47
20e körül? Játékra, filmnézésre, halkat
  • mikike
    #1
    Nincs pénzem
    Nem vagyok milliomos
    Nincs 2GHz-es procim 1024GB DDR rammmal meg DVD íróval
    Nem szeretnék drága videókártyát
    Világos ez?

    Valami 20e körülit szeretnék. Olyat amin nincs ventillátor. GeF4MX460asra gondoltam. Szerintetek?
  • Laalee
    #4
    esetleg geforce 3 at ha az ati nem szimpi g4mx eleg tragya
  • Mike
    #6
    Trident 8900c
  • mikike
    #7
    maradnék az nVidia cuccoknál

    nem csak én nem értek másfajtákhoz, hanem úgy látom a programírók sem
  • ullrich
    #9
    Sziasztok

    50 kiló körüli áron szeretnék venni vga-t a közeljövőben, 1 feltételem van: VIVO-s kártya legyen.

    Ki is néztem magamnak 1-et:
    Asus V9480 GeForce4 Ti4800SE 8xAGP 128MB + VIVO 51 250Ft-ér szerintetek megéri?
    ATI megoldás is érdekelne, csak digitalizálni is tudjon és az se lenne baj ha működése közben nem süketülnék meg.
  • Gerry
    #10
    Vegyél inkább valami Radeon 9500 alapú all-in-wandert, gyorsabb is, nem is zajos, és többet is tud!
  • Mike
    #11
    mennyiért vesztegetik ezt most? és szerinted érdemes ilyet venni video digizéshez (SVHS, VHS) vagy pedig veegyek olyat, amin van rendes hardveres mpeg2 encoder?
  • Gerry
    #12
    Franctuggya, de az biztos, hogy jobb minőségű a TV-kimenete az ATi-nak mint a GF-eknek...
    Ha meg komolyan akarod használni, akkor vegyél inkább valami normális capture card-ot, azon biztosan kristálytiszta lesz mind a ki, mind a bemenet, ráadásul, ha le akarod cserélni a VGA-dat, akkor nem lesz olyan bonyolult elsózni mint egy combo VGA-t, és nem is kell újra combot venned!
  • Gerry
    #14
    Azért a nagyon zajostól messze van, szerintem elég halk, legalábbis az én 9700-asomnak igencsak halk a ventije, amikor a kártya a Celeronos gépemben volt, a gépnek szinte hangja sem volt, nálad meg a procihűtő úgyis elnyomja a VGA hűtő zaját (mint ahogy nálam is az AMD-n, végre), viszont az tény, hogy a passzív hűtéses TNT-mnél hangosabb,
    de zajosnak szerintem legkevésbé sem mondható!

