4315
  • Rudi
    #1
    Hi! Tud vki vmit a Sead Dogs 2-ről mert nem sok info-t hallani felőle. Nem tudjátok mikor jön ki ( ha még nem jött ki )?
    Üdv Rudi
  • FREAK
    #2
    TITLE - PCCDROM CATEGORY UK REL. US REL. STATUS
    » Sea Dogs II RPG TBA TBA
    TOTHEGAME found 1 matches for PCCDROM.

    TITLE - XBOX CATEGORY UK REL. US REL. STATUS
    » Sea Dogs II RPG TBA 04-Mar-2003
    TOTHEGAME found 1 matches for X-BOX.



    vagyis boxra március 4.-én jön Amerikában, a PC-s megjelenés még nincs bejelentve
  • Pupcika
    #3
    de lesz pécére ugye?!
  • FREAK
    #4
    természetesen
  • Pupcika
    #5
    sűrűn váltogatod a logód :DDDDDDD
    és thx a választ :)))
  • Laza
    #6
    lattam belole par videjot.. ha tenyleg igy fog kinezni, es tenyleg hatalmas kalandok varnak rank, kotelezo lesz.. :D
  • FREAK
    #7
    Miért ne nézne így ki?? A Morrowindben is mindenki kételkedett, és lám ugyanúgy néz ki. Meg ugye a Sea Dogs se egy randa játék, szóval az alap adott.
  • FREAK
    #9
    nem biztos, hogy karácsony előtt lesz SD2 :D
  • [Jakuza]
    #10
    Bizony rulez volt a SD 1.
    Annyira hogy meg magyaritas is keszult hozza.
    Az SD2-t is ugyanolyan lelkesedessel, (hanem nagyobbal) fogom vegigvinni mint az elso reszet.
    Nem hiaba a Pirates!-en nevelkedtem. :))))
  • Hype
    #11
    Állítólag nevet változtattak vmi disney film hatására(Pirates of the Caribbean ). Remélem nem cseszik el!! Nagyon tetszett az első rész.
  • Forrest Tomee
    #13
    Jajjj, ne!!
    Van valami megjelenési dátum?
  • Dud [OBI]
    #14
    Na ez érdekelne engem is. Nem kellett volna már rég megjelennie? Ahogy néztem az új képeket és a videokat nagyon jó kis gáma lesz...
  • a.carkey
    #16
    Én is nagyon várom. Az első részben úgy közép tájon elakadtam, most kezdtem újból. Még mindig nagyon szép. Szerintem minden hajós progit ver. Csak kicsit lenne történelemhűbb! A második részben is "asszem" ez a vonal folytatódik ...
  • FREAK
    #17
    a SEA DOGS 2 project CANCELLED, bizony....
  • FREAK
    #18
    a Pirates Of The Carribean viszont Június 24-re van írva
  • a.carkey
    #19
    Nem ua? :(
  • FREAK
    #20
    egyikből lett a másik...
  • magus
    #21
    nemaar. hol olvastad?
  • Dud [OBI]
    #22
    Én asszem 2x is végigtoltam az 1 -et! És egyetértek minden egyéb hajós cuccot agyonver minden téren. Annak idején a Pirates! -el napokig képes voltam játszani, volt hogy 24 órán át alvás nélkül!

    Nekem mind1 ha megváltoztatták a nevét, lényeg az hogy egy fasza gámát gyártsanak.
  • FREAK
    #24
    én bítom a Bethesdában, egyik kedvenc cégem
  • FREAK
    #25
    bítom=bízom
  • FREAK
    #26
  • Harek
    #27
    Hali

    Nekem sajnos az Sea Dogs 1 -hez sem volt szerencsém. Szívesen kipróbálnám pedig, de sajnos már sehol nem találom a neten. Tud valaki még letöltési lehetőségről? A 2. rész előtt jól jönne.
    Előre is THX
  • FREAK
    #28
    akkoriban is ritkaság volt....
  • a.carkey
    #31

    NAGGGGYOOOON SZÉÉÉÉÉÉÉÉPPPPPPP LEEESSSSSSSSZ!

    + a többi képecske:








  • a.carkey
    #32
    Itt van a topic, csak nem ez lett a címe!
    Moderátor! Ha a tulaj engedi, kéretik a topic címet "Pirates of the Caribbean"-ra átírni ... THX!
  • Kandurex
    #33
    Szóval mikor is jelenik meg?
  • djcom
    #34
    Már megjelent!
  • Kandurex
    #35
    Biztos? Mikor? Semmit nem hallottam pedig ez a 4-.dik legjobban várt játékom :(
  • Kandurex
    #36
    Game : Pirates of the Caribbean (c) TDK
    System: Gameboy Advance
    Filename:V-PIRATED.ZIP SIZE: 64 Mbit
    Released : 06-20-2003

    Hát valóban :D De ettől nem lettem boldog.
  • djcom
    #37
    Shipping: Pirates of the Caribbean - [19:43 30 June 2003 john_d PC News ]
    Bethesda Softworks today announced that Pirates of the Caribbean for Xbox and PC has begun shipping, and will be in stores in early July. Developed by Akella and designed as a thrilling blend of role-playing and action, Pirates of the Caribbean "takes place in a large group of Caribbean islands during the golden age of piracy and high seas adventure. You will take command of a ship and its crew, swordfight with other captains, accept and complete daring quests, chase rumors of dangers and riches, and change allegiances amongst the colonial powers in the game."
  • a.carkey
    #38
    Csak az XBOX verzió jelent meg tegnap. A PC-s verzió ma jelenik meg, legalábbis a shipping az mai ... :)
    EB GAMES, PC VERZIÓ! :)

  • a.carkey
    #39
    Mellesleg a nagyobbak közül: Half Life 2 szept. 30., a Delta Ops: Army Special Forces júl. 3., Operation Barbarossa: IL-2 Campaign Pack júl. 8., Emergency Fire Response júl. 15., Europa Universalis Crown of the North júl. 22., Squad Assault: West Front júl. 28., Stronghold Warchest júl. 29, 1914: The Great War aug. 1., No Man's Land aug. 12., Republic The Revolution aug. 14., Runaway: A Road Adventure aug. 18., Paradise Cracked aug. 18., SIMCITY 4:Rush Hour aug. 26., Heaven & Hell aug. 26. stb. jelenik meg ...
  • Kandurex
    #40
    sehun egy doom3 se Hidden and Dangeorus 2? :(( háá milyen világ ez kérem szépen?
  • a.carkey
    #41
    Szemét! De a három Sea Dogs 2 topic vezet, akárhogy is hívják majd a gamét ... :)
  • a.carkey
    #42
    Ő is UP! :)
  • Kandurex
    #43
    Most van az, hogy bőség zavara? Melik a 3-mon közül? Mi lesz ha majd meg jelenik a HL2? Lesz vagy 10 2 perc alatt?
  • a.carkey
    #44
    Half Life 2 szept. 30.
  • Pilu OBI
    #45
    Kijött ma ISÓban:

    SeaDogs 2 (álnéven Pirates Of The Caribbean)

    Ha valaki tud letöltőhelyet ne kíméljen!
  • Pilu OBI
    #46
    JAh, és 2 CD

    http://www.nforce.nl/nfos/index.php?do=2&id=36092