255
1503 AD the New World
  • Cat #1
    legyen ennek is topica, ha már kijött...





  • scynetyc
    #2
    Ám , legyen !
  • FrezeR
    #3
    és hol lehet "megkapni"?:)
    nagyon jó kis game amugy, játszottam a demójával.
  • TopGun
    #5
    Hali! mikor jott ki?? vegso verzio?
  • Sephi
    #9
    Szal 2 cd a draga es alig varom hogy jatszhassam ma!!!
  • Joke
    #10
    Na én most kezdek vele jáccani! Már nagyon vártam!
  • magus
    #13
    ez milyen jatek kb? a edmojaval nem jatszottam sokat, hianyzott belole az elet. egyszeruen cssak epuleteket kellett huzni, es semmi taktik ilyesmi, csak minel kevesebb helyen kelett épitkezni. meg ha jol emlexekm nem is lehetett ennyire belenagyitani...
  • Joke
    #15
    0705-7933859-6725970-0015
    4674-0728030-1210467-5142
    0163-3628552-7474216-1618
    9543-9977522-5363454-0014
    2484-9264724-5725148-0845
  • Instict
    #17
    na milyen a gém? írna róla valaki valami infot, aki nyomja már legalább 1-2 napja? köci előre is!
  • Stotoo
    #20
    nincs bennt tank brühühü :)
  • K.András
    #21
    Tank?:)Milyen tank?Egyébként nekem nem tetszik a játék,elég gázos a kezelöfelülete...
  • Instict
    #22
    köszi!
  • scynetyc
    #23
    ha rosszul teszek le egy épületet hogy lehet lerombolni?Összeér egy másikkal szerencsétlen és nincs ut a bejáratához.
  • scynetyc
    #24
    3-4 órája nyomom és tetszik eddig. Nálam elég szépen van élet.Külön tetszik hogy fejlődnek a házak is.
  • scynetyc
    #25
    tudja valaki hogy lehet a tűzet eloltani?
  • Sephi
    #26
    Altalaban vizzel de probalhatod massa is :))
  • tokfej
    #27
    De van bent talicska amire felerősítesz egy kalasnyikovot és már majdnem tank :)
    Amugy RS-ben sincs tank :)
  • Cat #30
    fura egy játék, pl sehogyse tudok 3ik szintre fejlődni, mert nincs préri vagy szavanna, és az kéne a dohány meg füszer termeléséhez
    venni se tudok, mert egyszeruen hiába állítom be, nem vesz
    5let vki?
  • scynetyc
    #32
    köszi!
  • scynetyc
    #33
    bármit csinálok a kiadásom joval több mint a bevételem.Tudott valaki már profitot termelni?
  • Forrest Tomee
    #34
    Nem. :o(
  • scynetyc
    #36
    Tobaccot csak ott tudsz letenni ahol zölden jelzi hogy van. Megjelenik neked egy vizszintes ikon ami általában egy kis piros vonalkát tartalmaz. Ott nem rakhatod le. Ugy mint a farmnál vagy a többinél, ha zöld akkor okés.
  • scynetyc
    #37
    Idönként megjelenik egy felkiáltójel,ha ráklikkelek akkor a kikötöhöz visz amit elöször letettem telepedéskor. De a jó qrva annyát akar? 5 x kezdem a küldetést de mindig minuszba kerülök.Engedélyezem neki a ki-be szállitást, jön is egy batár nagy hajó de nem vesz semmit. Felfedeztem 2 benszülött csopit,de nem enged kereskedni velük.Nyomja valaki még a főküldetést?
  • scynetyc
    #39
    Nem fogod elhinni,de profitom van annyira hogy plusszos lettem.Ha jol tudom dohányt a sárgaszinű szigeteken kell keresni. Én a champaignot nyomom abban eddig nem engedett letelepedni más szigetre. Amint elkezdesz termelni pl.sót akkor ha ráklikkelsz valamely főépületedre ahova viszik az árut, ott van egy fül sell felirattal. Ott tudod beállitani az eladást és persze buynál meg amit veszel.Sikerült az első küldit megcsinálnom és plusszos vagyok, megjött a kedvem :o)))
  • scynetyc
    #40
    ja azt akartam irni,hogy ha egy sziget felé hajozol és van nálad elég fa meg tools akkor ugyebár letudsz telepedni.Nos ha egy sziget partjainál vagy akkor a tálcán megjelennek jobb alul kis képek amik ábrázoljákhogy azon szigeten mit lehet elsősorban termelni.Igy rátalálhatsz arra a szigetre is ahol tabaccot termelhetsz.Ne feljts el kápolnát ,iskolát tenni. Iskolában lehet majd felfejleszteni a városod.Az termeli a knowledget ami kell a kutatásaidhoz.
  • scynetyc
    #42
    már a harmadik küldit nyomom. :o) nem tudod hol lehet megnézni mi a küldetésem? az elején kiirja de már elfelejtettem.
  • scynetyc
    #46
    köszike!
  • Cat #48
    én uninstalláltam
    játszottam előszőr egy free pályán, vmi 400e arannyal indul a dolog, vagy 12 orát játszottam, de nemtudtam harmadik szintre lépni mert nem volt dohány és venni se engedett

