24
TV Out milyen progival?
  • GyaxyBoy
    #1
    Helló!

    Van egy TV out potos Vid. Kártyám de a TV-n a filmeket nem tom nézni! Nem jeleniti meg! Miért?
    Érdekelne még TV tool prg teljes crackkel és seriallal a lényeg hogy menjen! Ha esetleg tudtok más prdt ajánlani plíííz write!
  • SaWo
    #2
    Igen ezzel én is szívtam okat. Attól függ, hogy milyen kéártyád van ... Ha riva chipsetes cuccod van (pl geforce , vagy tnt) akkor a legjobb megoldás, ha feltteszed a www.nvidia.com ról a legújabb detonátor driver-t. Majd jobb gomb az asztalon, és a tulajdonságoknál meg fogod látni, hogy hogyan kell. Valamint az sem mind1, hogy az rca kábelt mikor dugod be a gépbe. Mert ha menet közben dugod be, akkor máshogy reagál rá a gép, mint ha még bekapcsolás előtt. Ja a tvtool-t az a hlc.warez.hu-ról az ftp-ről leszedheted.
  • greco
    #3
    Nekem is lenne egy problémám.MSI Geforce4Ti 128Mb-os videokártyám van s-video kimenettel.Ezt összekötöm a TV svideo bemenetével,de csak fekete-fehér képet látok a TV-n,hang nélkül.Tud valaki erre egy megoldást?
  • greco
    #4
    Nekem is lenne egy problémám.MSI Geforce4Ti 128Mb-os videokártyám van s-video kimenettel.Ezt összekötöm a TV svideo bemenetével,de csak fekete-fehér képet látok a TV-n,hang nélkül.Tud valaki erre egy megoldást?
  • nádaerek
    #5
    a vga csak a képanyagot viszi át az svhs kábelen, be kell állítani a videószabványt ntsc vagy pal ( a pal még tagolódik tovább"H" "B" stb.és akkor lehet hogy szines lesz.
  • greco
    #6
    Sima RCA kábellel jó,svideo kábellel továbbra sem.
  • Jóska Kapitány
    #7
    Sziasztok a próblémám hasonló nekem is. Van egy ATI Radeon 97700 Pro kártyám, kiköldöm a képet a tv-re és a win tökéletesen müködik is, de ha filmet akarok nézni akkor az a tv-n csak egy fekete képernyő, de a monitoron meg jó. Ha ablakban nézném a filmet akkor is csak feketeség látszik, de a win meg jó. Ha tudna valaki segíteni azt nagyon megköszönném.

    Előre is thx. Szevasztok
  • DayWalker
    #8
    ATI Radeon 97700 Pro nemsemmi

    Nekem ugyanez a gondom csak ATI Radeon 9000 Pro-val
  • Jóska Kapitány
    #9
    Rá is menta gatyám, de kellet a munkához, meg egy pár évig megint nem akarok frissíteni.
  • Cherish
    #10
    Sziasztok! Segítsetek!
    Geforce4 MX 440-es TV out-os videokártyám van, de nem tudom használni a TVTool-t, mert azt írja ki, hogy nem találja a Tv chipet a kártyán. Ha XP alatt állítom a videokártyát, hogy tévén jójjón le a kép. ott müködik! Mi lehet az oka, hogy a TVTool nem megy?(Több verzióját is kiprobáltam!) Előre is köszi! Cherish
  • Marcus_
    #11
    sajnos nálam is volt ilyen kártya gond.felejtsd el atv tools ez a kárya nem támogatja-sajna.
    én is ezért vettem uj vkártyát-GF4 titanium-de az is ugyanezt irta ki ,mint neked.
    Nos probáld ki a drivert cserélni és onnan klónozni a géped.nálam az ABIT-os alaplap miatt ezzel a driverrel faszán klónozható.
  • Cherish
    #12
    Szia Marcus_!
    Köszi a tippet, ki fogom próbálni! Cherish
  • qwert
    #13
    Nekem az nvidia geforce 2 mx400 tv-out-nál a tvtool-t fejlesztő cég ingyenes tvcc2000 nevű szoftvere tökéletesen működött...win98 alatt persze
  • Cherish
    #14
    Szia qwert!
    Ezt a tvcc2000 nevű softvert honnan sikerült megszerezned? Cherish
  • greco
    #15
    Innen le lehet tölteni:

    http://www.3dchipset.com/utilities/nvidia/tv/tvcc/index.shtml
  • greco
    #16
    Hopsz!Ezt elb*tam.
    Innen lehet:

    TVCC 2000 Utility 1.2
  • greco
    #17
    A fekete képernyöre a megoldás:
    Tulajdonságok->Beállítások->Speciális->GeForce4 Ti 4200(vagy ami a videokártyád)->Overlay Controls->Full Screen Device-nál kiválasztod a Secondary Displayt és már ott is van a film a tv képernyőn.A számítógépen nem is kell átrakni full képernyőre,mert a tv már alapból úgy fogod látni,ha elindítod a filmet.
  • greco
    #18
    Tv out-os problémákhoz programokat találhattok itt is:

    HWHUNPAGE
  • tibi81
    #19
    Sony Hali ha érdekelnek valakit ezek a cuccok írjatok kompakt házimozik Sony DAV-D150 Sony dav sc6 Sony DAV-SB100 televíziók Sony KV-32CS70 Sony KV-21CT1 Sony KV-21CL10 Sony KP-41PX2 erősítők Sony STR-DE497
    Hifitorony Sony MHC-RG444 dvdlejátszók ns430 ns433 md walkman Sony MZ-N510 verhetetlen árak [email protected] 20 57 44 766
  • Szolnokboy
    #20
    Hello !
    Most vettün egy 72 cmes TV-t, próbáltam a PCvel összekötni, de a háttérképen kivül semmi sem ment át.A másik 52 cmes tv-vel pedig minden probléma nélkül össze tudom kötni.Mit tegyek ? A video kábel alapbol rca-s ,ha veszek egy rca-svideo átalakitot müködni fog ?

    Tudom,régen volt a topic használva de segitsettek PLS nagyon fontos lenne.köszi
  • ibrik
    #21
    Ne Asztal kiterjesztésként használd, hanem klón üzemmódban - márha nVidia-s kártyáról van szó.
    Ha ATI-ról, azt nem ismerem...
  • Szolnokboy
    #22
    Igen, geforce n6600rol van szó.
  • Szolnokboy
    #23
    Mit jelent hogy asztal kiterjesztés ?
  • ibrik
    #24
    Abban a módban a TV-képernyő az Asztal kibővítésének tekinthető, mintha azzal meg lenne toldva a monitor képernyője.
    Pl. megnyithatsz egy ablakot és azt áthúzhatod a TV-képernyőre.
    Viszont ebben az üzemmódban nem működik az, ha pl. valamelyik filmlejátszó ablakát teszed át oda, mert ugyan látni fogod az ablakot a TV-n, de a filmből nem látsz semmit.

    A lényeg, hogy állítsd át klón üzemmódba az nView beállításoknál.