ami valjuk meg aki igazán internetezik (olvas,dolgozik, netalántán játszik, sőt még le is akar tölteni) az nagy ívben elkerüli ezeket. Megint egy sunnyogós félmegoldás, ugyanis aki nincs elengedve annyira sem anyagilag hogy 10 rugót kifizessen havonta netre, annak meg kell elégednie a gyakorlatilag használhatatlan dial-up nettel (persze erre azért a nagy többség rájön idővel). Liu Kang hozzászólása is idevág, minek fizzessen az ember ha van ingyenes is ugyanebbe a körbe tartozva.
    Szóval én is megörültem amikor meghalottam a hírt, számoltam is hogy most akkor havi 12 helyett majd csak 9-t kell fizetnem ennek az átkozott UPC-nek, de ebből az álomból hamar felébredtem. Ettől függetlenül jelen pillanatban a fent említett szolgáltatón kivül máshol nem tudok előfizetni, tehát jobbat nem tudok választani, így maradok a drágábbik félmegoldásnál, ami többé kevésbé azért használható is valamire. Na Bye.
  • Boba Fett
    #20
    Én mér első hallásra megmondtam, hogy ebből semmi sem lesz, minde pont olyan drága marad, mint volt. Tehát továbbra is maradok a FreeStartnál.
  • Mike
    #22
    2. az az idióta, aki pl. online szeretne játszani
  • Mike
    #23
    kapitalizmusban, nem a kormány dönti el az árcsökkentést. max támogatást adhat. szóval le kéne szokni az állami sültgalamb szájbaröppenésére várakozásról
  • Mike
    #24
    gondolom, ez az egész 25%-osdi arra szolgál, hogy itthon növelje az internet használók táborát, mert abból nálunk elég kevés van. Átlag felnőtt ember meg max kicsit webezik, levelezik, és erre tökéletesen jó a dial-up.
  • Mike
    #25
    ha a UPC átkozott, nem kell hazsnálni. Azt hiszem nem a kormány feladata téged támogatni abban, hogy olcsóbban tudj játszani, letőlteni.
  • Mike
    #26
    annyira csak magatok körül forog a világ, meg a haverjaitok körül, másról nem is tudtok
  • observer
    #31
    Az Axelero sz*rt díjat csökkenteni. Aztmondja,majd növeli az adatátviteli sebességet 25 %-kal. Én meg elhiszem.