182
Mitől lett ilyen bárgyú Gálvölgyi? Miért van még az RTL Klubnál? Nem is jó már a Gálvölgyis Show. Miért nem vezet kultúrális műsort?
  • Taranov
    #1
    Francccccccccccccccccccc
    Gályvölgyit írtam Gálvölgyi helyett.
    Bocsesz.


    ---
    Mitől lett ilyen bárgyú Gálvölgyi? Miért van még az RTL Klubnál? Nem is jó már a Gálvölgyis Show. Miért nem vezet kultúrális műsort?

  • Dynamic
    #2
    Azért lett ilyen, mert a rtl megvette kilóra.Pár nap alatt összehajigálja azt a szemetet, amiért felveszi a pénzt, majd a következőt, következőt.
    Valahol leírtam, hogy 1db régi Gálvölgyi-show(MTV1) többet ér, mint a mostani összes retekklubos együttvéve.Ezt szó szerint értem...
  • Taranov
    #3
    Persze, igazad van, az MTV-n a Gálvölgyi Show nagyon jó volt, attól függetlenül, hogy már régi, egy poénon többször is lehet nevetni. Igazad van, hogy megvették, de elég igénytelen az "öreg", mert arra is figyelhetne, hogy mire kérik fel.
    Van egy csomó olyan műsorvezető, pl. Vitray akit szerintem szívesen megvennének, mert tehetséges, híres, meg minden, de nem adja el magát akárkinek.
    Az MTV-s Gálvölgyik nagyon jók valóban.
  • Taranov
    #5
    Én nem. Az RTL Klubon nem.
  • Astaroth
    #6
    szerintem öregszik a Gálvölgyi pedig talán Magyarország legjobb humoristája (volt)
  • The Garrett
    #7
    HM én mióta van netem egyszerse láttam :)
    ezekszerint nem is baj?
  • Taranov
    #8
    nem, nem vesztettél sokat...:(
  • Taranov
    #9
    Öregszik, és csak a pénzre hajt.
  • Nyiri
    #11
    "szerintem öregszik a Gálvölgyi pedig talán Magyarország legjobb humoristája "

    Hofi volt magyaroszag legnagyobb humoristaja :]
  • Dodi
    #12
    Azért a Heti hetesben még mindig a legjobb!
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    én nem nézek tv-t mert szar... BB meg VV meg iylen szirszarok meg donnaluciahouamigodonalvarez... ésatöbbiésatöbbi. meg reklám...
  • PResident Evil
    #14
    szerintem még mindig frankó a csákó...
    most kéne csinálnia?
    lóvé az kell, a műsor eladható...
    mi tudjuk hogy frankó ezért elnézzük neki...
  • Davidus
    #15
    Hofi
  • Sephi
    #16
    Nos ebben nem ertek veled egyet mert magyarorszag legnagyobb humoristai a Markos-Nadas duo volt es az is marad. itt megemlitenem a Jozsi bacsit es baratait amin a mai napig konyekkel rohogok!

    viszont a g-show nagyon gyenge lett mar nem is nezem mert szoszerint idegesitoek a poenok!!!
  • nemcsakfél
    #17
    Szerintem is elég szar a mostani Gálvölgyi só..
    De azért vannak nála mégrosszabb emberek is:

