35
Ki szereti a Jancsó filmeket? Én pl. imádom őket :)))
  • [Walaki]D`Lair
    #1
    Kapa feat. Petike - Live From The Temető


    "-Ne fütyülj!
    -neh..én nem fütyülök..
    -Te fütyülsz, én meg azt mondom, hogy ne fütyülj!
    -he ne...én nem fütyülök...
    -Fütyülsz bazmeg és hazudsz!
    -Mé?
    -Mert egy szar szemét szar alak vagy!
    Kivakarlak a geciből UGYE? IDEHOZTALAK, AKKOR FŰT FÁT IGÉRSZ IGAZ?! KIVAKARTALAK A GECIBŐL, VAGY NEM VAKARTALAK KI??!! TE MEG ITT FÜTTYÖGSZ TE BAROM??? ITT A NEMZETI NAGYJAINK KÖZÖTT!!?! Ahol AHOL AZ ŐSÖK SZELLEME JÁR BAMEG?!!?! ITT NEM FOGOD FELVERNI A CSENDET! BAZMEG ÉN NEM VISZEM EL HELYETTED A BALHÉT!!! ÉRTED?? HÁT ITT AZ ÉN HÁTAMON CSATTAN MINDEN ÉRTED!!!?!
    -Értem abszolút, csak ne fog már a nyakam, tudod milyen érzékeny egyből föláll a faszom...
    -Bepe téma van innen!
    -Jó
    -Mondom bepe téma van!
    -Az most mi, hogy ne szó...
    -Az, hogy kuss van!
    -Ja jó...."


    Amúgy a hangfölvétel, Jancsó Miklós 'Amidőn az úr lámpást adott a kezembe' című filmjéből egy részlet.
  • Dynamic
    #2
    Hát nem tudom.Én régóta szerettem volna megnézni pl. az Anyád!A szúnyogok!-atAmikor megnéztem, iszonyú nagyot csalódtam.Volt benne egy-két jó poén, de összességében egy nagy zagyvalék az egész, nem győztem tekergetni.Nem tudom milyen a többi Kapa és Pepe film, de az Anyád! után lemondtam róluk.
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    Nos igen...Én pl a 3x-i végignézés előtt jöttem rá, hogy tulajdonképpen semmi értelme nincs a filmnek, és onnantól kezdve betegre röhögtem magam rajta...(anyád a szúnyogok)
  • Punker
    #4
    Alap.
  • [Walaki]D`Lair
    #5
    Mit látok?! Csak nem egy Jancsó Miklós fan????? :DDDDDDD
  • Punker
    #6
    a fan túlzás de a "-Fütyülsz bazmeg és hazudsz!
    " sokszor előjön.
  • Aiyyo
    #7
    Miki bacsi nagyon komoly! Egyre zavarosabb filmeket csinal. :) Az ujat (Kelj fel komam ne aludjal) latta valaki? Teljes kaosz, de nekem tetszik.

    Walaki]D`Lair: A film pontos cime: Nekem lampast adott kezembe az ur pesten. Nem kekeckedek de erre ugyeljunk!
  • [Walaki]D`Lair
    #8
    Vasárnap fogom megnézni :DDDDDDD


    Vannak abba is ilyen kaliberű beszólások?
  • Coine, The A&O
    #9
    "Nekem lampast adott kezembe az ur pesten"

