588
Infiltration 2.9 - the best realmod!
  • CSOCSO
    #1
    Hi.. gondolkoztam hogyan lehetne becsalogatni az embereket ide..mivel a régi INF topicba be sem néztek az emberek, azt sem tudják mi az...
    szoval nemsokára itt a best realmod ujabbik része... itt vagy ujabb video:

    http://infiltration.sentrystudios.net/files/pafiledb.php?action=download&id=171

    még egy
    http://infiltration.sentrystudios.net/modules/Diner_Wrapper/html/media/29teaser_hq.avi

    és egy nagyon régi..akokr még 2.87 nek hívták de azóta tovább dolgoztak rajta

    ftp://infiles.sentrystudios.net/Movies/Infiltration287Teaser.avi

    és hogy mi a jo az INF ben?
    1) A játék élethű tehát 3-4 golyólövéstől kinyiffansz!!
    2) 10 ezer dolcsid van vásárlásra, azt veszel, amit akarsz akár 5 gránátot egyszerre, ehhez még pisztolyt, gépfegyvert, sniper-t is..
    3) Lehet lefeküdni, kúszni, fal mögül kikokucskálni és úgy lőni
    4) Vízben nem tudsz lőni, míg felállsz a földről az időbe telik addig nem tudsz célozni…
    5) A fegyverek élethűen szórja szét a golyókat, és úgy megy fel a lövéstől, ahogyan az életben teszi.
    6) A bal klikkel lősz a jobbal, célzol. 2 feladata van a jobb klikk-nek… egyszer megnyomod akkor célzásra felveszi a szeme elé a fegyvert, ha azután még egyszer megnyomod akkor bent tartja a levegőt és pontosan tudsz messzire is célozni.
    7) Nincs célkereszt, nincs kijelző, hogy hány lövedék van a puskádban, hisz ilyen az életben sincs…
    8) A fegyver tetején lévő pöcökkel célzol, ahogy az életben, a fegyver nem fix tehát ha kicsit mozgatod az egeret valamerre akkor a fegyver fog csak elmozdulni és utána a fejed…
    9) A fegyvered bele akad a platformokba.. tehát ha fa mellett állsz és a fa felé akarsz megfordulni, nem fog menni, mert a fába bele akad a fegyver…És ha egy keskeny rés ben kúszol nem tudsz semerre megfordulni, csak úgy, hogy a fegyverrel felfele nézel , azhem ez egyértelmű…
    10) Gránát élethű , repeszeket szór szét.. a bal klikkel-et nyomsz, akkor nem biztosítja ki a nade-t de a pöcköt kihúzza…ha a jobbal akkor kibiztosítja és igy 2 mp-ig tartod magadnál majd eldobod akkor 1-2 mp múlva a levegőben fog szétrobbanni…
    11) Mindenki vehet akármilyen fegyvert, tehát nincs olyan, hogy a terroristák vehetnek csak Ak 47-est…
    12) Nem a mecs kezdésekor kell fegyvert venni, és szarakodni 20-30 mp-ig hanem van egy Loadout-os ahol össze, tudod a fegyvereket úgy csoportosítani, ahogy akarod.. pl nekem ugy van, hogy minden fegyverhez van 3 tár.. van 1 sniper 1 tárral és van ehhez 4 nade.. külön megcsináltam ezeket úgy, hogy legyen távcső nélküli meg hangtompító nélküli.. stb..
    13) Szóval csak ki kell választanod melyik loadout al akarsz menni…
    14) a fegyver kileng annál jobban minnél jobban futsz
    15)Minnél több cucc van nálad annál hamarabb fáradsz ki...
    16) itt alapbol van kés nálad
    17) láthatod kinél mi van..pl ami a loadoutban van és nem a kezedben az a hátadon van..pl ha van egy M16/A2 esed meg egy shotgunod de van egy snipered is..és a kezedben van a shotgun akor a hátadon van a sniper és az m16...a lábadon a kés meg a pisztoly...
    stb...

