24
Szal...
  • Sephi
    #1
    Elso sorba azt kell mondjam hogy nem kell kirohogni mert nem ertek hozza.

    A dolog az hogy mas fojamatosan par nap ota erdekesen villog a netem azaz adat forgalom van mikozben en semmit sem csinalok.

    Megneztem a command/netstat al es tobb napja ezt veszem eszre :

    TCP nest:1078 ftp1.interplay.com:http ESTABLISHED

    mijazisten ez? nem is netelek semmi megis ESTABLISHED es tolt valamit erosen.

    Micsinajak? A Zone Alarm nem alitja meg :(
  • Sephi
    #2
    Jah es a tema cime azert az ami mert fel akarom vonni a figyelmet itt mindekinek segitsen ma pls!!!:)))))
  • Col. Rommel
    #3
    Milyen interplay-es jatekod van mert lehet az tolt le vmit?
  • Sephi
    #4
    Epp ez a fura... semmilyen interplay jatek nincs fent... es akkor se kene non stop established legyen nemde?
  • K.András
    #6
    Elvileg ki lehet zárni hogy zone alarm alatt valaki meghackelt,bár a gyakorlatban ki tudja.
    Én inkább megnézném miket engedélyeztem hogy kimehessen netre, mert valamelyik prg-d a ludas szvsz.
  • Játékos
    #9
    Nem véletlenül valamelyik spyware progi küldi az adatokat ? Nálam a Search and Destroy progi az ilyen spyware bejegyzésekből /cookie , registry bejegyzések , stb/ talált egy rakatot , miközben én nem engedélyeztem /elvileg:)/ a betelepülésüket .
  • Lantee
    #10
    Mindenkinek javaslom a SpyBot-S&D nevű programot. Teljesen ingyenes, állandóan jönnek a frissitések, és az egyik legjobb Spyware eltávolitó, amit eddig láttam. Nem csak progikat keres, hanem Registry-t, és Windows összetevőket is vizsgál!
  • Gábor
    #12
    A pro van meg neked? Vagy a shareware verzió?
  • magus
    #13
    hat en pont ezzel inteztem el a gepet:) lefuttatam 8szor mert elmeltileg kijavitotta, de ha meg1x lefutattam, akkor ujra megtalalta. 8.ra csak egyet talalt benn, vmi winproxy vagymi, a marketscoreval. az Istennek sem akarta kitorlni, vagy javitani, hat kitoroltem manualisan, a registrybol. nabumm... ujrakelltt rakni a win-t hogy ujra lehessen net:)
  • FREAK
    #14
    ki a faszom törölt??
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    akinek van joga hozzá!

    de ha megnézem nekem is van olyan kimenő ÉLŐ kapcsolatom 64.12.29.47 -re 5190-s porton hogy azt sem tudom hogy most ez mi?
  • hali
    #16
    jaja, nálam is van ilyen:
    64.12.30.56:5190
  • Tikal #18
    Ad-aware-t ajánlom én is, de a pro hoz küldhetnél serialt :)
    Nekem is volt fenn zonealarm és nagyon jo volt mint tűzfal csak egy idő után nem engedett engem sem a netre, windows 98-at kicsit megzavarta :)
  • Sephi
    #21
    Mondjuk amiota van Spybot es Zone Alarm nem talakoztam semmi gondal szal nem tudom mi lehetett a baj :)
  • Sephi
    #22
    Azt nem tudgya senki hogy lehety azt megalitani hogy nem kapjak napjaba tobb mint 10 hulkey reklam emilt??? Mar idegesit!
  • Tikal #24
    Épp most telepitettem a 2003.3.12. dátumu referencia fájl-t.

    A spam-eket letiltom, mindenféle szürőkkel ha innen meg onnan jön meg ezt meg azt tartalmazza a cim akkor kuka, szoval nem is látom őket