60
Help! Grafitty + Tag
  • Penya
    #1
    Valaki nemtud olyan oldalt vagy valami ahol ezekhez van howto? Meg akarok tanulni igy irni :)))
  • Manta
    #2
    Minek, hogy vernivaló patkány legyél?
  • ipszilon
    #3
    nekem tetszenek a graffitik, és van közöttük jópár mûvészi! de tényleg! csak az akár, hogy Budapest épületein vhogy nem mutatnak jól. én kijelölnék egy helyet vhol a külvárosban, ahol senkit sem zavar, felépítenék egy óriási falat és oda engedném a "verinvaló patkányokat".
  • CSOCSO
    #4
    graffity,,kezdjed grafittal kis papperkán.. ennyi a howto
  • Manta
    #5
    Abban egyetértünk, hogy vannak jó graffitik, de gyanítom hogy a srácból se lesz nagy művész (pár 10 lehet belőlük Mo-on), csak egy azok közül, akik a frissen felújított épületeket összefújják, majd felnőnek, és ha rá is jönnek, hogy baromság amit csináltak, a "folt ott marad".
    Mellesleg nekem már fújták össze a kocsimat, szóval lahet hogy elfogult vagyok...
  • Manta
    #6
    És vannak alkalmanként rendezvények, ahol szabad falfelületet biztosítanak a kreatívabbaknak, de egyrészt ezek ritkák, másrészt többségében ide úgyse az megy el akivel baj van.
    Egy biztos, ha rajtakapok valakit, azt vagy magam verem meg, vagy a rendőrökre, esetleg az összefújkált felület tulajdonosára bízom a sorsát. Lehet, hogy primitív vagyok, de értelmetlen divatot, ami a más tulajdonának a rongálásában merül ki, nem tudok tolerálni.
  • magus
    #7
    lol:)))

    ember sztem hozza se kezdj:)))

    az ilyenek miatt ilyen Budapest. amugy manta joval tobb jo graffitys van sztem. ilyen buzi tagelos "menovagyok osszefujok vmit muha" eembereket kene megverni. de nagyon. a graffitysek azok olyan helyre fujnak ahol nem zavarnak. pl nalunk a sulira siman lehetne fujni, de ehelyett a mellette levo oylyan falra graffityztek ami tiszta mocsok. sokkal jobban nez ki. rajztanarunk is fujt oda...
  • Coine, The A&O
    #8
    Hát ne tegelj, mert amiatt, ilyen undorító a város részben.