    és ezt még a 2.86 bol írtam..ennél sokkal jobb lesz az új rész!!!
  • CSOCSO
    #2
    itt a régi topic:
    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=999495455

    nézzetek körül...
  • Jacek
    #3
    ugy lehetne becsalogatni engem ha atirjak warfare ala az egeszet es akkor lesz jo fizika is:DDD
    Meg nehogymar folrakjam a regi ut:D
  • CSOCSO
    #4
    nincs elég helyed vagy ennyire lusta vagy??? az más meg már más hogy erre csak az AA hasonlít de ez annál is jobb....

    ( jó fizika????????? nah ezen mit értesz???)
  • Cvd
    #5
    Csá CSOCSO.:)

    Ez király, nem gyenge ellentmondás:

    és hogy mi a jo az INF ben?
    1) A játék élethű tehát 3-4 golyólövéstől kinyiffansz!!
    2) 10 ezer dolcsid van vásárlásra, azt veszel, amit akarsz akár 5 gránátot egyszerre, ehhez még pisztolyt, gépfegyvert, sniper-t is..

    Voltál te katona? Piszok élethű, hogy egy halom fegyver lehet egyszerre nálad... Az életben hogy mozogsz 70 kiló fegyverrel meg lőszerrel?:)))
  • Lazarus
    #6
    Valahogy éreztem hogy ezt a topikot CSOCSO barátunk nyitotta
  • CSOCSO
    #7
    élethű..és te voltál már? mert a katonák nem 70 hanem 80(!!!!!) kiloval rohangálnak!!!!!! amugy probáld ki a gamezt..ha 5 nade van nálad, gépfegyver tárakkal meg sniper tárakkal..akkor elég futni 2-3 háznyit egyet ugorni és eléggé kileszel:))) amugy nemtom ki mesélte de jot röhögtem: valamelyik Sg-s volt paintballozni.. futott össze vissza aztán 5 perc után egy ablakon nem bírt bemászni:) és nála nem is volt sok súly:))
  • CSOCSO
    #8
    célzások:
    Minime:


    Fn P90:


    H&K Mp5 + AimPont



    AK


    H&K gránátvető:


