190
hat ez nagyon szar!
  • magyar ember 2
    #1
    Ennel szarabb B kategorias filmet meg nem lattam. Ez meg a tuzoltosat is alulmulja.
  • Blasta
    #2
    Örülök, hogy hozod a formádat!
    Azt hiszem szegénységi bizonyítványodat semmi sem tudja jobban alátámasztani az alábbi kommentednél!

    Persze, ha esetleg képes volnál rá, hogy elmeséld mi nem tetszett a filmben, akkor esetleg megtárgyalhatnánk, de sajnos neked ez akkora feladat lenne, hogy inkább bele se fogj, mert még a végén rádhívják a mentőt a túlzott megeröltetéstől!

    A legjobban azért ez tetszett:
    "Ez meg a tuzoltosat is alulmulja."

    Akár egy 4 éves gyerek véleménye!
    LOL :-)))))))
  • Csacsi
    #3
    Tűzoltó legyek, vagy katona?? :D
  • Evil
    #4
    szerintem se volt olyan rossz.
  • magyar ember 2
    #6
    Hat, b+, ez neked film? Ha nem az Eminem es a Kim Basinger jaccana benne, mar az 1. percben F8-at kapott volna. Tipikus "envagyokamegnemertettfehercsavodemajdmegmutatomhogyjobbvagyok" sztori. Biztos sokat kellett rajta gondolkodnia a rendezonek... Mar csak a szteven szega'l hianyzik belole...

    A "tuzoltos" dumat nem is neked kell tudni ertelmezni, miara'kez kollega kedveert nyitottam ezt a topicot. :-)
  • magyar ember 2
    #7
    A lenyeg hogy ez a filme megkapjat otlem a vilag legszarabb hulladekja cimet.

    100szor inkabb Gyuruk Ura. :-)
  • magyar ember 2
    #8
    Gyerunk emberek, utaljatok ti is a filmet!!!
  • Penya
    #9
    Hja 8 mile suxxxxxxxxxxx
  • CSOCSO
    #10
    sokat nem kellet gondolkoznia.. azhem ez az élete..de mindegy.. nekem tetszett a film...és éppen hogy nem volt az a énvagyokakirályfehércsávóember...
  • CSOCSO
    #11
    ui: valami kis fostos kis fehér gyerek jobban nézett volna ki miközbena niggerek basszák a seggét meg verik és cikizik?ha neked aza film...
  • magyar ember 2
    #12
    Ott a gettoban csak ilyen unalmas eletre telik? Ennel a 8ker 100szor erdekesebb. Ebben a filmben semmi nem tortenik. Van 1 reppelo" verseny, eloszor lenyomjak, aztan meg visszavag, es ennyi. Ennel meg a Derrick felugyelo is izgalmasabb.

    Ha jo gettos filmet akarsz nezni, akkor inkabb a Veszelyes elemek, vagy a Ver kotelez, de ez kuka.
  • magyar ember 2
    #13
    Az sebaj tobika kedvence, o" imadja az ilyesmit.
  • magyar ember 2
    #14
    Azert az Eminem jol szineszkedik, nem ugy mint az Imperium Galactica 1 animjaiban a magyar szineszek, de hat ez kb annyira segit a filmen, mint Marlon Brando vagy kiafaszom a Honfoglalasban.
  • Dynamic
    #15
    Franko Nero
  • Dynamic
    #16
    Franco
  • magyar ember 2
    #17
    Akkor az. A lenyeg hogy jo szinesz volt a cso'ka, de hat a tipikus "kussbavagyunkesszomorkodunk" fajta tipikus magyar rendezesen nem tudott o" se valtoztatni.