    indítottam kampányt, de ugy 4-5 ora után, 800 lakosnál elfogyott a pénz, kikapcsoltam szinte mindent, egy ideig pozitivban volt, aztán szép lassan csökkeni kezdett, pedig NEM CSINÁLTAM SEMMIT! szar ez a játék, mert nemtudom hogy mire költik a pénzt, termel a kovácsom szerszámokat, de csak ugy eltünik a semmibe! ugyanez van fánál is, vagy 7-8 favágo kellett hogy legyen fám, de VALAMIRE felhasználják a fát is (és most nem a kovács vagy ilyesmi), csak ugy fogynak a dolgok maguktol
    ismerek pártucat stratégiát, de ez egyszeruen érthetetlen volt számomra

    szinte semmilyen részletes információt nem kapsz a városrol, statisztikákra vágynék, hogy be tudjam állítani miből mennyit termelek, miből mennyi fogy, ha valami nem kell akkor ne álljon meg csak ugy, hogy ott van a workshopban 5 egység és utána csak fogyasztja a pénzt és nem csinál semmit... kereskedés nagyon gáz, hiába van kurvasok sóm, téglám, kajám, vasam stb. egyszeruen nem lehet eladni semmit
    gáz
  • Cat #49
    lejátszotta mindet, de nyugi, nem maradtál ki semmiből, a "videó" annyi (az elsőn intrón kivul, ami nagyon fasza), hogy mutat egy rajzolt képet, és alatta dumál egy csávó
  • scynetyc
    #51
    a tools és a fa akor is megy /ha nem kapcsoltad ki/ amikor nővekszik a házad,mint elöző hozzászoló is irta.
  • scynetyc
    #52
    mivel kereskedtél? mert nekem nehezen akar összejönni a lóvé :o( az számit a bevétel szempontjából hogy mennyi élelmiszerboltot raksz le?
  • Cat #53
    a lakoházak is? na ez meglep :)
    kapják be :)
  • Hyder_work
    #56
    a sziget közepén vagy egy aranyos kis hegyecske, amint az a hegy a "látómeződbe" kerül már tudsz sót bányászni és még ami ikon megjelenik felette

    csocsi
  • a.carkey
    #57
    Jó ez a game?
  • Sephi
    #59
    Valaki arulja mar el nekem hogyan kell vasarolni cuccokat mert nekem surgosen szuksegem van szerszamokra de mar nem tudok epiteni semmit mert nincs es fogalmam nincs hogy kell vasarolni :(
  • scynetyc
    #61
    nézd , elég sok strat.játékot szedtem már le de általában annyiból állt mind, hogy lepakolt az ember mindenből sokat és jőtt a rengeteg fa meg arany meg stb. Lett csomo katona csatáztunk mint állat és semmi komolyabb stratégia nem volt benne. Ez a játék nem könnyü,de ha betudod mérni magadnak miből-mennyi kell ,akkor lehet vele boldogulni.Eleinte tetszett, majd miután zsinorban minuszba kerültem kezdtem megunni. Most hogy rájöttem hogy csinálok hasznot /ami nem sok,de plusz/ megint nagyon tetszik. Sőt most kezd egyre érdekesebb lenni.Ha játszik vele valaki pár órát és nem jön rá dolgokra az unalmas xar játéknak tartja, pedig csak gondolkodni kellene egy kicsit. Megjegyzem: angol tudásom nagyon kevés és igy is jobban élvezem mint az AOE sorozatot.
  • Sephi
    #62
    De okos vagy... arra nem gondoltal hogy a szersamokhoz Ore es Fa kell ... neke nincs honnan szerezek Ore-t igy vagy szerszamokat veszek vagy Ore-t de mar mind1 mert rajottem hogy kell vasarolni :)
  • scynetyc
    #63
    tudsz vásárolni is : ráklikkelsz a Market buildingodra /főépületeted/ ott a buy goods fülre kell klikkelni. Találsz üres kockákat ,ha ráklikkelsz valamelyikre akkor bejönnek az áruk .Itt kiválasztod amit vásárolni akarsz.A tolopálcán meg betudod állitani mennyire van szükséged.Jön majd a kereskedőhajó és ha van neki az igényelt árubaól ,akkor hozni fog. Lehet hogy csak a 2.-3. fuvarnál.Ugyanigy tudsz árulni is csak akkor a sell goodsra kell klikkelni és ott arra az árura amit elakarsz adni. Ha hozza az árut ás nem kell már több akor azt az ikont kikell kosarazni.
  • scynetyc
    #64
    akkor kár volt irnom, ha már rájöttél.
  • Sephi
    #65