13587
  • Aquli
    #1





    Valaki hallott rola valamit? Mikor jelenik meg? IDEVELEEE!
  • Aquli
    #7
    Szerintem kurva szepek az egysegek, es ha igy megjelenit 10k-t, az rohadt jo lesz, mondjuk gondolom vas is kell majd ala.
  • Ams
    #11
    ez mediaval kieg.?
  • a.carkey
    #12
    A legalsó szerintem egy multiplayer gameból lett kiszedve, mert mintha 2 római sereg viaskodna. A fekete sisak, fekete páncél, kék ruha nem a praetorian gárda szine volt?
  • FREAK
    #13
    nem, ez az új TW rész

    a Medieval kiegészítő a Viking Invasion lesz
  • Ams
    #14
    aha, mert én a Medieval-ról lecsúztam... :o)
  • FREAK
    #15
    semmi gond, ha a Shogun megvolt :)
  • Ams
    #16
    na az azé megvolt :o)
  • FREAK
    #17
    végül a Medieval (bár több és jobb) nem kötött le annyi ideig, mint a Shogun, de a most készülő cuccok közül valamelyikkel biztosan hónapokig fogok multiban játszani
  • Ams
    #18
    valószínü hogy én is, hiszen a tavalyi évből kimaradt a stratégia, csak az AoM volt meg :o)
  • Krinyo
    #22
    Hát ha ilyen egy "kis" multi játék akkor nemlehet olyan rossz a game ;))
  • Cat #23
    játszottál egyáltalán a total war sorozat bármelyik tagjával? szerintem nagyon el vagy tévedve ;>
  • aiguo
    #26
    Lehetsz maj valszeg;-)

    Epic battles between collosal armies. Over 10,000 fully polygonal, motion captured units can be displayed simultaneously with virtually no sacrifice of performance compared to Medieval: Total War.
    Players can command entire Roman Legions, Greek phalanxes, barbarian hordes and the armies of Carthage, Egypt, and the Successor Kingdoms, each with a mix of exclusive units.
    The campaign game is accessible to all gamers from those who want to do everything through to beginners (who can use city governors and automatic systems to handle the detail of taxation, military training and building) and those who just want to fight enormous battles!
    Besiege huge cities and storm mighty fortresses with powerful artillery and siege engines. Bring your enemies' defences crashing to the ground with catapults, smash through their gates with battering rams as burning oil rains rains death from above, fight your way onto the battlements with siege towers and assault ladders and undermine their walls by igniting sapping points.
    Rome: Total War also allows up to 8 players to fight epic battles over a LAN or the internet.

    HOME-Rome:Total War
  • FREAK
    #28
    tényleg, ki lenne benne egy Medieval multiban?
  • FREAK
    #29
    Blasta meg én az tuti :)
  • Colonel Sink
    #36
    Kicsit lassan pörög ez a fórum...
  • aiguo
    #37
    Talatam ket videot,erdemes megnezni oket!
    Video_1

    Video_2
  • Davidka
    #38
    Mikor fog megjelenni?
  • Smokk
    #39
    majd vmikor szeptemberben a kurva eget...
  • Davidka
    #40
    Szeptember????? 2004 szeptember?????
  • Smokk
    #41
    Igen sajnos a legujabb bejelentesek szerint szeptember(legalabbis en igy emlexem), de a jatekvilagot elnezve meg ez a megjelenes is tovabb csuszhat
  • Davidka
    #42
    Naneee, én nem bírok annyit várni, a képeket elnézve meg csak jobban vágyok rá :( Szted milyen lesz, egy Európa térképet kapunk, meg É-Afrikát és akkor azon ugyanígy foglalhatunk területeket, mint a Shogunban? Csak mondjuk gallok, egyiptomiak, punok lesznek?
  • Davidka
    #43
    nagyon jó videók!!!! Sztem az elefántok azért még kicsit darabosan mozognak, de azért szeretjük őket :)
  • aiguo
    #44
    Ahhh,ezt nemhiszem el...az uj video megint buntet!

    Trailer #4:
    Rome_TotalWar.avi
  • Davidka
    #45

    nane.... kijöhetne már
  • grebber
    #46
    Hatalmas game lesz.
  • Davidka
    #47
    és csak szeptemberben jön :(
  • grebber
    #48
    Ahogy elnézem ebben is nagy egységeket lehet majd irányitani mind a Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth-ban.
  • Bucser
    #49
    Én Inkább a Shogun, és Medieval: Total War-hoz hasonlítanám, mint a Gyűrűkúrához
  • Davidka
    #50
    De a Battle or Middle Earth még nem jelent meg, nem? Bár a képek alapján az is nagyon szép lesz, csakhát a hangulata kicsit másmilyen lesz :)
  • PREMIERE1
    #51
    Érdekes játék lesz! Nem is tudom mire hasonlít? :)
  • grebber
    #52
    Rome: Total War

    a harctér mellett a stratégiai képernyő is 3D-ben fog tündökölni
    a játszható népeknek egyelőre nincsen (publikált) végleges listája, de biztosnak tűnik a római, görög, barbár, karthágói, illetve egyiptomi ötösfogat
    az előző részekkel ellentétben most a harctér térképről van modellezve, illetve a tartományok aktuális fejlettsége függvényében más és más látvány fogad harc közben (utak, építmények, stb.)
    kezdő játékosokat segítheti a beépített AI helytartó, aki helyettünk szöszöl az építkezéssel, adókkal, katonák kiképzésével
    megjelenési dátum nincs

    Info: Hwrdwired
  • grebber
    #53
    Kegyetlen ez az új trailer kis csaták lesznek a gameben.
  • I.C.ram
    #54
    Nagyon várom már ezt a játékot! Most is Viking Invasionözök, és a kedvenc stratégiám. Viszont jobban örültem volna, ha most inkább a XVIII-XX. századig lehetne játszani, és mondjuk a XX. századra belassulna a kör, azaz egy kör csak mondjuk egy hét lenne, és nem egy év. Civilization-ben is volt ilyen, mikor elértél egy bizonyos kort, ahol már minden gyorsabb volt, és ezért az idők ennek függvényében alakították a körökhöz.
  • I.C.ram
    #55
    Remélem lesznek Hunok is. Attila a Hun nagyon hiányozna :)
  • K.András
    #56
    A történelem mint stratégiai játék
    Totális háború

    A History Channel tévécsatorna a brit Creative Assembly őszre várható, jelenleg fejlesztési stádiumban lévő Rómáját használja fel alapmatériaként tizenhárom részre tervezett történelmi sorozatához. A nagysikerű Totális háború széria legújabb darabja a köztársaság- és a korai császárkor impériumát, a pun háborúktól Augustus haláláig terjedő idők eseményeit dolgozza fel.

    index
  • xtaki
    #57
    nagyon kivancsi vagyok micsoda erogep kell majd a 10.000 mitugrasz megjelenitesehez...mer man' a mediaval sem volt egy ecceru darab
  • grebber
    #58
    Csak tipp de nem lesz nagy.Mert ezeknél általában ha lehet közeliteni kockás emberek vannak ami lol.
    De ki tudja.Reménykedjünk.
  • Smokk
    #59
    Vki segitsen mar ha tud!
    A trailert ami megjelent mostansag leszedtem en is csak eppen nem futott...
    ...esetleg ha vki adna 1 olyan linket aminel le lehet jatszani, azt nagyon megkoszonnem!
    Elore is koszi!
  • Kandurex
    #60
    ha jól emlékszem mov formátumba volt...

    Quicktime