19
Line of Sight - Vietnam
  • :)
    #1
    Sziasztok nektek hogy tetszik a game ? a full egész király! tudtok magyar servereket ?
  • BlackShadow
    #3
    sztem egy "picit" nehézre sikerült :] de amugy egész jo
  • Zs0lt1
    #4
    Nekem nagyon tetszik. Az a baj, hogy tul konnyure sikerult. 2 ejszaka alatt vegigvittem a legnehezebb fokozaton.
  • :)
    #5
    hány pályás ?
  • Mars
    #7
    Sziasztok! Senki nem jáccca már ezt multiban? Nem hiszem el. Jó lenne, ha lenne több magyar a szervereken. Ha vkit még érdekel ez a téma akkor írjon azért!!!
  • Mars
    #8
    Kiváncsi vok, miért merült feledésbe ez a kis game.
  • zaki
    #9
    hogy miért? röviden azért, mert sz*r. én kipróbáltam anno, hát no comment
  • Alexease
    #10
    Soroljal mar fel egy-ket dolgot, hogy mitol is szar.
  • Coco
    #11
    sztem nem rossz, régen sokat jáccottam vele, a cooperative jött be nagyon :)
  • grebber
    #12
    Na most elökerült a topic!!
    Lehetne folytatása szerintem!
  • Mars
    #13
    Na sza' mindenkinek. Örülök, hogy más is írt ide, mert én még aktívan nyomom a game-t. Olyan akár a többi játék, egyesek szeretik, mások szerint sz@r. Jó lenne ha találkoznák magyarokkal a szervereken, mert most 10-ből 8 holland. (ráadásul bénák ) Sztem érdemes mégegyszer beszélni róla, mert ez is egy játék. Írjon mindenki. Jót és rosszat is.
  • grebber
    #14
    hol van szerver ebben mit kell tenni hogy fel tudjak lépni!!
    Nekem tört verzió van az baj???
    HELP mert én is nyomnám neten!!!!!!

    INDITSUNK peticiót a gyártónak hogy legyen folytatás!!!
  • zaki
    #15
    akkor játszottam vele, amikor megjelent (majdnem 1 éve), szal nem is emléxem a játékra. azt tudom, hogy 20 perc játék után töröltem a francba, mert kb 10 játék van ami sokkal jobb ennél.
  • Mars
    #16
    Akkor ne játssz vele.
  • Mars
    #17
    Nekem is tört, és felenged. Egyébként a játék keresője kidob egy-két szervert. Ha gáz van vele akkor segítek szivesen.
  • zaki
    #18
    nem is játszom. letöltöttem, kipróbáltam, letöröltem. ennyi.
  • zaki
    #19
    ja, és már van egy ilyen topic... szóval ide írjatok