29
Windows.LongHorn.Build.4008-MNP Tapasztalatok ?
  • item
    #1
    a telepítő majdnem simán lefut, annyi a gubanc hogy a második újraindítás után elsötétül a boot képernyő, és semmi! Hasonló tapasztalat ? Irjatok légyszi...
  • item
    #2
    megoldódott...
  • 2XP
    #3
    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1035251678
  • DayWalker
    #6
    próbáld ezt:

    CKY24-Q8QRH-X3KMR-C6BCY-T847Y

    egyébként nekem csak a hangkártyám nem ismerte föl :(
  • DayWalker
    #8
    ebben le van írva, hogy kell csinálni, persze angolul
  • DayWalker
    #9
    neked fölismeri a hangkártyádat, mert nekem nem
  • 2XP
    #10
    Nekem felismeri... Sőt még a D-link wireless adapteremet is, amit pl. a server 2003 nem tett meg.
  • DayWalker
    #11
    Csak az a baj, hogy nem tudom milyen a hangkártyám. Az biztos hogy nem SoundBlaster.
  • 2XP
    #12
    ??? Eszközkezelőben nézted? Valószínűleg integrált lehet, akkor pedig az alaplaphoz tartozó cd-ről fel tudod tenni a drivert.
  • DayWalker
    #13
    Szét szedtem a gépet, kiszedtem belőle, és ez volt ráírva:

    Acorp,
    egyik chipen ez volt:
    ESS Mestro-2 ES1968S
    B158 TTWB17073S

    a másikon:
    ESS ES1918
    9817 JFH
    JAPAN
  • DayWalker
    #14
    és nem inegrált
  • Zepp papa
    #15
    Biztos nem? Nézd meg jobban! Nekem egyből mindent fölismert mág internetet is telepített egyből kérdés nélkül. Vagyél új hangkártyát mellesleg mi van az activálással azt hogyan kell semlegesíteni?
  • Zepp papa
    #16
  • DayWalker
    #17
    biztos nem integrált, ez PCI kártya.

    először töltsd amit linkeltem a 8. hozzászólásban.
    utána:

    Futtasd a TweakNT-t (megtalálható a csomagban) és jelöld be a "remove timebomb"-ot. Kiírja, hogy indítsd újra a gépet, tedd meg.

    Indítsd el csökkentett módban
    Futtatsd a winxp_crk.exe fájlt Adminisztrátorként
    Indítsd újra normál módban
    Kattints az "Activate Windows" vagy a Start menüben, vagy amikor megjelenik a tálcán
    Válszd a telefonos aktiválást.
    Minden mezőbe "401111"-t írj, idézőjelek nélkül
    Kattints a next-re

    ha vmi nem világos kérdezz
  • Atika :o)
    #18
    nekem lenne egy olyan problemam,hogy elkezdem instalalni es amikor elosszor ujrainditsa magat mikor folytatni szeretne nem tudja es folyton csak ujraindul mit kell csinalnom????
  • Breaker
    #19
    Atika, ez nekem is elofordult, sajnos ha bootolsz a cdrol nem nagyon muxik az install.. azt kell csinalni, hogy feldobsz egy winxpt es az alol kezded felhuzni, es muzsikalni fog tokeletesen.

    Jah egyebkent, az uj detonator drivernel, nalatok is elszarodik a sidebar? A kepek helyett ilyen osszemostott alakok jelennek meg, nem is tudom kivenni, pontosan mik...
    Ezek mellett, nekem bejon, jo kis windows lesz ez, de latszik rajta jelenleg, hogy meg NAGYON az alpha statusban van.

  • Atika :o)
    #20
    koszike mar mukodik :o)
  • 2XP
    #22
    DC?
  • 2XP
    #24
    pölö a tejszinhub-on nálam is megvan ;) de a mátrixon is megtalálod szerintem.
  • 2XP
    #25
    Ja igen: Longhorn alpha build #4015 ;)
  • 2XP
    #26
    Gyorsak a m$-os fiúk ;) Longhorn alpha build #4021
  • 2XP
    #27
    Letölthető a Longhorn #4015
  • dikki*yysw
    #29
    Honnét lehet letölteni ezt a 4015 vagy 21-et?