44
Tapasztalatokat kérnék ezzel az oprendszerrel kapcsolatban!
  • item
    #1
    Kinek milyen tapasztalata van erről az új oprendszerről ?
  • item
    #2
    valaki ?
  • item
    #4
    tegnap jött le... lindowsos-3.0.0.iso,
    mérete: 397 MB (417 071 104 bájt)
  • EOX
    #5
    Ez milyen? Windowsra épül? Mennek rajta a játékok? Jobb, mint az XP? Érdemes letölteni?
  • Muczy
    #6
    honnan töltötted le item az iso-t. müködik?
  • item
    #7
    DC-ről szedtem le egy swéd szerveren volt.. :)
    És jól működik, ha adtok címet akkor felrakom !
  • item
    #8
    Nem a windows-ra épül, ez egy különálló oprendszer! Ez egy linux alapokra építkező oprendszer,de van sok újítás benne ami jól jöhet.
  • Icebird
    #10
    Lindows 3.0.0
  • item
    #11
    Látom Ice nem tétlenkedtél... ha kell valakinek szedje le innen, a link jó,csak lassú!
    Még feltölteném, csak egy FTP címet adjatok...
  • Muczy
    #12
    honnan????,??
  • item
    #13
    Helló, Icebird adott egy linket, kattincs a kék
    "Lindows 3.0.0" ra! és odavisz!
  • item
    #14
    na valaki ? vagy meg csak en tesztelgettem ?
  • item
    #17
    nekem elindul,és jön is, bár igaz hogy lassú, maximum 2-3 kb/s Ha valaki tényleg tud címet,akkor irja le! és egy gyorsabb szerveren elöbb lejönne! ITEM...
  • item
    #18
    Mármint felrakom valahova ha szükséges,csak a cím kellene!
  • item
    #22
    Szedjétek !!
  • 2XP
    #23
    1 KB/s :(( Azt hiszem szétnézek irc-n.
  • 2XP
    #24
    DC-n megtaláltm egy t3-asnál, úgyhogy szerintem holnapra leszedem, de kipróbálni csak hétvégén lesz időm :(
  • 2XP
    #26
    Nah, lejött.
  • item
    #27
    Írj ha kipróbáltad ok ?! Tapasztalatodat várom!
  • 2XP
    #28
    OK, de amint már írtam erre csak hétvégén lesz időm/kedvem :D
  • richee
    #30
    Holnapra meglesz és ki is próbálom és le is fogom írni ide a tapasztalatokat....és ezt vehetitek nyugodtan fenyegetésnek..
  • item
    #31
    Az első benyomások nem rosszak, de sajnos amit annak idején a lindows- cég elkezdett hirdetni,mármint azt hogy olyan cuccot dobnak a piacra amin a linux-os és a windows-os programok egyarán futtathatóak, na az igazából mostanságra nem jött be nekik! Ugyanis a korábbi verziókban még integrálva volt az a WINE nevü rész ami ugye a windows-os programok futtatásával foglalkozott volna,de az újabb verziók már nem is tartalmazzák! Ez ugye egy debian alapu linux, és ha jól látom, akkor ez a jövőben már csak egy újabb linux disztribúció lessz! Amiből ugye már dunát lehetne rekeszteni! De azért még reménykedem hogy a fiuk magukhoz térnek és változtatnak a felálláson,mert ezzel kerültek be a köztudatba, hogy majd jól segberúgják a MS-ot az oprendszerükkel. Én igazából a beépitett netscape 7-est tesztelgettem,meg az mp3 lejátszást,filmek lejátszását,meg a word-ot próbálgattam kissebb nagyobb szerencsével elindítgatni! A telepítő része elég alap, nem igazán kérdezget! Hát így elsőre ennyit, majd még írok! Pá
  • 2XP
    #34
    Elmondanátok, h ti h tettétek fel? Mert nekem 1 db exe sincs benne, és bootolni sem tud.
  • item
    #35
    leszedtem az iso-t,kiirtam cd-re és ennyi, az én verzióm egyből bootolt!
  • 2XP
    #36
    Hmm, nekem bin van. Neked mekkora? Az enyém 478 986 608 byte.
  • item
    #37
    lindowsos-3.0.0.iso
    397 MB (417 071 104 bájt)


  • 2XP
    #38
    Ez a 2. os, amit hiába töltök le (az 1. a mce volt, az sem működik). Na majd még nézelődöm.
  • 2XP
    #40
    Hehehe, nekem már 1 éve 60Hz-n megy a moncsi :) A 14" nem bírja nagyobbon az 1024-et :)
  • davos80
    #42
    Hi
    Az lenne a kerdesem, hogy altalaban a linuxok alatt az rpm kiterjesztesu fileokat, hogyan kell hasznalni.Egy ati vidkat drivert kene feltenni, de valami jelszot ker.Ezt irja ki root login password.Amugy knoppix live linuxom van.Bocs, hogy ide irtam de nem talatam knoppix linuxos temat.Mellesleg k*rvara nem ertek a linuxhoz.
    Valaki segitsen pliz.
  • tudatlanka
    #43
    Davos80:
    Szóval telepiteni linux alol leginkább a root szokott

    Amikor telepitetted akkor megadtál egy jelszót a rootnak azt kéri.vagy ha rootként lépsz be akkor simán tudsz telepiteni.az rpm-t le kell csak futtatnod.

    Nyugi a linuxhoz én is csak picit értek de tetszik
  • davos80
    #44
    Kössz!