54
HELP! Word!
  • Gladiator
    #1
    Cső! Apám írt egy tök hosszú szöveget a wordben, és véletlenül megnyomott egy gombot, amitől kikapcsolt a gép. A fájl nem volt elmentve. Hogy lehet visszaállítani? kösz
  • Gladiator
    #2
    Office 97esünk van, és windows XP.
  • Sephi
    #3
    Te mond eltevedtel? Nem baj hogy ez a jatek forum es nem a Soft? Ez ugyanolyan mintha a Politikai Forumban megkerdeznem miert nem megy a hangkartyam vaz.
  • Gladiator
    #4
    inkább válaszolj
  • Galy
    #5
    hihi....sehogy
  • ember
    #7
    "véletlenül megnyomott egy gombot, amitől kikapcsolt a gép"

    csak nem a power gombot? :DD
  • Gladiator
    #9
    a billenytyűzeten van egy sleep gomb, amitől hibernálódik, de van egy gomb, amitől teljeen kikapcsol. arra ráesett a telefonja.
    hpisti: kösz
  • Gladiator
    #10
    sehogy sem találja
  • Pheel
    #11
    Hehe! Jók is ezek az új bill-ek :)
  • Gladiator
    #13
    ok, azé kösz mindenkinek
  • Kvarc
    #14
    Itt is elkelne egy kis segítség.
    Nincsenek betűtípusok a Word-ben.
    Vezérlőpult-betűtípusoknál megvannak. Excel OK. Nicsak még a jegyzettömbben is ott tolakszanak. Csak a Word-ben nincsenek sehol. Kezdek nagyon IDEGES lenni!
    SEGÍTSÉG!!!
  • BontottCsirke
    #15



    NOOOOORMÁLIS?!



  • Kvarc
    #16
    Ez aztán az intelligens megnyilvánulás! Talán tudsz a problémára megoldást? Akkor írd le szépen kérlek és csak utána nyílváníts véleményt!
  • fm
    #17
    hell..

    hogy lehet matematikai képleteket,gyökös kifejezéseket,abszolút értékeket beszúrni a word-be?

    pl.: a minusz a(felülvonás) abszolutértékben törve a abszolutért. az kisebb egyenlő,mint az epszilontól függő delta...

    segítsen vki..(vmi olyasmit hallottam,hogy objektum beszúr és ott microsoft vmi...de nem megy) thx!
  • fm
    #18
    tehét értelmesebben egy példa:

    | a - a~ |
    ---------- < ß(E)
    |a| =

    vagy ilyesmi. ezt kéne egy sorban megvalósítani..
  • Roll
    #19
    Beszúrás\Objektumok\Egyenletszerkesztő v. beíró nem emlékszem pontosan a nevére.
    De csak akkor ha fel van telepítve ez a része a wordnek!!
  • fm
    #20
    thx,végül megleltem..
  • savanya
    #21
    Hogyan lehet kikapcsolni a Wordben, hogy ne javítsa ki automatikusan a mondat elejére beütött kis betűt nagyra?
  • nemcsakfeel
    #22
    van ilyen hogy automatikus javítás - na és ezt a pipát kiveszed.
  • misiman
    #23
    csumi

    én azt szeretném megkérdezni, hogy EXCELben alul a MUNKALAP füleket lehet-e jelszavas védelemmel ellátni??

    Nagyon fontos lenne!

    [email protected]
  • Dichter
    #24
    Topik UP!!

    Valami wordguru segítsen plz. Kellene csinálnom egy olyan akármikor megnyitható üres dokumentumot, amiben alapból benne van egy fejléc, és egy lábléc. Ezek képek lennének. Hogyan kezdjek neki? Word 2002, asszem Office XP-ről lett telepítve.

    Előre is köszönöm!
  • Dichter
    #25
    Közben összeszerencsétlenkedtem. Élőfej+élőláb, ha valaki másnak is kellene.
  • hmhm
    #26
    és üres dokumentumba hogy lesz benne ?
  • Dichter
    #27
    Sablonként kell menteni
  • datango
    #28
    képletszerkeztő nincs office 2000 res word ben ???
  • kiskex
    #29
    Ember millió+1 köszönet! Realy gyorsan kellett nekem egy ilyen infó! A fönök meg akart ölni..hehh..:D
    Szal thx.
    byeeeezz
  • Dichter
    #30
    well, no problem :)
  • kopo
    #31
    Sziasztok. Szerewtnék párbeszédet írni Word-ben, és nem szeretnék minden egyes mondat elött space+"-" írni. Úgy tudom h a Word ezt automatikusan felismeri és folytatja a beszurást, aza a space+"-" karakteerek ír5ását. Nekem sehogy se akar ez összejönni. Hogyan kkell ezt?
  • Dj Faustus #32
    Ne tegyél elé space+"-"-t. hanem jelöld ki a párbeszédet, majd Formázás/Felsorolás és számozás, válaszd ki az elsőt a Felsorolás-ok közűl, Testreszabás gomb, és a Listajel-né a Karaktert állítsd át "-"-re.
  • atlagember
    #33
    A helyzet az, hogy egyes dokumentumoknál a vonalzón lévő háromszögeket húzva negyedcentinként tudok beállítani értéket, másoknál pedig 0,32 mm-enként. Sajnos ez utóbbi az üres dokumentumnál az alapértelmezés, ami nem igazán jó a mi metrikus mértékrendszerünkhöz. Sajnos nem találom sehol a beállítási lehetőséget, úgyhogy legyen szíves valaki elárulni, hogy hol van ez a funkció!
  • julietted
    #34
    Hi !

    A problémám a következő: a wordben amikor képet akarok beszúrni, akkor mindig miniatűr nézetben jelennek meg a mappák a megnyitásnál. Esetleg, ha valaki tudná, hogy hogyan kell beállítani, hogy mindig lista nézetben lássam, az kérem ossza meg velem. Köszi
    Nem egy egetverő probléma, de idegesít mert nagyon gyakran használom és így átláthatatlan.
  • Tomicsek
    #35
    Így Eszközök-mappa beállításai pld.részletek- minden mappára érvényes
  • julietted
    #36
    Köszi, hogy válaszoltál, de ez nekem nem jön össze, (bevallom, lányból vagyok)ezt sehol nem találom "mappa beállításai".
  • Tomicsek
    #37
    Az ÍGY re rákattintottál?
  • julietted
    #38
    igen, addig meg is van, csak az nem tiszta, hogy utána mi van (sorry)
  • Tomicsek
    #39
    Na akkor, megnyitod pld. a képek mappát. Ott beállítod(a linkelt képen mutatja melyik gombbal), hogy lista vagy részletek amit akarsz. Utána eszközök menü(a sugó előtti)mappabeállításai-nézet-minden mappára érvényes gomb.
  • julietted
    #40
    Sorry de nekem az eszközökben semmi ilyen nincs. Ilyen van: dokumentumvédelem, nyelvi ellenőrzés stb.
  • Tomicsek
    #41
    Ó nem a Wordben hanem egy megnyitott mappápan. Megnyitsz egy mappát(pld.képek)és ott kell csinálni ezt. A wordot zárd be.
  • julietted
    #42
    Ott meg keresés, törlés, átnevezés, hozzáadás a kedvencekhez stb. (bocs és köszi a türelmed)
  • julietted
    #43
    Megvan :)) nagyon köszike és tényleg sorry (megnyugvásul azért ennyire szőke nem vagyok)