32
Bsplayer túl halk
  • CSOCSO
    #1
    tud valaki helpelni??? meglestem a beállításokat is.. a progiban is fullra van állítva meglestem a windows hangbeállításokat ott is full minden de fele annyira hangos mint a sima wmp:((((((((((
  • Mike
    #2
    hátod vanafilm ami halk
    számoltassad újra, érted
  • Galy
    #3
    Ezért mi a f*sznak nyitsz topikot???

    :-D


  • CSOCSO
    #4
    mi a faszért írsz be ha nem tudsz értelmeset?
  • Gery1980
    #5
    Szerintem próbálkozz valami cedec packal, lehet, hogy ott van a bibi!
  • Adi
    #6
    Nekem is túl halk
  • CSOCSO
    #8
    vicces de help má valaki...többször volt feltéve a win...
    azóta nem nimot használok...
    és minden halk.. az mp3 tk jo.. de a bsplayer, win player is HALK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :((((
    nemtudja valaki mi a cses lehet? minden fel van húzva a vezérlőpultban.. codeceken belűl nemtom hogy ilyet hol lehetne állítani
  • Met
    #9
    Rendesen be van dugva a jack a hangkariba?
  • lck
    #10
    Próbáltad már az audio beállításoknál kimeneti eszköznek wave out device-t választani. Nekem ez a direct sound -nál hangosabb.
  • CSOCSO
    #11
    jack persze.. mindn jo kivéve az avi filmek...még a mov ok is jok
  • zaki
    #12
    használj radlight-ot az a tuti
  • galocza
    #13
    ha nem minden filmnél csinálja, akkor az adott múvik a ludasak. az ac3 hang ált. amúgy is halkabb, mintha mp3ba lenne tömörítve (mivel a hang kódolása során többnyire "hangosítják" - pont emiatt).

    ja és KODEKPAKKOT FEL NE TÉGY! (persze csak ha jót akarsz magadnak.)
  • galocza
    #14
    ha más lejátszóprogit keresel, javasolható a Gabest-féle mplayer classic, a viplayer, crystal player.
  • selwik
    #15
    Tekerd fel a hangszórón a hangerőt. :DD Vagy már írták alább is: Radlight
  • blackgamer
    #16
    nekem is néhány film élvezhetetlenül halk (nem kifejezetten BSPlayerben hanem mindenhol)
    AC3-as, és nem tudom jobban hangosítani, és főleg a beszédnél zavaró

    valaki tud megoldást?
    esetleg software-es hangosítás?
  • ibrik
    #17
    Luzerek....
    Start menü - Programok - AC3Filter - AC3Filter Config elindítása - Mixer oldal - Master (és Gain) hangerőt maximálisra állítani (telepítéskor még csak a félhangerő az alapbeállítás)
  • blackgamer
    #18
    azt megtaláltam rég, de a gain valamiféle torzítás, de kiprobálom....
  • blackgamer
    #19
    aha köszi szépen ment
  • ibrik
    #20
    Csak a pontosság kedvéért, a "gain" szó az informatikában, számítástechnikában, elektronikában,... stb "erősítés"-t jelent.
    A "distorsion" jelenti a torzítást (amúgy ilyet az AC3Filter nem is tud...)
  • ibrik
    #21
    És ha már itt tartunk, a topik címe is tévedés, mert nem a BSPlayer a halk.
    Mint már tudod az AC3 hangsáv dekódolásáért és annak hangkimenetre juttatásáért és ott a hangerő változtatásért az AC3Filter a felelős. A BSPlayer csak használja a filter-t.
  • blackgamer
    #22
    BSPlayer-t rá lehet venni Real Media formátum lejátszására?
    ha igen, hogyan? nálam hibát ír ki
    (nem akartam új topicot)
  • teddymac
    #23
    Meg tudná valaki mondani, hogy tudnám megoldani Bsplayerel a HD filmek, lejátszását akad a hang is meg a kép is. Talán van hozzá valami codek?
  • ddomi87
    #24
    gyengusz a géped sztm...a régi gépemen nekem is akadtak a HD videjók
    az ujon zsírul mennek...

    de lehet codec hiba
  • teddymac
    #25
    amd2500/1gigaram/radeon9600pro128mega
  • ddomi87
    #26
    hát ez elég gyengusz


    akkor codec...
    -legujjabb quickTime
    -Xp 2-es csomag
  • magyarl
    #27
    Nekem a legelején sikerült, de aztán otthagytam a gépet 1-2 órára és mire visszaültem már sehogyse akarta vinni, errort ír ki az rmvb-re! ááá, tök ideg vagyok...
  • Sikoly85
    #28
    Hali. Nekem az lenne a problémám van hogy ha dvd filemt rakok be akkor a menü nem müködik, nem lehet egy gombra sem rákattintani mintha ott nem lenne semmi. Valaki nem tudja vki hogy mi lehet a probléma?
  • wariorkhing
    #29
    Hali!
    Mér van az h amikor teljes képernyős módra váltok akkor ez történik?

    Előrre is kösz
  • skodarapid95
    #30
    csaaaaaaaaaaa
    meg tudnátok mondani nekem h h an lehet átt állitani a bs playernak a zene kinézetét h van az az alap kinézete amire rá mész h zenet kell halgatnod!!! azt akarom más ra átt tennii!! aki ért hozzzáá az vegyen fel msn re :[email protected] elore is koszonom!
  • uiztu
    #31
    Helo!
    Nekem, az a gondom, hogy letöltöttem, egy filmet, ami nem magyar. Később találtam, hozzá, magyar feliratot. Amikor elindítottam a filmet, ment a hang, de, mikor küldő felirat fájlt helyeztem be, akkor elment a hang. Megnéztem más filmeket kis, azoknál sem ment. Pedig működik, a hangszóró. Már megpróbáltam, újratelepíteni a BSplayert, de így sem jó. Az e-mail címem: [email protected]
  • Evin
    #32
    Próbáld mással: MPC, VLC, Mplayer