59
Multi-demo
  • Kandurex
    #1
    Ki mit hallot róla? A képek alapján ütös kis game lsz.
  • Kandurex
    #2


    hmmm....

  • Kandurex
    #3
  • Kandurex
    #4
  • gergou
    #6
    Ez a demo holt szar, most probaltam ki neten, ha a final game is ilyen szar lesz, akkor bye bye, ez nagyon gagyi.......:(
  • djcom
    #9
    Egyetértek...
  • Kandurex
    #12
    Nem értem, ki jönnek a játékok és általában mindig a NET kódot baszák el. Ott van pl. a CS. türhető netcode a forás része meg szabad, egyszerűen csak felhasználnák és kész. Nem kellene vele szívnijuk :(
  • cypher
    #14
    Pontosan mi a problémátok?
    Nálam második napja nyerő a multi-demó.
  • rusland
    #15
    na MP Demo-t kiprobaltam... eleg jo... jo kis post-nuklearis Fallout-s kornyezet... picit gyors es ugralos jatekmenet de egesz jo... kommandozni nem igazan lehet benne... jo a fegyvervalasztek csak egy kicsit CS koppintas... de osszesegeben a game jo
  • hiba
    #16
    up
  • Kandurex
    #18
    Ezzel mi van? Már jó pár napja van iso. Senki se próbálta ki a Single-t?
  • Örm
    #19
    Van már iso?
  • cypher
    #20
    Nekiálltam,vmi gyenge sztori alapú izé...
    Egyenlőre Indy-teszt,utána Devas...
  • G. Joe
    #21
    single müxol jol, de multi minden szerverröl kidob pár perc után. Valami megoldás?
  • Örm
    #22
    Milyen a game megéri leszedni?
  • Kandurex
    #23
    Valaki írjon már róla egy párszavas kritikát! Itt a sok "letöltömmegnézemhajómegveszem" tipusu ember.
  • Forrest Tomee
    #25
    Hát szegény nem maradt sokáig fen a gépen bár ebben a Vietcong és a Raven Shield is hibás :o)
    Elvileg a karma modell miatt még jó is lehetne a játék de nem az. Gyenge megyek előre és hentelek story. Grafika nem rossz, de nem is megyek le tőle hídba. Sebzés ... jobb nem is beszélni róla. Szimulátor mod ( nem arcade) vagy 5-6 golyó kell a mukiba mire elfexik. Igaz fejlövésnél elég 1.
    Jópofára akarták megcsinálni, hogy akármerre megy az ember belerug a tárgyakba de ez késöbb baromi zavaró mikor pont odaakarok menni az asztalhoz erre a széket odalöki és nem férek el tőle, így egy 'tárgyfoci' alakul ki a szobában harc helyett :o)

    Összeségében ( ilyenkor sajnálom a fejlesztőket, mennyit dolgoztak rajta :O( ) nem éri meg pöcsölni vele.
  • Forrest Tomee
    #28
    Multit nem próbáltam, de feltudtam venni üveget+falécet a földről és azzal lehetett csihi-puhizni :o)
  • Izmael
    #29
    Hoi!

    Csak helyeselni tudok Forrest kolléééga rövid és tömör elemzésére. "Realistic Mode"= egy tár lőszer egy fekete pólós fickókba...röhelyes...a grafika szerintem egész jóra sikeredett...a háttér határozottan jó. A story valami shadowruncyberpunk-os rémsötét jövőt próbál elénk rakni, inkább kevesebb, mint több sikerrel.

    Összegezve...határozottan gyenge...idegesítő menű...semmi realizmus....ezért tényleg kár volt..:((((
  • Izmael
    #30
    ..megyek is vissza Vietcong-ozni.
  • Örm
    #31
    CD Keyt please
  • Crem
    #32
    5b36f-976aa-6a471-58b8d-92b7b
  • Mayday
    #33
    Nekem kifejezetten bejon, csak gaz, hogy a multiplayer tenyleg hamar kidob. Erre van valami megoldas?
  • I.C.ram
    #34
    Valamiért a singleplayer elején kivág az explorerbe, és egy Anti-Privacy oldallal baszogat. Van megoláds erre?
  • FREAK
    #37
    csak a demót néztem, de ez sem több, mint az utóbbi évek összes utcai piffpuff játéka, amit még mindig mosolyogva ver a jó öreg CS.... gyönyörű, de ennyi, a mozgás már elkeserítő..
  • I.C.ram
    #40
    Megoldás esetleg?
  • I.C.ram
    #44
    Kurva ronda szar grafikája, van idióta mozgás, ratyi hangok, szar fegyverek. Töröltem.
  • G. Joe
    #45
    lol
  • I.C.ram
    #46
    Nekem is ez jön be állandóan.
  • Kandurex
    #48
    YO! Cable kiszakít.
    Whazzzzzzzzup!!!!
  • G. Joe
    #49
    hát ez szopas. NE melég hogy gyenge a game, de még a crack is kevés hozzá. :)
  • G. Joe
    #50
    Ugyérzem ennek örömére ideje egy uninstallnak.
  • G. Joe
    #52
    Deus Ex igy pár távlatábol is fényévekkel komolyabb game. A második része se lesz gyengébb :) Csak sajnos total single lesz. :(
  • Harly18
    #55
    Hány cd-s játék? 1 vagy 2?
  • grebber
    #56
    1 cd-s
  • Harly18
    #57
    köszi!
  • Blue Eagle
    #58
    sziasztok!
    A helikoptert, hogy lehet lelőni?
  • kék
    #59
    A távcsöves puskából kell neki vagy 15 találat. Először füstölni kezd, majd lángolni. Végül lezuhan.