    Mike: capture card téren halgass Gregryan-ra, mert neki van ezen a téren már némi tapasztalata!
  • Borg
    #15
    1 éves 8500amon detto... gyakorlatilag nincs hangja a ventinek. (pedig pucoltam is már párszor)
  • Laalee
    #16
    ha van ra 100+ od akkor vegyelrendes hw encodert...
  • barret
    #18
    kb:gef3 ti 200.
  • Spenser
    #19
    Gf3 ti 200-tól jobb de a GF4 Ti 4200-tól lassabb...
    A legtöbb márkára felmegy a hivatalos ati driver!
  • Borg
    #22
    GeforceFX 5600-nak
  • Borg
    #25
    Ti4200 miért is éri meg?
  • Jacek
    #26
    en sem ertem az FX5600 meg nagyon lezuzza a 9500PRO!!
  • LaciMaci
    #27
    Sziasztok!Látom rég volt az utolsó hozzászólás, nem baj! Én egy ATI Radeon 9800 at szeretnék venni, de nem értek valamit: van: Club 3D, Connect 3D stb ami mind ATI mejik a legjobb, és miben különböznek?
  • NeoMaN
    #28
    Ezek mind referenci nyákra épülnek, szal elvileg semmi különbség nincs köztük. arra figyelj, hogy asszem a saphire-nak voltak sima 128bites 9800-asai amit pro-ként hoztak forgalomba. Olyanba ne ugorj bele, egyként sztem mind1 melyik márkát választod. Egyként ennyi pénzért kapsz 6600GT-t azzal jobban jársz (mondom ezt úgy, hogy 9800XT-m van, és meg vagyok vele elégedve, de ha most kellene VGA-t vennem, biztos, hogy 6600GT-t választanék...).
  • LaciMaci
    #29
    Az melyik gyártótól van?
  • NeoMaN
    #30
    Inno3D, Leadtek, Gigabyte, MSI stb... a szokásos VGA gyártóktól...
    De CSAK 6600GT-t nézz, NE SIMA 6600-OT!!
  • sike
    #31
    van olyan progi ami az exe-t kibontaj szétszedi névszerint egy pecs-t ami telepitö file de nem tudom telepíteni sgítsetek!
  • sike
    #32
    van olyan progi ami az exe-t kibontaj szétszedi névszerint egy pecs-t ami telepitö file de nem tudom telepíteni sgítsetek!
  • NeoMaN
    #33
    jó, melyik ez a file amit telepíteni szeretnél? linket adj hozzá, hogy megnézzük....(és mellesleg próbálj érthetően írni, mert ez überdúrva)
  • FaithMeN
    #34
    Leadtek nagyon jó!
    Hűtése meg egyszerüen tökéletes
  • Rolesz
    #35
    31000 brútóért!!(filmnézésre,játékra)(otthoni használatra)
    Én erre szavazok: Nvdia Geforce 6600
    De ha tudtok jobbat akkor azt irjátok!
  • NeoMaN
    #36
    Borg, sztem bezárhatnád ezt. Kurva zavaró a másik topik melett még egy ugyanolyan....
  • Szasza20
    #37
    Hi all
    Valaki tudna nekem küldeni egy linket ahol a videókártyák fogyasztása van leírva?
  • juventus
    #38
    Egy kis segítség kéne nem tom mi a hiba! Szóval a gépemen minden játék elindul a legújabbak is tényleg viszont egyetlen egy sorozat a fifa sorozat egyik tagja sem fut rendesen mert pár perc után elkezd szaggatni és nem tudom mi lehet a hiba! Arra gondoltam hogy catalyst de nem szóval help pls! A gépem egy turion 1800 ati X700 és 512 ram jah és laptop!
  • Rip
    #39
    Sziasztok!

    Nem tudna valaki megmondani, hogy ujonnan mennyibe kerulhet egy Leadtek 6600GT PCI-E?
    Nem nagyon talalok meg neten sem bolti arakat.

    Ezen kivul milyen halk, normalis hutesu 6600GT-t (PCI) erdemes meg nezni (ha nem akarom a gyari hutest lecserelni)?

    Elore is koszi!

    Rip
    Elore is koszi!
  • methodman
    #40
    hi!kéne egy ati videó kártya max 40k ért!vki ajánlon vmi jó karit pls
  • Ferencz István
    #41
    Nem írtad hogy PCI-E vagy AGP-s kell!
    PCI-E: HIS Radeon X800GT 256 MB GDDR3 38K körül
    AGP : Sapphire Radeon 9800Pro 128 MB DDR 32K Körül
  • methodman
    #42
    thx,AGPs kell
  • Sleepy Bone
    #43
    hi! laptopba 20k köröl mien viszonylag normális kártyák vannak?
  • Narancs
    #44
    Ezt a topicot használjuk már hasonló kérdésekben plz! Ezt meg kéretik becsukni, hamár a másik lett a népszerűbb és elfogadott.

    Fundy: gondolom nem játszani akarsz, csak filmetnézni, ilyesmi. Nem?
  • Inquisitor
    #45
    Laptopba? Cserélhető VGA?
    Ha csak nem legmodernebb cuccod van, akkor nem cserélhető.
    XGI csinált PCMCIA kártyát, de játékra nem alkalmas.
    Ha meg cserélhető a kártyád, akkor meg olyan 80e-nél kezdődik :)
  • methodman
    #46
    lett még egy kis pénzem és láttam,hogy AGP-s x800gt van 50k alatt.mien márkájút vegyek ami AGP-s és 50K alatt van? :-S
  • methodman
    #47
    estleg sapphire?