13
Megadja magát a monitorom?
  • Mnemomic
    #1
    Hi!

    Azt a gondom hogy mostanában elkezdte csinálni azt a monitorom hogy besárgul egy picit majd vissza meg vibrál a kép. A sárgulás annyira nem vehető észre de azért zavaró.

    Ez egy 6-7 éves Sony monitor elég sokat ment. Szerintetek most ez megy tönkre vagy valami más gond lehet?
  • CybearBoy
    #2
    Szerintem megy tönkre...
  • Mnemomic
    #3
    Igen mint írtam nekem is az a gyanúm. Várható volt igen kiszolgálta az idejét :)

    Csak azért nyitottam meg ezt a fórumot hogy nem-e a videokártyával lehet vmi de szerintem is inkább monitor döglődik :(
  • CybearBoy
    #4
    Esetleg kérj kölcsön egy monitort, vagy egy VGA-kártyát, és akkor 100%-ra megállapítod, hogy mi a rossz. Bár nekem egy ideig hullámzott a kép a monitoron, de az azért volt, mert szétturbóztam a VGA-m. :)
  • Deathcourier
    #5
    mennyi pénz manapság egy LG 775FT monitor vagy egy 795FT?de talán manapság a legjobb választás 60000 Ft-ért Samsung SYM 765MB szméetlen jó monitor!!!!!
  • Mnemomic
    #6
    Én mostmár LCD monitort fogok venni.

    Különben az eszembe jutott lehet, hogy a monitorban lévő por csinálja ezt elég régen volt kitakarítva.-bár az is igaz elég régi a monitor már.
  • Zozo76
    #7
    A napokban a MediaMarkt-ban jarva meglattam a sok monitor kozott az egyik kedvencemet, egy LG 795FT-t (nekem is ilyen van). Na gondoltam megnezem az OSD-jet es rendesen ledobbentem! Olyan volt mint a 775-ose! Par opcio hianyzott meg ilyenek. Ez egy butitott 795-os? vagy micsoda? A haverom meg valtig allitja hogy naluk a ceghez hozozz 795-osok nem mennek jobban 1024x768-ban csak 85Hz-en.
  • CybearBoy
    #8
    Én LG 795-öt 80e-ért tudok.
  • CybearBoy
    #9
    Ott valami nem kóser, 795-ösök 1280-ban mennek annyit, akkor gondolom 1024-ben mennek 120-on.
  • Zozo76
    #10
    Nekem a gyari lemezzel csak 100Hz-et engedelyez 1024x768-ban...?!

    Persze feljebb amugy sem raknam, de azert erdekes...
  • Dying Soul
    #11
    szintén ugyanaz a bajom, ami az #1-ben van, tönkremegy tehát?
  • reaper4
    #12
    azért 1 szervízbe elvinném. hátha kontakt hiba csak v vmi.
  • iván1000
    #13
    kaptam egy ASUS 22-es TFT monitort!!De nem értem mi az hogy 2ms???