    Na itt ugyanez van, hiaba nyomja jol az Eminem, a film ugy szar ahogy van. Mingya' m1ek is a retyora es nyomok 1 8 merfoldes barnat...
  • Munch
    #18
    Eminem inkább áramot vezetne, nem toplistát...
  • Unknow
    #22
    Csak beírok én is annyit,hogy ez a 8mile nagyon gyenge egy "film". Eminem adja el és nem más. A téma semmit nem ér.... Nagyot csalódtam mert azt hittem valami normálisabb sztorit kerekítenek majd neki...
  • Munch
    #23
    Én valami nagyobbra számítottam...
    Egyszer bőven elég volt megnézni. A story egy rakás szar. Az a baj, hogy a 10-14 év körüliek köre ezt az életformát "szeretné" élni, mert azt hiszik, hogy ha gettóban élnek, akkor egy marhanagy popsztár lesz belőlük... Ez nem ide vágott, de mindegy. :))))
    Szal gyenge film, gyenge story, gyenge szereplők. Nevetséges az egész...
  • PResident Evil
    #24
    szerintem jó a film, csak az a baj,hogy az egész csak max 5 helyszinen játszódik és egy kicsit unalmas már a végére...
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    én nem láttam, de a hugom tiszta eminem mániás....
  • GregSB
    #26
    Akkor neveld meg
  • Penya
    #27
    Sajna a mai fiatalok tenyleg majmoljak ezt a szart. Undorito. Mintha be lennenek oltva. Csak tudnam mit szeretnek ezen a fosadek zenen meg ezen a faszarc eminemen. Hanyinger az egesz.
  • Penya
    #28
    Hat en meghalnek ha a hugom eminem manias lenne. Az biztos.
  • BADE
    #29
    Miért Penya te milyen zenét szeretsz?
  • Penya
    #30
    Szinte mindent kiveve a rapet es a hip-hop-ot. Bar ez sem igaz. Abbol is van jo. De nem az ilyen igenytelen tucat divat szarok mint az emiNEM.
  • BADE
    #31
    Én is szinte mindent szeretek beleértve Eminemet is!
  • Penya
    #32
    En meg nem! En csak elmondom a velemenyem. Felolem azt szeretsz amit akarsz.
  • Lteebee
    #33
    Kiváncsi lennék, mit szóltak a te kedvenceidhez fiatal korodban az idősebbek.
  • FREAK
    #34
    én ugyan nem láttam, de nem is fogom megnézni

    hogy miért??? Mert Eminem egy jól futó divatcikk, egy kommersz termék, és minden, amihez köze van valakinek jó bevételi forrás.

    Nekem bőven elég a főcímzene, már abból is lejön, amit a bevágott részek csak megerősítenek: fehér srác a fekete gettóban enyhén hunyorítva, keményen tekint az őt körülvevő szigorú világra, amit a kívülállók nem ismerhetnek.... kösz, de ezt a szart nyomja már 2 éve, nem tudom, van-e aki még megeszi...


    szóval én így látatlanban is csatlakoznék az utálkozók csoportjához, mert eleve lejárt már ez a téma, meg különben sem vagyok kíváncsi a világ legnagyobb kamu-ganxsta-repperének igen hiteles alakítására.....

    Ha mondjuk egy vígjátékban vagy történelmi filmben szerepelne, azt megnézném, de ez már messziről bűzlik az ál-valóságtól, amit a népre akarnak erőltetni..... Eminem kb. annyit tud az utcáról, mint Zolee, gyanítom ki se mer nézni az ablakon egy húzósabb környéken......
  • Cat #35
    szerintem nem eminemmel van a probléma, hanem a rapzene ugy ahogy van szar :)

    meg egy másik zenéről is van véleményem, lásd kép :)

  • FREAK
    #36
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de komoly!!!!

    "Total number of brotha's" LOLOLOL :DDDDDDDDDDD
  • Laalee
    #37
    ez joo :D
  • GregSB
    #38
    Hatalmas :))

    "Average kilograms of gold around neck"

    Ezen hátast dobtam :D
  • Blasta
    #39
    A legkomolyabb a Steel melody from....
    Knight Rider theme baze, ettől kész lettem....
    :-))))))
  • Sir Quno Jedi
    #40
    Ja, jó is az ! :-)))
  • Coine, The A&O
    #41
    üt :DD
  • FREAK
    #43
    és meg se fogom, ahogy Suzukit se veszek, Kozsót se hallgatok, és nem eszek energiaszegény müzlit

    majd ha nem azért csinálnak filmet, hogy eladjanak vele egy lemezt, ami persze jótékony hatással lesz a film nézettségére, majd utána mindenki vegye meg XY Eminemről szóló könyvét, és gyűtjsük az Eminem kuponokat a Bravo magazinból stb stb, akkor megnézem

    ha te önként a marketing áldozata akarsz lenni, akkor hajrá, meséld be magadnak, hogy mekkora filmes élményed volt, és milyen sikeresen igazoltad pár amerikai piackutató statisztikáit....
  • CSOCSO
    #44
    én vennék suzukit:)
  • FREAK
    #45
    komolyan???

    na jó, lehet, hogy én is vennék, de hogy bele nem ülnék az fix, adnám el neked :D