38
Ujdonsagok, es valtozasok
  • Aquli
    #1
    Bocs hogy emiatt topicot nyitok, de egy problemam lene. Mindig is winampot hasznaltam, most szereztem be a 3as verziot. Tetszik, mert jo skinek vannak, meg lejatszik filmeket is, ami nagyon jo, de van egy nagy gondom. A playlist editorba nem tudok szamokat berakni. Ami eleg nagy gond. Vagyis berakni tudok a sima megnyitas gombbal, de kitorolni mar nem tudom oket. Miert kellett eltuntetni az add, remove gombokat? es mivel vannak ezek helyettesitve, hogy lehet hasznalni a playlistet? vegigkeresgeltem az egesz programot,de nem talaltam.
    Plz help!
    Aquli
  • Aquli
    #2
    plz valaki segitsen
  • nemcsakfél
    #3
    Nekem is van vele gond, csak annyi hogyha mp3 at akarok könyvtárastól hozzáadni akkkor kifagy, és a régi play listeket nem akarja kezelni.
    De valszeg az a baj hogy nem a végleges verzió van meg.. inkább maradok a réginél
  • RelakSfromhome
    #4
    [Add][Del][Sel][Sort] Playlist002 [Playlist]

    Mindegyik müxik többé-kevésbé Én csak akkor anyáztam, amikor nem tudtam a komplett cd-t hozzáadni, meg amikor a playlistek nevét összezavarja, ha átnevezed. Mellesleg a 2002 decemberi verzió müxik nálam. MDD3 skin királyabb, mint az origi!!!
  • Aquli
    #5
    Vazz a gondom az, hogy NINCSEN OTT AZ ADD, ES A DEL GOMB A PLAYLISTEN!!!
    ezert nem tudok berakni.
  • Aquli
    #6
    csak a SEL, meg a SORT gombok vannak ott
  • Aquli
    #7
    na itten van:
  • Aquli
    #8
    hol az add, es a del???
  • Tomcat
    #9
    Hát Aquli nemtom milyen verziójú winamp3 -ad van, de enyémben ott van add/del gomb is:



    Nem lehet, hogy nem a végleges, hanem valamelyik beta van meg neked???
  • Tomcat
    #10
    MMD3 skinkollekció rulez by the way! :)
  • Tomcat
    #11
    Na szal csak elmondom 3 hozzászólásban, ami elfért volna egyben is...

    Izé, nálatok is iszonyatlassan startol el a kicsike? Mert nálam vagy 20 másodperc, mire hajlandó megjelenni a képernyőn (cel500+128MB ram), szóval ilyen szempontból nagyon suxxol 2.8 hoz képest :S Viszont skinelhetősége überkirály...
  • Aquli
    #12
    igen, ennek nagyobb a gepigenye. Elmeletileg pont hogy EZ a FULL verzio, nem pedig a beta, mert a betat kiprobaltam, es abba meg VOLT IS add/del gomb.
  • PetruZ
    #13
    De ha csak hallgatod, minek a skin?... :)
  • Aquli
    #14
    mer oaan jooo...
    nem, egyebkent tudom hujeseg, de nekem tetszik ha jol nez ki ;)
  • Tomcat
    #15
    LOL! Pont ezt mondta egyik barátom is, hogy úgyis csak hallgatja az ember... :) Igaza van, de ez a skin annyira, de annyira magabrutál, hogy csak na! :)

    Ja amúgy a konkurencia ismét éledezik. Újabb alpha változat jött ki múlt hónap végén a Sonique2 - ből (fincsi 6.5MB) :)
  • Aquli
    #16
    es milyen? modemmel nincs kedvem 6 megat tolteni...
  • Tomcat
    #17
    ha számít a design, akkor ne is szedd le... :) Son.2 skinek elég ramatyak egyenlőre. Szól rendesen, már nem akad ki állandóan, stb. Qrva gyorsan elindúl, ha ez számít :)
  • PetruZ
    #18
    De érted: gép bekapcs, ha nem játszani, vagy filmezni készülsz, akkor standard winamp indít, aztán le a tray-be, had csörögjön a háttérben. Lehet akármilyen szép, de úgysem látod, csak mikor playlist-et váltasz. :) Ebben a 3-mas verzióban meg amúgyis nagyot csalódtam, visszaraktam inkább 2.81-est, annak is csak a default skin-jét használom, semmi mást.
    Szóval sehogysem értem. :)

