91
Mi olyat tettél, amit szerinted nem is tettél?
  • Gladiator
    #1
    Mi olyat tettél illuminált állapotban amire egyáltalán nem emlékeztél, csak a haverok mondták másnap? Nekem eddig semmi durva, csak vmi fával smároltam, szökőkútban fürödtem, a fő tér közepén képzeletbeli cápával ordibáltam, hogy ne egye meg a fókákat, meg egy csomó csajnak szerelmet vallottam, és próbáltam őket egy kis sexre invitálni. Nektek?
  • Manta
    #2
    Nincsenek ilyen öntudatlan durvulásaim, de volt már, hogy arra ébredtem fel, hogy a fejem hátradöntve, kinyitom a szemem, előrenézek: piros lámpánál állok, én vezetek :) Pár másodperc kimaradt akkor.
  • Hunnenkoenig
    #3
    Mi egyszer augusztus 19.-et ünnepeltük :-))) es allitolag legyeket kergettem es hangosan enekeltem.

    En ugy emlekszem, hogy vegig öntudatomnal voltam, de a haverok valtig allitgattak, hogy igy volt. Maig sem hiszem el nekik :-)

    Egyszer viszont tudom, hogy total black-outom volt. Ugyanis beültem a metroba szilveszterkor az egyik vegallomason es egy pillanat alatt eljutottam 5 megalloval tovabb. Ugyanabban a testtartasban (elöre hajolva, könyekkel a terdemre tamaszkodva es kezeimet összekulcsolva) eszmeltem fel. Nekem nem tünt fel semmi, nem aludtam el vagy ilyesmi, de tökre kiesett az a par megallo.
  • Hunnenkoenig
    #4
    Ja, ma mar vagy 15 eve nem ittam alkoholt (legfeljebb egy korty pezsgöt szilveszterkor).
  • Coine, The A&O
    #5
    Ebben az évben Popsi Szigeten...hát tettem ezt azt, amit tiszta fejjel nem csináltam volna meg, csoda hogy még élek.
  • BOOT
    #6
    Ehh szép emlékek.
    Osztálykiránduláson (3 napos Pécs/Orfű) elmentünk discoba (ami nem is volt) és ott sramli zenére pogóztam majd a többiek szerint elhelyezkedtem egy pad alatt és a kiömlött sört nyaldostam a fűről.:)
    Ja apropó és hazafele lerókáztam valami parokiának a lépcsőjét.Pedig én egyfolytában azon röhögtem ,hogy a többiek mnnyire k.o.-k.
  • The Garrett
    #7
    hmmm vitorlástáborban éjfélkor? (mindegy sötét volt) lementünk a stégre[illuminált állapotban] és bezuhantam persze nem tudtam úszni :/ ez a nem kellemes emlék.
    "Kellemesebbek" -Oszt. kirándulás Debrecen: részegen beintettem osztályfőnöknek egyet, behánytam a szobályuk éle, aztán hazaküldtek

