25
Hószünet, csütörtök+péntek! KIRÁLY!!!
  • Penya
    #1
    Hol? mikor?
  • ThePartyFace
    #2
    Almocc...:(
  • Dynamic
    #3
    Nálunk sem kell iskolába menni holnap, csak az a baj, hogy én már nem iskolába járok, hanem dolgozóba:)
  • Coine, The A&O
    #4
    De ezt ugye sulija válogatja, hogy megadják-e szünetnek azt a 2 napot, amit vmikor úgyis be kell pótolni.
  • Munch
    #5
    Hírekbe mondták, egész BAZ megyébe havszünet van. :))) CooL! :-D Így marad az idő, máshol is lesz szerintem.
  • CSOCSO
    #7
    hülye:))))
  • Madmaxx
    #8
    Bezzeg egyetemen nincs szünet :)) Bár oda ugyis csak akkor megyek be ha kedvem tartja:))
  • Xboxman
    #9
    Nálam kényszerszünet van mert beteg vagyok!PEdig olyan jó lenne holnap iskolába menni
  • G@b0r
    #10
    nekem már 1 hete minden nap csak 2-3 órám van mert a tanárok nem tudnak bejönni a 2 centi hó miatt :P
  • [Walaki]D`Lair
    #11
    Bazmeg! Budapesten miért nincs hószünet? :DDD
  • K.András
    #12
    Mondtam hogy 17-éves vagy te, nem kéne suliba menni mi???
  • cSuwwi
    #13
    Budapesten nem lesz havszünet még 2 méteres hótorlaszoknál sem, mert az FKF úgyis eltakarítja, vagy legalábbis megpróbálja. Megaztán a BKV sem állhat le, meg azért mégicsak a főváros, csak nem bénul már meg egy kis havtól. Bár nálunk az udvaron ma este 35cm-es havmagasságot mértem... (XVII ker.)
  • Cat #15
  • Cat #16
    ez 20 centiméter hó, ha vki nem látná ;>
  • Manta
    #17
    up :D
  • Punker
    #18
    :)
  • sanzik
    #19
    hat ez lol
    jot rohogtem :))
  • PResident Evil
    #20
    ehehhehh :-DDDD

    na szal...

    huáhuáhuáhuáhuáhuáhuáhuáhuáhuáhuá
  • Lacee
    #21
    de jó lenne most egy hószünet... :)
  • [Walaki]D`Lair
    #22
    hát bizony elkéne....
  • Punker
    #23
    jaja megpusztulok ettől a fülledt melegtől. :(
  • vaaa
    #24
    Mostmár profik a takarításban szal úgysem adják ki, még ha cigánygyerekek potyognak se :ooooo
  • Prince of Máté
    #25
    az nem hav hanem hó...