910
Ti Hogy Éreztétek Magatokat?
  • ThePartyFace
    #1
    Sztem rohatdul nagy buli volt! Erre a partyra megéri elmenni jovőre is. Westbam tetszett a legjobban. Arc a konyokevel scratch-elt, meg bedobott két lemezt a kozonseg koze. Naggggyon durva volt!!:)
  • Penya
    #2
    Hat jah.. De regen azert jobb volt. Mikor meg Charly Lownoise es Mental Theo egyutt nyomta, meg letezett a Das Modul meg Mark Oh ertelmes zenet csinalt.
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    ezeken nincs értelmes zene!
  • [Walaki]D`Lair
    #4
    Jaja...ezt nem lehet zenének hívni..ütem max, de zene kizárt...fostalicska hájper meg diszkólószar az egész...
  • Tikal #5
    ezeket csak drogozva élvezi az ember....
  • [Walaki]D`Lair
    #6
    így van....(ez a véleményem, nem tapasztalat)
  • seAke
    #7
    Fosszarhányás!
  • [Walaki]D`Lair
    #8
    Okádékpicsaszargecilófasz....
  • Tikal #9
    szintén, de rövid időszak volt ez, hál istennek :))
    undormánygenyomocsok...
  • Penya
    #10
    Na mexolalt a kultura. Ha nem teccik nem kell hallgatni vazze. Most en meg alljak neki szidni a rockot? Ha?
  • Penya
    #11
    Na mexolalt a kultura. Ha nem teccik nem kell hallgatni vazze. Most en meg alljak neki szidni a rockot? Ha?
  • Hype
    #12
    Lószart se tudtok az egészről begyepesedett agyú barmok. Tipikus rocker viselkedés, szidjátok az elektronikus zenét de miért? Legalább annyi embernek ha nem többnek ugyanazt jelenti mint nektek a rock, szal ezt tiszteletben kéne tartani.
  • Hype
    #13
    Témára visszatérve: óriási buli lehetett sajna én nem tudtam ott lenni pedig Bailey + Liebing a kedvenceim :( Mind1 Sárándon majd bepótolom. Májusban Bailey jön az M47-be jipííí
  • Tikal #14
    ki mondta hogy rockerek vagyunk? Én legalábbis nem, és hallgatok elektronikus zenét :)
  • [Walaki]D`Lair
    #15
    Dobbassz...
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    +Breakbeat...és az szintúgy masszívan elektronikus zene...
  • fluga
    #17
    én ugyan nem csípen ezt a zenét, de valahogy odakeveredtem haverokkal, jól bekúrva és isssssszonyat nagyot partiztunk, nagyon jó volt, nem gondoltam, hogy tetszeni fog, de tetszett el kell ismernem. mondjuk ez a zene pont távol van a disco zenétől ez annál progresszivabb, kb mint a death metal a rockban.
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    na ha még a disco-nál is szarabb....pffff...
  • Hype
    #19
    Akkor mi a baj a techno-val?
  • fluga
    #20
    miért lenne szarabb. pont hogy jobb annál...tudod:
    "..Nobody listen to techno, let's go, just give me a signo..."
  • Tikal #21
    Mert tiszta fejjel nem sokáig birom hallgatni mondjuk DJ Rush-t meg a barátait kb ezért. A másik meg hogy az a fajta élet már lecsengett nálam két honap alatt, ha érted mire gondolok. Persze lehet tisztán is, van akinek bejön ugy is.....
  • [Walaki]D`Lair
    #22
    én pontosan 23 másodpercig bírom...
  • Hype
    #23
    Aki szívből szereti az ilyen zenét az tisztán is végig tud bulizni egy party-t hidd el. Nekem bejön így is, úgy is. Bár manapság egyre többen csak a drog miatt mennek el egy party-ra és még azt se tudják ki zenél. Pedig a techno messze nem erről szól.
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    seAke, meg kőkemény Funky Dj...szal abszolúte nem rocker egyikünk sem...csak igényesek vagyunk és van szépérzékünk...
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    De ne nevezd már ezt zenének bakker! Ez nem zene!!! Max ütemes klopfolás órákon keresztül (bárminemű változatosság nélkül) semmi más...
  • Hype
    #26
    Na én meg a D&b-t meg a funky-t, meg a dance-t tartom rohadt igénytelenségnek. Erről ennyit.
  • Gery1980
    #27
    Látom a suttyók elárasztották a topicot.
    Szart sem értetek az egészhez, és bejöttök ide okoskodni.
    Az elektronikus tánczenében legalább ugyanannyi a művészet, és az önkifejezés, mint az akusztikus muzsikában.Természetesen minden műfajban megtalálható a gagyi, meg a kommersz, de ez amit ti itt előadtatok nevetséges, és csak a hozzánemértésetekről ad tanúbizonyságot.