    Na de most jön a szilveszter :)
  • Gladiator
    #8
    coine! díjaznám, ha leírnád, hogy mi történt akkor!
  • Coine, The A&O
    #9
    Merészen ismerkedtem bizonyos szépséges lányokkal, a szépséghiba csak az volt, hogy általában mindegyik mellett volt egy barokkszekrény kiadású pasi is.
  • TheZsenyka
    #10
    Vazzmeg... :) BOOT... lebuktál... :)
  • TheZsenyka
    #11
    Én részegen egyszer ráhajtottam a lakótársam csajára... ahh... :) Nagyon meleg volt, mert a csaj is be volt állítva... BOOT, Te tudod a legjobban, milyen nők bálványa vagyok... ehh... :) Sziforú módon letappintottam a csajt... egy darabig nem mertem hazamenni... :) Ha a többieknek elmondod, halál fia vagy BOOT. :)
  • BOOT
    #12
    Áháháááá.:D:D:D
    Én is beállítva vagyok a legbikább.:)))
    Istennek képzelem magam.:))De minimum egy chippendale tánckarral vetekvőnek.:)
    Bár..ha jobban megnézem magam :p ,hát nem állok messze az igazságtól.(még egy sört! glutty...)
  • Gladiator
    #13
    na, majd holnap írjatok, gondolom mindenkinek lesz élménye silveszter után
  • TheZsenyka
    #15
    Khirály :)
  • BOOT
    #16
    Na nyakalom már a Sanyitól potyázott vermouth-ot.
    Csak lessz némi delírium:)))
    B.U.É.K Zsenyka kolléga:)
  • Sir Quno Jedi
    #17
    Ugyanmár, ha még ilyenekre képes vagy, akkor messze voltál az "illuminációtól". AZ ott kezdődik, mikor végleg teljesen lemerevedsz, kiadod a parancsot az izmaidnak, de semmi, mintha totál halott lennél, még a kisujjadat sem tudod már uralni, nnna igen, valahol ott. Kira ! Ott nem lesz mire emlékezni, se neked, se a többieknek, ha követnek...
  • Pedrosz
    #18
    Tavalyelőtt (2001) nyáron osztálytalálkozó. Az idő előrehaladtával és sok sör meg tequila után épp egy csajt karolgattam félig eszméletlenül amikor meglett az eredménye az addigi ivászatnak: lehánytam a csajszit. Az egész olyan hirtelen történt hogy a meglepetéstől felugrottam és elcsúsztam a saját hányadékomban be a székek meg az asztal közé. Egy másik eset: tóparti kiskocsma , berúgtunk, én lementem a tópartra hogy könnyítsek a hólyagomon, a következő kép hogy ülök egy padon a fejem a két térdem között tartva hányok, a farkam meg lóg a nadrágomból (ez volt életem első berúgása, 14 voltam)
  • ThePartyFace
    #19
    Bovult a bunlajstromom:)
    Alvo emberrel beszelgettem, az orrába dugtam a kezet, ettem fenyofa agat, behaluztam, hogy szar szag van, és 1 oran keresztul ultem a vecen, mikozben sirtam a rohogestol.
    Ez a szilveszter is jo volt:D
    Jovo heten megnezem beszivva a Lilo & Stitch-et.
    Majd meselek!
  • [Walaki]D`Lair
    #20
    Ez az elcsúsztam a saját okádékomban ez nagyon LOL!!!!!! Fél órát röhögtem rajta :DDDDDDDD
  • TheZsenyka
    #21
    Ez tényleg veszélyes volt.
  • Frank99
    #22
    én meg sajnállak, de nagyon...
  • csum666
    #23
    tvt néztem:)
  • PResident Evil
    #24
    hogy hogy ebbe a topikba még nem írtam ? :DDD
  • csum666
    #25
    az előbb huztam elő:)
  • hornbali
    #26
    Nagyot alkottam a wc-be.
  • FtranX
    #27
    Gimiben elsős osztálykiránduláson nagyon felöntöttem a garatra. Másnap úgy tűnt, hogy mindenre emléxem, de a többiek váltig állították, hogy az egyik csajjal órákon át enyelegtem. Máig nem hiszek nekik. :D
  • csum666
    #28
    Álmodttam vmit....
  • Gladiator
    #29
    hol találtad?
  • Kata
    #30
    Egy tabledance volt 5 cherry-s őszilé után.
  • hen-tes
    #31
    megszülettem
  • Kata
    #32
    Ez magas ladba...
  • csum666
    #33
    Ha azt elárulnám lecsuknának...
  • Ams
    #34
    nálam van cherry-s őszilé és asztal is, nem jösz? :DD
  • Kata
    #35
    Az is rém ciki volt, a fotókat utólag látva...
  • Ams
    #36
    Te direkt húzood a mézesmadzagot, rossz kislány:DD
  • Tuvok #37
    lehet úgy emlékezett, hogy volt rajta ruha
  • Kata
    #38
    Nem mézesmadzag, kancsókám. Topictéma.
  • Kata
    #39
    Még volt. De még egy beszólás, és még egy foghíj lesz a mosolyodon.
  • Tuvok #40
    "még volt".. nemsokáig mi ?

    yovan, bocsesz
  • Ams
    #41
    Naa, nem mondtam semmi rosszat...(nem akartam)