17
TVtuner távkapcsoló program Windowshoz
  • szasza_1
    #1
    Hali mindenkinek!

    Olyan program kellene, aminek segítségével lehetne a TVtuner távkapcsolójával a Windows alatt a hangerőt szabályozni, vagy a távkacsoló gombjaihoz funkciókat hozzárendelni. KWORLD TVtunerem van. De még az is jó lenne, ha a billentyüzet gombjaihoz (PL CTRL+ALT+U : a hangerö növelése, CTRL+ALT+I: a hangerö csökkentése) tudnék funkciókat rendelni, mint a multimédiás billentyüzeten.
    Elöre is köszi mindenkinek!
  • Fec
    #2
    Nekem Pinnacle tunerem van, annak a programjában van egy szerkeszthető file, amivel bill. kombinációkat tudok a távirányító gombjaihoz rendelni.
    Szerintem valahogy a tiéden is be lehet állítani.
    (na, gondolom ezzel nem sokat segítettem :))
  • Rozsomák
    #13
    Hella Srácok!

    most vettem egy ASUS tv tunert amihez van Egy Home Theater nevü progi
    megy vele a távkapcsoló tud rádiót cd-t videót mp3-at DVD-t kezelni felveni van kép a képben funkció. (mindezt lehet a távirányitóval kezelni)szóval tök jó lenne ha be lehetne allítani rajta a csatorna kiósztást de sajnos nem lehet
    tud valaki olyan progit ami nagyjábbol tudja ezeket és lehet rajta állítani a csatorna kiosztást?


  • boleta
    #14
    énekem van egy ati tv in és outos videokártyám ha outon viszembe mijen program kel hogy fel tudjak veni tvről
  • nonicks
    #15
    na nekem van egy pinnacle tv tunerem és ha a koax kábel bele van dugva akkor ugrál a monitor képe..
  • computerguru
    #16
    Nekem is az van,simám belehet hangolni!
    Beállitod ugye,hogy Hungary (Pal B),alatta Cabel.
    Majd megkeresed az adókat( Scan channels)Ha megvan,ellenőrizd az adókat,ahol nincs adás és mégis ott a pipa,vedd ki,majd jobb oldalt látsz három gombot,neked a felső(channel move up),az alsó pedig (channel move down)kell! Tehát fel és le,amelyik adót akarod máshova tenni,kijelölöd és vagy a fel,vagy a le gombra kattintgatva tudod előrébb,vagy hátrább helyezni az adókat.
    Ennyi,remélem segitettem?
  • molnar0921
    #17
    Hello!

    Nekem is van egy Winfast TV2000 Tunerem, csatlakoztatható hozzá egy sensor, valaki leírná részletesen hogy ha lehet hogyan kell konfigurálni a uICE nevű progit, hogy működjön távkapcsról a gép.

    Előre is köszönöm! :)