    ahol lehet szavazni is, ha akarjátok felkerülhet Gálvölgyi is
  • Astaroth
    #18
    nincs mindenki egy véleményen.
  • Astaroth
    #19
    egyébként ezt írtam:szerintem öregszik a Gálvölgyi pedig TALÁN Magyarország legjobb humoristája. zárójel:(volt)
  • Lacee
    #20
    Hát a heti hetesben nem nehéz a legjobbnak lenni, amilyen vendégek vannak ott... :-P
  • Taranov
    #21
    Nem tudom, hogy ezt miért gondolod, pl. Bajor miért rosszabb? Vagy Farkasházi. A legjobb példa, ő cseppet sem rosszabb.
  • see.aakogh
    #22
    Gálvölgyi Bárgyu?
  • Dodi
    #23
    Akkor úgy mondanám, hogy ő az aki a leggyorsabban poént mondani egy akármilyen mondatra. Nem a hírre persze(de néha arra is), hanem minden másra.
  • Taranov
    #24
    Az egész műsor az agymosásról szól.
    Nem tudom, hogy ma néztétek-e a Naplót, de nevetséges volt.
    Szavazás kérdése az volt, hogy Ön egyetért-e az Irak elleni háborúval.
    Kerekítve 40 % mondta, hogy igen, 60 nem.
    Ezután Sváby András mondta, hogy személyszerint egyetért vele, mert meg kell dönteni a diktatúrát.
    Ezután az állás 45 - 55 % a nem támogatók javára.
    Ezután felsoroltak 4 indokot Irak ellen. Ekkora az állás szintén kerekítve 50- 50 %
    Ezután jött egy kisfilm az Irakban elfogott amerikai katonákról.Utána beadták Magyarország lámáinak, hogy Tony Blair, George Bush és a mexikói és spanyol kormáynfő népszerűségét áldozta a békéért és az irakiak felszabadításáért/a rezsim megdöntéséért.
    Még ráadásnak egy "szakértő" jött és végül az állás:
    60 % támogatja, 40 % ellenzi az iraki háborút.
    Hát ez az agymosás a magyar kerekedelmi televíziókban. Ez megy a Heti Hetesben is.
    A Gálvölgyi-show pedig nagyon leromlott, mióta Gálvölgyi ilyen Heti Hetes meg ilyen rossz humorú.
  • Taranov
    #25
    Átlátszó agymosó.
    Természetesen tud poént mondani, de Farkasházi normális, Bajor meg semmivel sem rosszabb. Gálvölgyi sem tud olyan gyorsan poént mondani, csak valamit pampog, ami tényleg néha vicces.
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Nem egészen! A legjobb a Markos-Nádas-Boncz trió volt! Na rajtuk betegre röhögtem magam mindíg!
  • [Walaki]D`Lair
    #27
    Fajkasházi egy gusztustalan fazon! Olyan kurva elvont humora van, hogy az már tényleg nem poén!
  • Lacee
    #28
    Egyetértek...
  • Taranov
    #29
    Ez is egy más vélemény...
  • Lteebee
    #30
    Taranov:

    Ha politikásat akarsz mondani, menj a politika fórumba!
  • Taranov
    #31
    Nem megyek, ha nem érdekel titeket ez a téma, akkor te menj egy másik topikba, nem muszály elolvasnod, amit írok.
  • see.aakogh
    #32
    FLÉMET!
  • Tikal #33
    bajor meg buta, mindig csak a pián jár az agya, bugyuta poénokkal, azért gálvölgyit egy csöppet inteligensebbnek tartom...
  • Lteebee
    #35
    Ha egy fórumra írsz, be kell tartanod a szabályokat!

    És lehetnél következetesebb a személyes névmásokat illetően!
  • Taranov
    #36
    Jaja, Jáksó másra nem jó, csak műsorvezetőnek, még a telefonszámot sem tudja rendesen, érthetően elmondani.
  • Taranov
    #37
    Köszönöm, hogy nem oktatsz!
    Nincsenek olyan szabályok itt, amiket be kéne
    tartanom.
    És egyébként egyet jegyezz meg! Ne szóljál bele a dolgomba! Ha valami nem tetszik, nem kell elolvasnod az üzenetet!
  • harcu
    #38
    Hát, tényleg kell némi értelmi színvonal a megértéséhez, de akkor is ő a legjobb.
  • see.aakogh
    #39
    Ezaz fLÉm RuLLaH
  • Astaroth
    #40
    a Farkasházi XIX. századi humort képvisel.Nekem nem jön be.
  • Taranov
    #41
    nincs bajom vele.
  • PResident Evil
    #42
    Szerintem Gálvölgyi még most is frankó.. egyszer úgyis kiöregszik ebből a szerepből, és majd akkor nem vállal TV-s szereplést... de ameddig megteszi, ezzel számolnunk kell. de szerintem most is vágja a témát. szal nincs bajom vele...
  • Lteebee
    #43
    Vannak olyan szabályok.