12
Szal...
  • Sephi
    #1
    amikor elinditom akkor aztirja ki a monitor hogy Out Of range es meg lejatsza a bemutato filmet de amikor a jatek kene kezdodjon kikapcsol a monitorom ... eskuszom ilyet se tapasztaltam meg.

    Valakinek valami otlet? A gep nem fagy le es halom a jatek zenet is ...
  • Sephi
    #2
    Nema hogy csak en tolttottem le ezt a jatekot bazzeg!
  • hali
    #3
    hehe, én leszedtem sztem nagyon kira.
    Nem az lehet nálad, hogy a monitor képfrissitesenel valami gond van?
    Nekem is csinálta a régi moncimnál, és akkor ez volt a gond. :)
  • a.carkey
    #5
    A 2002-vel én is nyomtam ... Ne ma volt.
  • Iceman
    #6
    Nálam is ez a gond. Nem lehet ezt valahogy megoldani? Pl.:átírni valamit a cfg file-ban? Kerstem, de semmi érdemlegeset nem találtam:(
  • I.C.ram
    #7
    Te Spehi! miért indítasz minden topicot úgyhogy szal...????? :D
  • Sephi
    #8
    Ize en is neztem config filet... A monitor frisitesevel lenne a gond? Dehat minden mas csoalatosan megy mi lehet a gond?

  • Csacsi
    #9
    Ilyen nálam a splinter cell demónál volt, mert ha szabványos monitorként van installva a windowsra, akkor a windows maximálisan megengedett képfrissítés értéket veszi, és az ha jól tudom 200Hz. Tehát rakd fel a monitorod drivereit, és akkor elméletileg nem lesz gond. Ha fel van rakva a gyári driver, akkor nincs ötletem.
  • Sephi
    #10
    Jo de nekem Belinea Driverem van es mesze fogalmam sincs honnan toltsek le drivereket. Azok amik a www.belinea.com on vannak fogalamam sincs mik!
  • Sephi
    #11
    Oai Csacsi igazad volt feltettem a jo drivereket es mukodott:)

    Koszike.

    Egyebkent a jatek jo lenne ha ertenek is a baseballhoz de sajnos fingom sincs mit kell csinalni :(
  • savafan
    #12
    Srácok!

    Hogy lehet a játékban kikapcsolni azt a funkciót, hogy ne mutassa hova érkezik a bogyó? A többi baseballban ki tudtam kapcsolni de ebben nem találtam meg. Így viszont nem olyan érdekes és valósághű. Ha valaki tudja kérem írja ide.
    THX