    De attól még persze igen, tényleg szép a skin, minőségi munka. De semmi haszna. Sztem. :]
  • Tomcat
    #19
    Jóvanna, 1etértünk ám! :) Bevallom, én sem vagyok ám megelégedve ezzel a hármas verzióval. Lassú mint dög. Csak nem volt kedvem letölteni 2.8 -at újra. Ehhe... :D Szal most adok sonique2 alphának 1 kis próbaidőt, ha túl buggos, akkor Winamp 2.8 vissza erre a gépre is.
  • PetruZ
    #20
    Sztem ez a saját mediaplayer + explorer integráltság nem tett jót neki, egy csomó haszontalan, soha nem használt felesleges ballasztot is feltölt magával, ami nem kell. Ha filmet akarok nézni, akkor Zoom, ha netezni akarok, akkor IE6. Nem látom értelmét ezeknek a beépített vackoknak... Mindegy, harmincévesen már ne akarjak lázadni, nem igaz? ;)
  • Tomcat
    #21
    rebel till die... Hogy most ez honnét jött, azt nemtom, bevallom őszintén :)

    Pontosan! Az a videolejátszót kár volt erőltetni, mert vacak úgy ahogy van. Szvsz Nullsoft is érzi ez nem jött be annyira. nagyon előkelő helyen van a nyitóoldalukon a Looking for winamp2? felirat :)

    Miazhogy IE6 -al böngészni??!!?? Netscape 7.01 minimum :)
  • Tomcat
    #22
    Hümm kimaradt egy I :) Na hamarosan leér erre a gépre is a sonique2 hála freestart csapnivaló sebességének. Miért nem tud külföldről is rendesen jönni adat éjfél után freestartal? :(
  • Tomcat
    #23
    Na és akkor befejezve itten az offot egy kis sonique2 shot... :)



    Ez az alapskin... aorta 1.1 visual plugin kíséretében
  • Zozo76
    #24
    Remelem a Winamp Classic-ot is fejlesztik tovabb...
  • Aquli
    #25
    bocs hogy bena voltam, es nyitottam egy ilyen szar topicot, mert megoldodott: letoltottem a winamp3at a nullsoft oldalarol, es igy mar mukodik minden.
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Nem-nem! Az utolsó béta, a Beta 3 Days van nekem és az működik tökéletesen! Nem is akarom fölrakni a véglegest, mert egy csomó hasznos funkciót kiszedtek belőle...
  • RelakSfromhome
    #27
    Nalátod ;)
  • Atika :o)
    #28
    Na nekem lenne egy olyan panaszom,hogy ha beallitom az equalizert egy oran belul mar kezdhetem ujra miert??? amugy meg tok joooo
  • CSOCSO
    #29
    Aorta:)))
    csak így:) fejből vágom a visualokat:) szedd le még pl a Geforce-t, Rabbit Hole-t..ezek még nagyon jok...
    amugy Sonique 1.96ot használom még..saját skin nel...csak a legjobb 8-9 visuallal..jobban bejön mint a winamp.. sq2 nem tetszik annyira... majd talán ha készen lesz..de nincs benne az a jobb klikk -vissza a menübe okosság.. nekem az nagyon tetszik...
  • CSOCSO
    #30
    hja hogy odaírtad a nevét:) arghh odáig nem jutottam el
  • Yetike
    #32
    Huj!

    Winamp skineket hogy lehet csinálni? Van ehhez külön skin szerkesztő, vagy a képfáljokkal kell babrálni?
  • lck
    #33
    Használjátok a Jetaudio-t! Mindent lejátszik:Mp3pro, DVD, AVI + Audió CD írás, grabbelés. Sztem a hangminősége is jobb. Mióta rátaláltam, a Winampot fel sem teszem.
  • Mikiller
    #34
    Hello!
    Nekem eddig jo volt a WinAmp 2.91-es,de most akartam CD-t jatszani es nincs hang.
    A CD-t porgeti es halad is a SLIDER.
    MP3-as File-okkal nincs baj.
    Mi lehet az oka ennek?
  • viccesimike
    #35
    Nem tudja valaki hogy hogy lehet beállítani hogy írja ki a playlist összidejét, a régebbi verziók mind kiirták de a 3-as nem akarja.
  • viccesimike
    #37
    Ne neki válaszolj. Az már rég nem aktuális. (2003 aug.)
  • ollie
    #38
    próbáld ki a winamp5 beta2-őt