    Valószínűleg nem hallottatok még igazán jól megkomponált albumot, ami egy utazás az első ritmustól az utolsóig, egy tökéletes egységet alkotva.Elrepít más dimenziókba, gondolatokat ébreszt benned, kvázi elvarázsol.
    Arról már nem is beszélek, mikor több ezer emberrel közösen, ott állsz tánctér közepén, és a kedvenc dallamaid repítenek a menyországba.És akkor érzel valamit, valamit ami leírhatatlan, de akkor, ott mindannyian érzitek, elég csak ránézni a melletted állók arcára, és tudod.
    De felesleges nektek ezt magyarázni, mert úgysem értitek meg, csak nyomatjátok a szar dumát, hogy a techno nem művészet, olyat bárki ír, csak egy számítógép kell.
    A másik amitől pedig behánytam, ez az "én is hallgatok ám d&b-t, meg break beat-et, az is elektro" szöveg.Ez a tipikus példája a ma divatos elektronikus műfaj, műanyag kamaszrajongóira....Nincs nekem bajom a dobbasszal, sőt, nagyon is szeretem, voltam már nem egy bulin, és oriásit buliztam, de ez csak egy része a teljes egésznek.Nem a műfaj ami számít, hanem, hogy mennyire tudja az adott előadó kifejezni az érzéseit, milyen jelentéstartalmat hordoz, 1-1 track, vagy album.Milyen érzéseket gerjeszt az agyadban.
    Úgyhogy kedves gumigyerekek, jobban tennétek, ha akkor nyitnátok szólásra okos kis szátok, ha némileg beleásnátok magatokat a témába, és nem a kereskedelmi adók nyáltengere alapján azonosítanátok bizonyos műfajokat, esetleg néhány komolyabb előadó albumának meghallgatása után!
  • Gery1980
    #29
    Bazzeg, ebből most nem kell viccet csinálni, és nem is kell erre kiélezni az egészet, mert nem csak erről szól a dolog.A tudatmódosító szerek, és a zene kapcsolatába most nem menjünk bele, mert az hosszú vitába torkollana.
  • Gery1980
    #30
    Egyszerűen rosszul vagyok az ilyenektől, akik üres szavakat kántálnak, úgy, hogy az ég világon semmi közük az egész érzéshez!
  • [Walaki]D`Lair
    #31
    Na megszólalt az értelmiség...Figyelj...ha ismernél nem mondanád rám azt, hogy gumigyerek, meg ehhezhasonló marhaságokat...
  • Gery1980
    #32
    Szerintem vitatkozhatnánk kisbarátom melyikünk van inkább otthon a témában, és ezzel a pár hozzászólással amit itt produkáltál egyértelműen kiderült, hogy az ég világon semmi közöd a dologhoz.
  • seAke
    #34
    Konkrétan nem az elktronikus zenével van gáz és nem is veletek hanem azzal a sok szarfos undorító szrházival akik a BANK-ból kijövet meglátják a MAyday-es pavilont és fűzik apucitanyucit hogy csengesse ki nekik a zsét.Azt se tudják kik azon a Mr.Y & Mr. Y de azt tudják hogy lehet szeletelni meg narkózni...és ne haragudj már de azért én nekem van némi tapasztalatom e téren.
  • fluga
    #35
    hm. akkor már ketten vagyunk. ugyanis én maximum kenderelek, akkor is csocsózni megyünk, nem bulizni.
  • [Walaki]D`Lair
    #37
    Tudod, hogy mi az a flém? És elhiszed, hogy otthonavgyok a témában?
  • Gery1980
    #38
    Itt a művészeti értékekről van szó drága Blasta, nem pedig a drogokról.
    Persze, hogy ennek a kultúrának szerves részét képezik a drogok, de ez fikarcnyit sem von le a dologból.
  • FREAK
    #39
    ez a stílus és a drog szerintem összetartozik, lévén a drog ihlette, a művészekből a drog hozta elő, logikus, hogy drog hatása alatt üt igazán

    de úgy viszont akkorát üt, mint semmi más a világon, és aki ezt kihagyja az életéből, az simán FASZ

    hányok az olyan szövegektől, hogy "nekem nincs szükségem drogra, hogy jól érezzem magam"

    persze, senkinek sincs szüksége, csak vannak, akiknek kevés az a bódulat amit 2 üveg sör okoz, és valami megismételhetetlen spirituális élményre vágynak

    és most nem a diszkódrogokról beszélek, az csak sűrített Redbull, hanem azokról a pszichoaktív szerekről, amik nélkül nem lenne trance, goa, dnb vagy éppen ambient
  • [Walaki]D`Lair
    #40
    Akkor áj em dö fehér holló :)))
  • Gery1980
    #41
    18 évesen mi a szart tudsz te a bulikról, a legkomolyabb albumok akkor jelentek meg, mikor még lázasan készülődtél a középiskolába te szerencsétlen!
  • fluga
    #42
    A GURU.(:oD)
  • [Walaki]D`Lair
    #43
    így van...csak én nem tudtam volna ilyen szépen művészien megfogalmazni.