    ezt meg lehet vhonnan szerezni netről ?
  • Aiyyo
    #10
    Az egy picit mas mint az eddigi. A multat (1944-tol) ulteti at a mai korba. Meg talan meg tobb szimbolum van benne mint az elozo 3 reszben. Ja es ez mar total erthetetlen :) Az egeszbol valamicsket fel lehet fogni, de a jelenetek nagy resze valami zavaros maszlag. Erre egyebkent van is utalas a filmben nem keves onkritikaval. Nem bantam meg, hogy megneztem de ez az utolso resz mar elegge lapos.
  • Aiyyo
    #11
    Nem talakoztam meg vele a neten. De a lampast leadta a tv is vagy mar 3*. Gondolom nem utoljara
  • I.C.ram
    #12
    "hangfölvétel" LOLKA! :D
  • [Walaki]D`Lair
    #13
    igen, mert ez mp3-ban megvan nekem :))
  • I.C.ram
    #14
    De talán hangfElvétel... :DDD
  • a.carkey
    #15
    A legjobb ehhez hasonló magyar film, a "Mami Blu". Nagyon komoly. Bán János, Gáspár Sándor, Dörner György. Na azon tel van nem durva poénokkal. Max 1 BM és semmi. De szétröhög a fejed a végére. Régi szép magyar filmek. Se Koltai, se Kern ... :)
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    minnegy :))))
  • I.C.ram
    #17
    Végülis.. :)
  • Punker
    #18
    Most megy a Lámpás :)
  • Hunnenkoenig
    #19
    Az egyetlen Jancso-film, amit valaha megneztem, a "Szörnyek évadja" volt. Na azt a faszsagot szerintem nehez tullicitalni.

    A lenyeg, hogy minden 2 percben egy halom meztelen csaj atrohan a kepen.

    Jancso mar 20 evvel ezelött is egy ven, impotens, kejenc f*sz volt. Gondolom mostanaban mar menni sem tud es a filmjei a szenilitasa miatt nez ki müveszetnek. Mar ö sem tudja mit akart forgatni....

    Hogy az ilyenek pocsekolhatjak azt a draga filmszalagot es a sok penzt...
  • AnuluWork #20
    Életének 79. évében elhunyt Hernádi Gyula Kossuth- és József Attila-díjas író - hangzott el az Info Rádióban.
  • Rafaelo
    #21
    na kifogja akkor a sok sz.r forgatokönyvet irni a Jancsóbának???
  • AnuluWork #22
    Jancsó sem egy 20-as. Sok neki sincs hátra.
  • Rafaelo
    #23
    80 van mi?
  • maozedong
    #24
    vááá bírom őket
    mikor lesz az új?
  • Rafaelo
    #25
    remélem soha
  • Lyan Kyj
    #26
    Érdekelnének a filmek! Honnan tudom megszerezni? Ha van olyan vki, aki postai vagy netes úton tudna nekem adni -természetesen fizetnék érte- filmeket, dobjon egy pm-et, vagy egy mailt a [email protected]!Köszi
  • Prof William
    #27
    Jaja volt szerencsém néhány remekművéhez. Annyira nagy rendező ő mint a híres Uwe Boll!
  • motorolanokia
    #28
    Nekem lámpást adott az Úr kezembe Pesten, egy nagyon jó film, csak ajánlani tudom!
  • cyrus #29
    lewarezolnám, honnan ? :C
  • Davidus
    #30
    décépluszplusz
  • Davidus
    #31
    :D
  • cyrus #32
    azegy fos :C
  • Lyan Kyj
    #33
    hihetetlen, ma két csatorna is (rtlk, tv2) Jancsó filmet vetít, ráadásul részben egyidőben.... Utolsó vacsora vs Ede megevé... az előbbit választom, szépen felvetetem:)
  • Bokafix2
    #34
    Jancsó Miklós a magyar Uwe Boll. Az ő filmjeiben annyi a kreativitás meg a stílus, mint sz**-ban a vitamin. 1 filmet láttam, amit ő rendezett, de elég is volt Egy kutya fekália az egész. Azt a sok idegesítő, értelmetlen hülyeséget, ehh...
    Semmit nem lehetett kivenni belőle az ég világon. Azt hiszem a Szörnyek évadja volt.
    Borzasztó! Fusson ki merre lát.
  • highlander15
    #35
    Sokan azt hiszik hogy ami trágár az vicces is,pedig ez nem így van.AZ általam eddig látott Jancsó filmek nagyon vontatottak és primitívek voltak.