    Beretta


    nah ennyi legyen elég...NÉÉZÉÉTEK SZEDJÉTEK!!!!!!!
    persze szépnek szép ez a célzás mód de érezni kell!!:))valami fenomenális!!!! jobb mint az OFPjé
  • CSOCSO
    #9
    én csak azt írtam hogy akár vihetsz 5 nade-t..sajna CS ben maximum 1 nade:((( pedig jo lenne 2-4 nade-t vinni...és 1gépfegvyer+2 tárnál nem kell több ( 1ha lösz valakire nem kell fél tárat kilöni mint a Cs ben.. elég pár golyó...tehát két térral megölhetsz 4 embert is.. de erre sem sok esély van..jo ha kitudsz nyírni 2 ember és a 3adikat megéled...vagy még odáig se jutsz el.. és a sniperhez is elég 1 tár...
  • Jacek
    #11
    igy van irjak at warfare-ala es akkor jo lesz:)
  • CSOCSO
    #13
    én 100% hogy nyomni fogom...
    aao is király..azt nyomnám ha nem lenne INF...a grafika nem minden...
    nem kell vásárolgatni...ez csak olyan költői dolog...
    annyi pénzed van hogy annyi fegyvert veszel hogy kettőt lépsz és lerohadsz..igaz psg1 mellé max 1 pisztolyt és 1 nade-t tudsz venni...
    szal előre beállítod a loadoutokat és csak választani kell... nem kell állandoan vásárolgatni...
  • CSOCSO
    #14
    tegnap volt az rtl en az utcso cserkész uj része és volt benne FAMAS aimponttal nagyon kirrály volt:)még azt is újítaniuk kéne hogy néha a lézerpont elkenődik a lencse körűl ( a pont a helyén marad, csak egy vörös csík lesz a lencse körűl ahogy forgatod a fegvyert, de azért ennyire nem kell hogy élethű legyen:)))
  • The Garrett
    #15
    Hmm már látom mi adta az AAO alapötletét :))
    Ez kb 99% ban ugy néz ki.
    DE szerintem maradok az én kis Drágaságomnál!(aao)
  • CSOCSO
    #16
    azért nem teljesen így van...a célzó rendszer is teljesen más...igaz majdnem ugyanugy néz ki de az Inf é reálisabb..és legalább te tudod szabályozni a levegő vételt
  • CSOCSO
    #18
    ugye?:) kurva jo volt... itt is lesz FAMAS ra aimpont ami kurvajo..mert a sima FAMAS ból elég gáz kinézni de aimponttal kurva jo lesz...
  • Gábor
    #19
    Nem aimpoint lesz hanem ACOG :-P
  • CSOCSO
    #20
    eskü?:((((((( nembaj.. az is jobb mint a semmi
  • Gábor
    #21
    Jobb,mint a semmi??!! Kapsz egy hangtompítós mesterlövész csúzlit,ami tud sorozatot is lőni! Na nehogy már ez semmi legyen
  • CSOCSO
    #22
    :)jovammá..jobb mint az alap... mert a FAMAS-t szeretem csak azér tnem használom mert alig lehet látni mögűlle...:(
  • CSOCSO
    #24
    hát nemtom.. énmást láttam...és tapasztaltam.. 1.4es megvan...1.5 ös meg Martinnál van.. mellette ültem és néztem ahogy játszik... néha igenis kell a fél tár..Cs szinte full árkád.. az Strike Force az ami már középmezőny...
  • Cvd
    #25
    Na CSOCSO ezt most nem úszod meg:
    Képzeld, voltam katona, ezért tudom, hogy nem 70-80 kilóval szaladgálnak, hanem 20-40-nel, de ebben már benne van minden felszerelés, a hátizsák is. Viszont ugye nem hátizsákkal a hátán harcol egy katona. És egy ember nem visz magával 8 fegyvert.:) Próbád meg elképzelni, mennyire tudnál te vajon kúszni-mászni egy gépkarabéllyal a kezedben, meg egy másfél méteres mesterlövészvegyverrel a hátadon? Ha megfogsz egy fegyvert, akkor nem tűnik nehéznek a 3-5 kilója, de már negyed óra után eleged van belőle, nemhogy még többet is cühölj. A gond az, hogy te nem voltál katona, és csak a csimbum akciófilmek alapján ítélsz. 70-80 kilót csak a mélységi járőrök visznek, akiknek még a vizet is cipelni kell esetleg több napra előre, de ők se azzal együtt harcolnak.:)) És nincs mindegyiküknél egy tanknyi arzenál, egyikük visz valami támogató fegyvert, pl. Minimi-t, a többinél meg egy gépkarabély+oldalfegyverek és kész.
  • Cvd
    #26
    Viszont sokkal egyszerűbb mint az INF, és hát ugya a tapasztalatok szerint ez kell a tömegnek. Nekem se fog tetszeni az INF, mert nincs kedvem szarakodni azokkal a dolgokkal, amikben bonyolultabb az INF, mint ahogy az emberek nagy többségének se kell a nagyobb élethűség, ha nehezebb irányíthatósággal párosul. Egyébként meg főleg TacOps megy, az az arany középút. Egyszerű kezelés mint CS-ben, de reáliasabb sebzés, tüzelés, gránátozás. Ja és mindhárom közül (CS, INF, Tacops) messze a legszebb grafika.:)
  • Forrest Tomee
    #27
    Mikor megjelent ez a mod akkor sokat nyomtam (évekkel ezelőtt) most szivesen kipróbálom, de azt mondjátok meg az UT peccseket hol találom meg hozzá?
  • CSOCSO
    #28
    nekem megvolt tacops, sf inf is.. inf nél maradtam...hja cs ztem is...meg is van retailban az 1.4 es.. vagy az 1.5 ös nemtom...amugy kérdezd meg akikkel játszol hányan ismerik az infet...100bol ha 5 ismeri akkor ok... amugy 80 kiloval széép is lenne rohangálni:))felállni nem tudnának:)))( igy jobban belegondoltam)
    nem voltam még katona mert tanuok..
    a cs egyszerűbb igaz...de az infel egy teljesen uj érzést kapsz...akik elkezdtek AA-zni nem a grafikáért tették szerintem...csak azt ugy beharangozták hogy JUJJ AZ ARMY CSINÁLTA....hát grafon kívűl ven egy két aranyos dolog benne, jó ötlet de nem jobb mint az inf...amugy ha nem lenne inf tuti AA-znék...
    amugy a gamezban is hülyeség egy egész arzenált vinni...ha van nálad egy fegyver 2 tárral, és 1 robar 1 tárral vagy 2 és 4 nade akkor már nem fogsz sokat rohangálni..
  • CSOCSO
    #29
    UT 436 Patch (No CD delta 33mega) ftp://ftp.mportal.hu/ut/utpatch436nodelta.exe

