152
777sms
  • Penya
    #1
    Mit szoltok ehhez az uj dizajnoz? Mert sztem inkabb megcsinalhattak volna a kuldot hogy ne csak hetvegen menjen a tulterheltseg miatt!
  • Norbi2K
    #2
    hát ja, nem a dizájnal kellett volna foglalkozni hanem azzal hogy menjen rendesen, van hogy 5 percig kattingatok mire elküldi az sms-t
  • avcom
    #3
    pláne, ha suliból nyomod és egyszerre több ezren ráugranak. De valami történt, mert ma kb 10 próbálkozás után elment egy sms. Esetleg nincs valami másik oldal? én még az ingyensms.hu -t ismerem, de az elég ótvar...
  • ThePartyFace
    #5
    Ez az uj design talan kicsit tulsagosan is fiatalos..............
  • Stann
    #6
    Még lassabb lett, már alig birok sms-t küldeni, pedig előtte sem volt vmi szuper...
    Télleg nem a dizájnt kellett volna ujitani!
  • BADE
    #7
    Inkább frissítették volna a Csengőhangokat!!!!!!!!
  • The Garrett
    #8
    Hehe "Haverom" írt egy mailt a 777smsnek. Ilyen fullparaszt stílusban :)
    :
    tisztelt F***lengetők.

    Mi a jó k**** is**** kócos fa***áért nem lehet egy nyomorult ku*** kib**** sms-t elküldeni ezzel a kibeba****** telibe**** nyomorult hogyismondjammal.

    Tisztelettel egy lelkes sms küldő :)

    Nemsemmi a gyerek :D

    Válasz:
    tisztelt lelkes SMS küldő, a rendszer jelenleg fejlesztés alatt áll bla bla bla :)

    Jó kis fejlesztés lett mostmár nemcsak hogy teljesen lehetetlen SMS-t küldeni, de még el is hányom magam a fehér designtól.
  • CSOCSO
    #9
    heheh.. amugy tudok sms-t küldeni nehezen de eskü. lassú:(
  • CSOCSO
    #10
    király trance csengőhangokat tud vki?
  • The Garrett
    #11
    hát nemtudom én vagy 23 szor rákattintok mire elküldi. 10 után ált megunom és megírom mobilon...erre megy ki a játék :D
  • CSOCSO
    #12
    most simán küldi nekem..egy kattal.. most küldtem vagy 10 et
  • CSOCSO
    #13
    EZ KÉÉSZ most amikor kéne nemtok küldeni.. félpercenként kommunikácios hiba ellenörizzem a kapcsolatot.. ez hülye....
  • CSOCSO
    #14
    Service Unavailable
  • CSOCSO
    #16
    de full logikus csak csináljon már valamit a 777... vagy legyen pannonnak is ilyen szarja
  • Unknow
    #17
    Höhö ez kész:) ezek szerint csak nekem megy el szinte első kattintásra? max. másodikra de mindig eltudom küldeni:)Egyébként a design sztem is ótvar.Hamár olyan okos designerek vannak a Westel munkatársai között akkor tudhatnák,hogy a fehér az amely legkevésbé nyugatatja az ember szemét stb... Gratulálok nekik ezen a téren ismét bebizonyították,hogy az igénytelenség nem ismer határokat:)
  • Unknow
    #18
    Pannon a legjobb:) Főleg a XX-XX-372-XX-XX részleg ugye CSOCSO?:))))
  • nemcsakfél
    #19
    Nem tudjátok hogy lehet túllépni a 15 ös korlátot? ( nem két regisztricióra gondolok)
  • Coine, The A&O
    #20
    Nagyon tré ez az új dizájn, világít az egész szoba ettől a fehértől :)
  • DecenS
    #21
    hát nekem bejön ez az uj dizájn... szerintem nagyon igényes lett, és nem zavar, hogy annyira fiatalos - ti talán matuzsálemek vagytok?? az viszont mega LOL, hogy a fehér nem nyugtatja a szemet :)) nem tudom, ti hogyan vagytok vele, de én nem bambulom órákon át az sms-küldőt...
    és a hét közepe óta nem okoz különösebb
    nehézséget az sms-ek elküldése sem...
    rendszerint elsőre sikerül... :)
  • Penya
    #22
    Háháhááhhá.
  • Unknow
    #23
    Ez tény,hogy a fehér nem nyugtatja a szemet:)Mit gondolsz a windows háttere miért sötétebb árnyalatú?:)Neked semmit nem tanított az info tanár?:)Szóval elég érdekes ez a "mega LOL" dolog de oké. 10emberből 9 nem ajnálja a fehéret...most már tudjuk ,hogy ki az az 1 aki mindig fent marad:)))
  • Unknow
    #25
    Hát...attól függ...chelloval én gyorsan küldöm az smst viszont haverom isdn-el most kétszer annyit szarakszik:)
  • CSOCSO
    #26
    6185ös? hja
  • FrezeR
    #27
    ez egy nagy szar már bocs...66szor kell rányomnom hogy 1 nyamvadt sms-est el tudjak küldeni:(
  • [HUN]PAStheLoD
    #30
    nincs benne
  • Nyiri
    #31
    oruljetek hogy ingyen meg mukodjon is?
  • Nyiri
    #32
  • CSOCSO
    #34
    számoltam..57szerre sikerűlt elküldeni egy sms-t
  • Ramore
    #35
    Van amikor többet kell próbálkozni! Nem igaz, hogy 2003-ban nem tudják megcsinálni úgy, hogy mindenki tudja használni. Nem egy csóró cég, de ezek szerint pitiáner a javából!
  • CSOCSO
    #36
    akkor csináljon a pannon is ugyan ilyet.csak attol félnék hogy ugyan az lenne mert a sok pöcs mind a kettőt használná...
  • Ramore
    #38
    Pedig micsoda LUXUS az ingyensms Magyarországon 2003-ban! Vicc!
  • Balo
    #40
    BASSZÁK MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • PResident Evil
    #41
    nekem megy :)
  • Balo
    #42
    Még nekem is, csak 18-ától nem fog!
  • Gery1980
    #43
    Kurva anyjukat:DDD
    Ezért nem fizetem be nekik az aktuális számlám:DDD
  • The Garrett
    #44
    höö megszűnik a 777sms? :/
  • Cat #45
    http://sg.hu/rovidhirek.php#28586

    nevetséges, hogy megmagyarázzák hogy nekünk ez külön jó, és ez fejlesztés

    ki a fasz fogja használni, amikor se nem lesz ingyenes, és ugyanugy a mobil gombjait kell nyomogatni, nem pedig gépelhetsz rendesen bilentyüzettel, mint eddig

    :((((((((((((((((((
  • Coine, The A&O
    #46
    ej,ej, szűkös idők következnek.
  • Coine, The A&O
    #47
    "WAP-os SMS küldés
    A népszerű ingyenes SMS-küldés hamarosan még mobilabb lesz. 2003. augusztus 18-tól a szolgáltatás az internet helyett a 777mobil wap oldalain érhető el, így ezentúl bárhol és bármikor mobiltelefonról, mindössze az adatátviteli költség ellenében küldhetők SMS-ek. A megújuló szolgáltatással nem leszel helyhez kötve, nincs szükséged számítógépre és internet előfizetésre sem."

    pff :-/
  • szando
    #48
    Azért ha belegondolsz előfizetéssel 300 ft-ért tudsz annyi sms-t küldeni amennyit akarsz (vagyis annyit talán nem, de sokat). Meg lesznek ez az SMS csomagok... 18 ft/sms azért nem rossz... ráadásul belföldön bárhova