81
Downtown Run-Az Ubisoft új autós játéka
  • djcom
    #1
    Kijött a gamma.A képek alapján ütni fog!
    Ime:
    "KÉPEK"
  • Coco
    #2
    télleg ne rosszak a képek.
  • Lantee
    #3
    Hehe! Nagyon nagy királyság ez a game!!!
    Full Arcade, de qrva hangulatos! Észre sem vettem, és egy órát simán elbuliztam vele.
    Tök jók a kocsik...meg lehet mindenféle genya dolgot felszedni (olajfolt, szögek, stb.)

    Aki szeretne egy jót ökörködni, az mindenképpen nézze meg! :)
  • Coco
    #4
    jaja én is töltöm már.Djcomnak igaza volt :)
  • WiZZaRD
    #5
    jaja hangulatos es egesz baratsagos az iranyitas is, regen talalkoztam mar ilyennel...
  • gyraph
    #6
    Én is játszottam vele egyórácskát tegnap, tényleg full arcade, de ami ebben a game-ben ütni fog szerintem az a multi lesz...A grafika és a játékélmény kicsit az E-racer-re emlékeztet, de fel lehet venni a pályáról különböző cuccokat, amivel egymást szívathatjuk, vagy éppen a saját autonkat javíthatjuk meg... (Marikart powaah) :)
  • gyraph
    #7
    Marikart=Mariokart ...még nagyon reggel van bocs!
  • Lantee
    #8
    Jaja! És csomó játékmód van! Sikerült befejeznem a Championship-et kezdő fokozaton (már megvolt az Audi A3), erre nem engedett tovább játszani haladón, mert még nem volt rendes kocsim. Ehh...mehettem a BET game-be, ott meg bebukta 30 rongyot! :))
    Nekem bejön! Teljesen kikapcsol, és nem idegelem fel magam, mert pl. nem találok egy kapcsolót! :))
  • zaki
    #9
    akit érdekel a játék az innen letöltheti: http://warezcenter.warez.hu/ csak az a gáz hogy Rip-ben vann fenn
  • M@TriX
    #10
    Van legalább minimális törés a játékban? Mert a képeken nem látszik semmi...
  • Alexease
    #11
    Semmi.
  • Alexease
    #12
    De ahoz kepest hogy arkad, eleg jol megy. Aki szereti az ilyen szaguldozos dolgokat, annak biztos tetszeni fog. Sok auto - kicsit benak, de azert jo - sok palya, power-up, felszedheto, eldobhato cuccok (pl. szogek vagy mi).
  • M@TriX
    #13
    :(
    Semmi törést nagyon nem szeretem. Ha legalább megkarcolódnának már akkor örülnék. De 200-al frontálpuszi után ugyanúgy száguldani... kár. :(

    Nemtom miért nem lehet egy kis deformálódást belevinni..
  • WiZZaRD
    #14
    jaja kivalo arcade game, sok jatekmod, szoval ez tenyleg ut...van multi is? mert azt nem is lattam benne....e-racert is vartam de az nagyon gagyi lett
  • gyraph
    #15
    Bizony van benne multi, úgyhogy bármikor nyomhatjuk :)
  • WiZZaRD
    #16
    na az helyes:-))) kicsit tolom aztan benevezhetunk egy kis multi gyalazkodasra:-)))
  • gyraph
    #17
    19h-tól mehet tőlem egy kis megaláztatás:), de jó lenne, ha legalább 3-4-en lennénk...
  • krisz073
    #19
    Én is leszedtem,nagyon király a game!
    Holl lehet becsatlakozni egy jó kis esti game-ba?
  • krisz073
    #21
    nincs,vagyis én nem találtam.
    bár az nem jelent semmit én a multi részt se találtam meg,csak 1 osztott képernyös multit sikerült elővarázsolnom.
  • krisz073
    #22
    nincs,vagyis én nem találtam.
    bár az nem jelent semmit én a multi részt se találtam meg,csak 1 osztott képernyös multit sikerült elővarázsolnom.
  • krisz073
    #23
    bocsi sikerült 2x-er elküldeni.
  • seAke
    #24
    Én is most nyomom a gámát és nagyon jó, sztem jobb az arcade gamék között még a NFSHP2-nél is...főleg kormánnyal!Hiányolom a belső nézetet valamint a multiplayer opciót (only osztottképernyő).Rabló vs. Pandúr legjobb!!!
  • krisz073
    #25
    Ossza már meg valaki a titkot,hogy ti hogyan tudtok multiplayerezni?Én is szivesen beszálnék egy jó kis esti multipartyba de én csak osztottképernyőset opciot találtam.
  • bb
    #26
    valaki nem akarja megosztani dc-n az iso-t!
  • bb
    #27
    ja, bocs kérdés volt
  • krisz073
    #28
    Na senki nem játszik a Game-al?
  • And5
    #29
    multiplayer opció alatt van biztos :)
  • WiZZaRD
    #30
    meg nem volt idom nekilatni a multinak:-)) de lehet csak splitscreen van..
  • krisz073
    #31
    ot van de csak osztott képernyöset enged!!!
    én sehol nem találtam netes multiplayer opciot.
  • WiZZaRD
    #32
    hat akkor csak split screen.
  • 3P
    #34
    Hat en picit melle nyultam vele :-/
    Nekem nem jon be az a mufaj, ahol barhogy megyek a tobbiek is ugy mennek.
    Ha hibatlanul megyek, akkor is a sarkamban vannak, ha mindenhol borulok, megallok, akkor a tobbiek is igy mennek.
    Szerintem max az utolso kor vege szamit, hiszen az elejen barmilyen bena voltam a az utolso 1/3 korben siman elorre kerulhetek.

    Ettol termeszetesen lehet jo ez a jatek is, csak sajnos nem nekem :-/
  • KG21
    #35
    Ez egy sirály game!!!Engem a Test Drive 5-re emlékeztet.Abban is híresebb városokban lehetett nyomulni.
  • M@TriX
    #36
    Hát az nem túl jó reklám... :)
    A TD5 szerintem ultrabéna volt...
  • Petyus_
    #37
    Ha lenne netes multi éjjel-nappal lehetne nyomni.. akkor jó Mario Kart klón lenne, de ez a műfaj gép ellen nem poén. :(
  • WiZZaRD
    #38
    Jo moka ez igy is egy darabig:-)
  • ÁjjLe BoBBi
    #39
    srácok milen a gamma ? arcade ?
  • zaki
    #40
    talán vissza kellene olvasni egy pár hozzászólást
  • seAke
    #41
    Árkád mint állat de LFS után egy megkönnyebbülés az biztos!
  • zaki
    #42
    egész jó game ez szerintem. bár elég gáz hogy nem törik a verda...
  • zaki
    #43
    olyan a játék irányítása, mintha a vidámparkban dodzsemeznék...