127
Beszólok XY-nak!!!
  • CSOCSO
    #1
    Claudia show által felbátorodva csináltam eme topicot..mindíg szúrjunk ki mi is egy sztárt és jöhetnek az anyázások és dicséretek.. kozsórol annyit hogy engem rohadtul nem érdekel sem az ember sem amihez köze van (majd szoljatok ha GC vel játszik vagy Suprája van :)
    szvsz ügyes és okos ember mert elért valamit és ezt okosan csinálta... a zene amit csinál nem kaka..mondjuk egy terrordrom vagy punk zene szarabb szvsz..soha nem hallgattam és nem is akarok ilyen sáj gáj zenét hallgatni.. az a fasz szemüveges meg nemtom hova ugatott ha rock os volt..ofkorsz hogy nem hallgatná kozsót.. ahogy én sem... nah mindegy...ti hogy vagytok kozsóval? tudom sokan anyázni fogjátok...
  • CSOCSO
    #3
    be ám:)
  • Coine, The A&O
    #4
    Tudja, hogy hogyan kell a médián keresztük a sz*rból is pénzt csinálni.
    Nem szeretem se a zenéjét, sem magát a palit sem, sem azt a sok "együttest", akiket ő szabadított Magyarországra.

    Amúgy nincs vele semmi bajom, ez mind magánvélemény.
  • magus
    #6
    ez a vilag legszanalmasabb dolga. jimmyt siratni
  • CSOCSO
    #7
    pppffff akkor most a kurva anyámat vagy mi??? ezen mi az izléstelen.. talán kérjek bocsánatot??mert éppen ezen a napon hoztam ezt létre..és mi köze van ennek a jimmy halálához??
  • CSOCSO
    #8
    Szóljunk be nemértemnek:))
  • Coine, The A&O
    #9
    Minden nap halnak meg emberek és mégis nyitnak témákat az emberek, akkor most mindenki ízléstelen ?
    Jaaaaa...szóval csak Dzsimmi érdemli ezt meg............AHAAAAAAAAAAaaaaaaaaa.............
  • FREAK
    #13
    Jimmy egy agresszív lúzer volt, pénzért az anyját is megverte volna.
  • Gery1980
    #14
    Halottról vagy jót, vagy semmit, szal ebbe ne menjünk bele.De aki részegen pisztolyal hadonászik az magára vessen:)
  • FREAK
    #15
    a királyt a nagyobbik fia végezte ki, mert verte az anyját....
  • Gery1980
    #16
    Úgy gondolod?:))
  • Gery1980
    #17
    Mondjuk te ezt jobban vágod, hiszen majdnemhogy szomszédok voltatok:)
  • FREAK
    #18
    ez fix, de ha nem hiszed, gyere át, a kezedbe adok egy stukit, és próbálj olyan szögben hadonászni, hogy a golyó a jobb halántékodon menjen be, és bal füled alatt jöjjön ki :))

    elég tanulságos project lesz :)
  • Gery1980
    #20
    Nem, ezt hívják forum bug-nak!:)
  • Gery1980
    #21
    Igen, ebben van valami.Majd szombaton kipróbáljuk egy tapadókorongos stukival:)
  • Gery1980
    #23
    Szóljunk be II. János Pál apónak:)
  • FREAK
    #24
    Hussein??
  • CSOCSO
    #26
    ezt akartam éppen mondani.. ne második jános pálrol sem akarok semmit mondani..fél halottrol is vagy jót vagy semmit..
  • CSOCSO
    #27
    :)))))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #29
    jimmynek minek??
  • CSOCSO
    #30
    sumi meg unalmas...
    egyszer ültessék már be a jaguárba..kiváncsi lennék hol végezne...egy f1 idány akkor izgalmas ha sumi kiesik, vagy törik alába:)))
  • Gery1980
    #31
    De ő ,egküzdött azért, hogy a Ferrariba ülhessen...
  • CSOCSO
    #32
    hja...igazad lehet...de akkor is unalmas a pali...át kéne ültetni ratyibb autoba.. vagy bevezetni ezt a plusz fontos dolgot...
  • Gery1980
    #33
    Persze, erre már a nagykutyák is rájöttek, hogy kicsit egyhangúak lettek a versenyek, na de kérem szépen, ilyen ez a sportág.Van egy tehetséges ember, akit nem tudnak legyőzni, nyilván a legjobb istálló leszerződteti a legtutibb pilótákat, ez is evidens.az pedig, hogy ülljön át más kocsiba...miért tenné, annyit keres mint senki más, de asszem itt már inkább csak a dicsőségről van szó, tehát hülye lenne átülni egy gyengébb kocsiba, asszem ezt senki nem tenné meg.Ha meg valakit zavarnak a technikai különbségek, és a Ferrari egyeduralma, az nézze a szériakocsik versenyét, ott tényleg csak a pilótán múlik a győzelem.:)
  • CSOCSO
    #34
    ühm? szériakocsik?
  • FREAK
    #35
    biza, az az igazi királyság!! Clio kupa, Astra kupa, Porsche kupa..... meg természetesen a GT és a touring car!!
  • Gery1980
    #36
    Jaja, az a tuti.Bár személy szerint én a WRC-t kedvelem, de a szériabajnokságok tényleg nagyon klafák.
  • FREAK
    #37
    nem azt mondom, hogy a rally unalmas, de nálam kimerül az autók és a bukások látványának csodálatában

    nálam az az igazi feeling, amikor a rajtnál sokezer lóerő egyszerre harap az aszfaltba!!!!!
  • CSOCSO
    #40
    hjaaaa váágom..japán gt a legjobb!!:))))))))
  • Manta
    #41
    De ahol sok ezer lóerő egyszerre harap az aszfaltba, azt általában látcsövön át sasolhatod egy domb tetejéről, a rally-ban meg az a szép, amikor tesközelből nézed, és majdnem átmegy a lábadon a gyorskocsi :)
  • FREAK
    #42
    ja, ott virítják a suprákat, mi? :DD
  • FREAK
    #43
    a mi falunkba' má' van tévéj
  • CSOCSO
    #44
    ezt is csak élőben lehet élvezni..egyszer megnéztem ( annyira nem jön be a sportág..csak egyszer voltam kint) de megnézhettem a box bol a startot..csak az volt a baj hogy a start után futhattunk a kőfal mellé..addig a boxajtókban kellett várni..de akkor is HUHH BAZZEG REZGETT A TÖMÉSEM A FOGAMBAN:)
    de akkor már fia vagy japán GT..ha jol tudom ott több paci van...
  • Manta
    #45
    TV-n nézni a legkamubb
  • CSOCSO
    #46
    HJA:))))))))))9
  • CSOCSO
    #47
    igeen az is egy feeling olyanon is voltam már kint...
  • FREAK
    #48
    a helyszínen nincs belső nézet, máj févörit

    ralliban meg elcikázik előtted 20 verda aztán mehetsz haza, a tiszta élmény nincs 2 perc :)

    a rallicross már inkább
  • CSOCSO
    #49
    ez hülyeség...tv-n nézni is kötelező..de egyszer élőben aztán felvételről..hiszen nincsen végigjátszás ráközelítés nézetváltás...vagy vigyél kis tv-t a futamra:))))))))))
  • Manta
    #50
    Voltam már FIA GT és F1 futamon is, (szvsz) kurva unalmas volt.
    Rally a jó, természetesen élőben.
  • Manta
    #51
    Jaja, ez a szar, gyakorlatilag ha nem vagy fanatikus, akkor tv-nem sokkal jobban élvezhető mondjuk egy F1 futam, de én még ha tv-ben megy, akkor is elalszom rajta.