    Inf 286, Full Mappack:

    ftp://ftp.mportal.hu/ut/mods/infiltration/infiltration286.zip

    ftp://ftp.mportal.hu/ut/mods/infiltration/infiltration_map_pack_full.zip


    Inf official page:http://infiltration.sentrystudios.net/

    német oldal de vannak rajta jo dolgok:
    http://www.infiltrationmod.de/

    pályák:
    http://www.combatmaps.de/ angol...
    http://realmaps.beyondunreal.com/
  • Forrest Tomee
    #30
    Ezer köszönet
  • Krinyo
    #31
    wow..
    ennél még a cs is szebb :)
  • [DFL]vajdi
    #32
    én maradok Army Ops nál. de majd kipróbálom biztos ezt is.. :) a cs meg egy kakker game
  • Gábor
    #33
    "mélységi járőrök"
    Csak nem a szolnoki mélységi felderítőkre gondolsz?
    [nem flém csak kötöszködöm:))))]
  • CSOCSO
    #36
    másnak is voltak bajai a grab gombbal..nekem sosincs semmi bajom... állítsd be jó helyre vagy nemtom.. amugy nem szoktam fegyvereket felvenni..viszont ha nemtudsz ajtót nyitni az szar...
  • CSOCSO
    #37
    cs nem kakker csak ez jobb... azért néha jol esik egy kis arcade gamez..de ez kimerűl a "haverhoz átmegyek azt SOF2ben elverjük egymást"
  • CSOCSO
    #38
    és amugy mijen?
  • CSOCSO
    #39
    ha fegvyer összeállítás kéne csináltam egy mihez képest jót.. én ezt használom... bár nem teljes..de énnem használom mp5-t...


    ezt az ut/system/Infiltrationloadout.ini be kell rakni :





    ItemString[0]=M16(scope)+Robar//RC50-1,M16-1,#M16ACG-1,#M16203-1,*M16-4,*M203-2,+M67-4,*RC50-2,
    ItemString[1]=M16(no scope)+Robar//RC50-1,M16-1,#M16203-1,*M16-4,*M203-2,+M67-4,*RC50-2,
    ItemString[2]=M16(scope)+AK47//M16-1,AKMSU-1,#M16ACG-1,#M16203-1,*AKMSUD-2,*M16-2,*M203-2,+M67-4,
    ItemString[3]=Sig551(scope)+Robar//SIG551-1,RC50-1,#SIGACG-1,#SIGLSR-1,+M67-4,*RC50-2,*SIG551-4,
    ItemString[4]=Sig551(scope)+Ak47//SIG551-1,AKMSU-1,#SIGACG-1,#SIGLSR-1,*AKMSUD-2,+M67-4,*SIG551-2,
    ItemString[5]=Famas+Robar//RC50-1,FAMAS-1,*FAMAS-4,+M67-4,*RC50-2,
    ItemString[6]=FN P90+Robar//RC50-1,P90-1,#P90FLSH-1,#P90SIL-1,*P90-4,+M67-4,*RC50-2,
    ItemString[7]=Shotgun+M16(scope)//M16-1,M3-1,#M16ACG-1,#M16203-1,*M3-2,*M16-2,*M203-2,+M67-4,
    ItemString[8]AKMSU + robar//AKMSU-1,RC50-1,*RC50-2,+M67-4,*AKMSUD-2,
    ItemString[9]=PSG1//PSG-1,M92F-1,*M92F-2,*PSG-2,*RC50-1,
    ItemString[10]=Pisztolyok//FSVEN-1,DE50-1,M92F-1,*M92F-2,*DE50-2,*FSVEN-2,+M67-2,
    ItemString[11]=AKMSU + robar//AKMSU-1,RC50-1,*RC50-2,+M67-4,*AKMSUD-2,
  • CSOCSO
    #40
    INF_loadout.ini be
  • Cvd
    #41
    ""mélységi járőrök"
    Csak nem a szolnoki mélységi felderítőkre gondolsz?
    [nem flém csak kötöszködöm:))))]

