27
Mer valamivel elbuktam
  • shaba23 #1
    Szóval azért nyitottam ezt a topicot (mert segítségre van szükségem bénaságomból kifolyólag)
    , hogy ha valakinek BÁRMIVEL kapcsolatban problémája merül fel és ezt a megszokott emberekkel (azaz az általános eszmecsere aktív résztvevőivel) szeretné megosztani, ahelyett, hogy más fórumhoz fordulna, az bátran írhat ide.:)))
  • shaba23 #2
    Van valaki, aki vágja a DC++ -t?
  • Guest
    #3
    Khm... http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1018170972

    Egyébként nem az a problémád, amiről a chat-ablakban is szó van?

  • shaba23 #4
    Nem olvastam, bocs. Ugyan ez a probléma, de ezekszerint nem az én gépem szer!!!
    De a topic csak jó lesz valamire????
  • Guest
    #5
    Ha ugyanaz a problémád, akkor ott van a megoldás is:

    19:48 peer: sztok! Észlelt valaki hibás működést DC++ nál? indulás után azonnal záródik. ha igen , miért?
    19:54 Stotoo: muahhahahah
    20:01 Lacee: windows/system32/drivers/etc/hosts fájl-ba bele ezt: 0.0.0.0 dcplusplus.sourceforge.net

    A topic jó lenne, csak már van egy "Segítsünk egymásnak!!": http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1018170972
  • shaba23 #6
    Télleg ott van, csak kár, hogy nem segített rajtam. Mit kell vele csinálni???
  • shaba23 #8
    eza bin nem a image egyik fele?
  • Guest
    #9
    DC-probléma:
    Saját fórumok - DC OP feketelista #154-es hozzászólás
  • shaba23 #10
    Ja, már megcsináltam de kösz!!
  • cicai
    #11
    Sziasztok!
    Mondjátokmeg nekem legyetek szivessek, hogy 1 képet a gépemről miként tudok be illeszteni a hozászoláshoz. Mert a kép alapján szeretnék kérdezni. Alul a (kép)-re kattintva, ami előjön az nekem kínai.
  • fester225
    #12
    hali mindenkinek tud valaki <blaupunkt> autos-radiokhoz kabelezesel kapcsolatban -mert gyarilag nem volt huzza- web cimeket addni.kosz elore is.Eger kornyeken,esetleg uzletek.
  • mohamed
    #13
    régebben volt itt egy "warez jelszok" topic. Nem tudjátok mi lett vele?
  • Lazlo
    #14
    Szijasztok!

    van egy turstmaster 2002 fifa world cup duopack joystickom 12 gombos és 8 irányos és elvileg úgy kéne mennie hogy csak bedugom az usb-be és magától felismeri. 1éve ahsznaltam utoljára most elővettem a most wantedhez de a winfos nem ismeri fel. a házon elöl van usb abból is csak az 1ik működik(direkt így van bekötve) ha ide dugom akkór kiírja lent 1 buborékba hogy ismeretlen eszköz a winfos nem ismeri fel. ha hátulra dugom nem történik semmi. valaki help please. nagyon emgköszönném. előre is köszönöm bye
  • Punker
    #15
    itt kérdezd.
  • Lazlo
    #16
    köszönöm :)
  • miti
    #17
    Keresek egy /vagy több/ szakértőt!
    Problémám a következő, van egy gépem XP-vel és egy másik WIN98se. Az XP-n van egy vezeték nélküli kapcsolatom /D-Link/ és egy helyi kapcsolat mivel a másik géppel összekötöttem cross kábellel őket. Problémám az, hogy 98 alatt nem tudom beállítani a hálózatot.
    Aki tud segítsen, köszi!!!
  • Lazlo
    #18
    nekem csak 1 ötletem van. xp és 98 között nem lehet hálozat a hálozaton belül gépeken eggyező oprendszernek kell lennie :) bye
  • KngAlex
    #19
    Volna egy problémám: nf7 v2-es alaplapba tettem egy hangkarit, driver fel és jojstic beköt, de semmi, nem működik, nézem az erőforrást és azt írja nincs elég erőforrás. Ha van valakinek Service Pack 2 a gépén keresse már meg a "gameenum.sys" nevű file-t és küldje el nekem e-mailben: "[email protected]"
    Előre is köszi a segítséget.
  • kispancsi
    #20
    Volna 1 problmám nekem is: Van 1 usb-s X-micro Class 1-os Bluetooth devic-om. Amint feltelepítem a szoftverét a gépre (Xp oprendsz. @ SP2) azonnal elindúl a windózos szoftver és ne mengedi használni a gyári szotverét ami jelenesetben 1000-szer jobb mint a winé! hogyan tudnám megakadályozni hogy átvegye az uralmat? ^^

    - kisPocok -
  • krizsuli
    #21
    Újraraktam az Xp-t, és a hang nem megy! Vmi programot kell feltelepítenem, de nem találom azt a Cd-t :( nemtudna valaki segíteni hogy honnan lehetne letölteni?
  • Dj Faustus #22
    "Újraraktam az Xp-t, és a hang nem megy!"
    Fel kell rakni hozzá a hangkártya meghajtóprogramját.
    Ha alaplapi integrált hangkártya, megtalálható az alaplaphoz adott CD-n, vagy az alaplap (vagy a hangchip - például Realtek) gyártójának weboldalán.
    Ha külön hangkártya, a megoldás hasonló: vagy a hangkártyához adott CD-n, vagy a gyártó weboldalán.
  • panama007
    #23
    Hi!!

    Ha akar valaki pénzt keresni, akkor dobjon össze nekem egy olyan
    levelet, amelyet ha elküldök egy bizonyos illetőnek (csajom) emailben,
    valahogyan kicsalja tőle a gmail jelszavát, de ne legyen neki feltünő!!
    SEGÍTSEN valaki, fizetni is hajlandó vagyok érte!!!
    Email: [email protected]
  • norbre
    #24
    sztem ez elég gusztustalan eljárás bármit is akarsz elérni vele..
  • emixa
    #25
    hello mindenkinek. lehet, hogy nem a legjobb topikban adom elő a nyűgömet, de hátha. indításnál/újraindításnál a bios-boot közben ilyet látok:
    scanning ide drives...
    (itt egy kicsit gondolkodik, utána jön ez:)
    no drive attached to fasttrak controller, the bios is not installed.
    fogalmam nincs, mi az a fasttrak controller, de az alaplaphoz kapott lemezen találtam egy ilyet "promise fasttrak 378 driver", na mondom, hajrá. ez abból állna, hogy az eszközkezelőben a "scsi és raid vezérlők"-ben lévő scsi/raid host controller driverét kellene frissítenem a lemezről. utána viszont azt írja nekem, hogy nem jött össze a dolog, mert a "megadott szolgáltatás nincs telepítve".
    hamarosan újrarakom az xp-t, és talán megoldódik a gondom (ami egyelőre nem vészes, mert mindenem működik, csak hát bosszant), de ha esetleg valakinek lenne ötlete, hogy mi ez a rejtélyes fasttrak controller meg raid vezérlő, ossza meg velem.
    előre is köszönet.
  • emixa
    #26
    semmi ötlet?
  • Thomas2121
    #27
    sziasztok!!!
    egy lg th 6340 tip dvd lejátszóm van!!! és ma megakartuk nézni a Knocked filmet!! 8-9sec ugrásokkal végigugrálja a filmet!!az előlapon ez a kiirás van: "chptrk" eddig ezt nem láttam!!! ez micsoda? valami ötlet??
    előre is köszönöm