    Mi abban a poén, hogy odafirkálsz vmi olvashatatlant vminek a felületére ?
  • Penya
    #9
    BANYEEEEEEK! NEM VAGY RAPPER!!! GYULOLOM A RAPET!! AZERT KELLENE EZ MERT VKINEK MEG AKAROM TANITANI!! ES EGY DARAB FALAT NEM FUJKALNEK OSSZE!
  • Gery1980
    #10
    Valakit meg akarsz tanítani, lol...Vak vezet világtalant bazzeg?
  • Penya
    #11
    En nem pesti vagyok egyebkent sem. Es csak meg akarom tanulni azokat a "fontokat". En normalis ember vagyok vazze. Eszembe nem jutna epuletekre festeket fujkalni. Szal plz vegyetek vissza a fuckolassal. Thx
  • Penya
    #12
    Arra gondoltam h neten van ilyen. Mert akit meg akarok tanitani annak nincs nete.
  • Gery1980
    #13
    Miért az jobb, ha megtanítod valakinek aki a későbbiekben majd összebassza a falakat.Igazi agybajnok vagy haver:)
  • Penya
    #14
    Honnan szeded hogy az majd ossze fogja baszni? Magadbol indulsz ki vazze?
  • Penya
    #15
    Mert ilyen faszkaro itt mindenki??? En csak kertem vmit.
  • Dynamic
    #16
    Oldalt én nem tudok mondani, de szerintem legegyszerűbb, ha beírod valami keresőbe.Én megnéztem próbából, feljött egy pár dolog, ami nem tanfolyam ugyan de van egy-két kép.
  • Penya
    #17
    Vegre vki aki normalis! Kosz! De mit irtal a keresobe? Mert nekem nem nagyon jott ossze semmi.
  • Gery1980
    #18
    Mert ide intelligens emberek járnak nem ilyen trágár parasztfiúcskák mint jómagad.
  • Penya
    #19
    "Valakit meg akarsz tanítani, lol...Vak vezet világtalant bazzeg?" Ki kezdett ilyen stilusba dumalni???????? En csak ideges lettem erre. Ami szerintem ertheto.
  • Dynamic
    #20
    Hát természetesen grafitty-t és nemzetközi keresőbe, a magyar keresők valószínűleg töredékét fogják felhozni.Bár nagy sikerre így se számíts, én mondom, egy-két képet találtam csak.
  • Sisak
    #21
    a jo kurva anyatokat.
  • Penya
    #22
    Helybe vagyunk.
  • Gery1980
    #23
    Miért idegeskedsz?Én csak kinyilvánítottam a véleményem, de közel nem olyan alpári stílusban mint te kispajti.Nem akarok parazsat gerjeszteni, de ha ide írogatsz a jövőben is, akkor javasolnám, hogy némileg próbálj meg disztingválni, mert itt ez a stílus nem játszik.
  • Gery1980
    #24
    No comment, sisak az igazi IQ FIGHTER.
  • Penya
    #25
    Sztem azert te is magadba nezhetnel. Egyebkent figyelemmel kiserem a forumokat csak nem nagyon szoktam irni velemenyt.
  • Sisak
    #26
    gery agyonbaszlak megkekulsz.
  • Gery1980
    #27
    Jól van, ne húzd fel magad, nem kell mindent komolyan venni, ez a baj veletek, hogy mellre szívtok mindent...
  • Gery1980
    #28
    Sisak, ne haragudj ha nem veszek részt veled bármilyen eszmecserében is, de sajnos ennyire minimálisra nem tudom lecsökkenteni az agyi kapacitásom.
  • Penya
    #29
    Ok. No prob. :) peace
  • Gery1980
    #30
    na ezt már szeretem:)Peace:)
  • hen-tes
    #31
    anyám !
    már megin war&peace :DDD
    és persze gery ottvan :)))
  • Gery1980
    #32
    Mellesleg a haverod próbáljon meg saját stílust kialakítani, mert az a nyerő, a firkászok mindíg egymáshoz hasonlítgatják a műveiket, még a tag-eket is, és megy a szívózás, hogy ez erről koppint, az meg arról.Szal a legtutibb az egyedi style én amondó vagyok.
  • Gery1980
    #34
    Szea arc:)Ezt már megszokhattad volna, kis hangulatkorbácsolás, nem kell bemutatni ugye?:)))
  • Gery1980
    #35
    Tag végülis egy aláírást helyettesítene, amit igazándiból a rajzok alá biggyesztenek, csak sajnos ez nem maradt meg keretek közt, és mostmár mindenhol csak tag van, rajz viszont igencsak kevéske:)
  • Gery1980
    #38
    Nyilván, bár a Graffel nincs problémám, ha igényes, és a megfelelő helyen van.
  • hen-tes
    #40
    CSő:)
    nem hát
    ismerős vhonnan :)))
  • magus
    #41
    tagelosen irni nem lehet megtanulni. max leutanzod vhonnan
  • Penya
    #42
    Hja. Ahhoz kerestem source-t. Mar van par ilyen fontom. Azok jok lesznek.
  • magus
    #43
    sztem ne fontbol hanem vkitol aki jartasabb ebben
  • Penya
    #44
    Hat igen. Ha lenne olyan ember a kozelbe. Volt egy haver aki nagyon nyomta, de o most daniaba el.