    Szarul teszed. Az egy dolog, hogy a szolnokiakat felderítőknek hívják, csak én velük nem foglalkozom, nem akarom megbántani őket, de sehol sincsennek egy normális egységhez képest. Nem a magyarokra gondoltam, hanem az igazi elit egységekre, mint pl. a Delta Force, vagy az SAS. Ott bizony járőrnek (Patrol) hívják az ilyen egységeket. Merthogy gondolom az is új, hogy a járőr nem 1 db. katonát jelent, hanem az SAS-nél pl. általában 4, de néha több katona által alkotott egységet. Szóval olvass utána, aztán tőlem flémelhetünk is.:)))
  • CSOCSO
    #42
    huhh megint nyomtuk eddig:))) mint tegnap:) állat volt:)
  • CSOCSO
    #43
    107576757 (02:55 AM) :
    nah
    Ádi01 (02:55 AM) :
    nah
    107576757 (02:55 AM) :
    hogy tetszik a játék? azért egy ideje már nyomjuk:)
    Ádi01 (02:56 AM) :
    ja ja fasza nayon
    107576757 (02:56 AM) :
    ehh akor jo:)
    Ádi01 (02:56 AM) :
    :)
    107576757 (02:56 AM) :
    választanod kéne cs és inf között hogy melyikből jöjjön uj rész melyiket akarnád?:)
    Ádi01 (02:56 AM) :
    nehéz kérdés én mind a kettőt mert mind a ketőből jön
    107576757 (02:57 AM) :
    ezt nem értem de midnegy.. szal ha rajtad mulna melyiket akarnád?
    Ádi01 (02:58 AM) :
    inf meg cs nem tudom
    107576757 (02:58 AM) :
    :)))))))))) MELYIK A JOBB???????????
    Ádi01 (02:58 AM) :
    :))) infis jó meg a cs
    107576757 (02:59 AM) :
    ÉS MELYIK A JOBB?
    107576757 (02:59 AM) :
    :)
    Ádi01 (02:59 AM) :
    Mindegyik jó
    107576757 (02:59 AM) :
    két gamma..melyiket választanád hogy magaddal vigg egy lakatlan szigetre egy cable eléréssel?:)
    Ádi01 (03:01 AM) :
    na akkor infet 2.9 :)
    107576757 (03:02 AM) :
    :))) azé:)
    Ádi01 (03:02 AM) :
    :)


    CS sel beszélgettem..
  • zippofcy
    #44
    Es magyar szerver is van? Mert 200as pinggel csak nem lehet olyan elethu, barmilyen jo is
  • CSOCSO
    #46
    rakás ?:) hát sajnálattal közlöm hogy összesen kb 5szerver van kb amiben állandoan vannak és néha azért 10:)..
    ne endem nem zavar hogy csak 5 szerver van:
    1)nem kell sokat keresgélni valaki után
    2)minidíg ismerős arcokkal nyomjuk, nekem ez tök bejön
    3)nem tölti 500évig a szervereket
    stb...

    zipp:
    [7VoE) re menj!!!! ott nagyon jo 60-70es pingjeim vannak..
    magyar szerver majdnem lett.. elkezdtem beszélgetni egy game oldallal ahol van Sf és TO szerver.. azt mondta oké lesz. meg hogy kell neki linux verzio..hát azóta el vesztünk egymásnak.. de ha kijön a 2.9 ugyis keresek valakit...
    És ha olyan szerver lesz hogy külföldieknek is tudja garantálni a 120 alatti pinget hogy akkor oylan neve lesz amiben benne lesz a szerver neve és a klánunk neve is..pl ha mportál tud biztosítani szervert akkor:
    (]CET[)-=MPORTAL=-Hungarian Server for INF2.9
    vagy akármi...
  • CSOCSO
    #47
    nah jolvan jerekek.. most mentem..majd leszek INF rulez..egy kicsit talán most beindult a dolog.nekem 1 ember is nagy öröm... mondjuk Ádi is nagy öröm.. őr CS ről bírom éppen átszoktatni:)..sikeresen:)))