20
TV2 RTL Klub egyaránt szánalom Hbo meg nem ad régi filmeket
  • TIBI
    #1
    Tavaly sokkal jobbak voltak.Semi jo nincs
  • [Walaki]D`Lair
    #2
    De karácsonyi vakáció holnap!!!
  • Alien!
    #3
    alapmű....csak nem evvel az új szinkronnal...ez má' "ertéelesített"....:(
  • TheZsenyka
    #4
    A karácsony nem a televíziózásról meg a computerjátékokról szól hanem a szeretetről.

    Na jó, megyek megnézek egy filmet aztán Arx Fatalisozok egyet...
  • dashed_
    #5
    Ilyenkor semmi normalis musor nincs a tvben....
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    amúgyse :(
  • Coine, The A&O
    #7
    Nem sírni kell, hanem a TV-t nem bekapcsolni.
  • vizes
    #8
    Pontosan. Én három napja nem kapcsoltam be.
    Illetve ez így nem igaz, tegnap + néztem a Gyaloggaloppot.
  • TheZsenyka
    #11
    Látom erősen divx függő vagy :)

    Fear.com-ot én is megnézem...
  • The Garrett
    #14
    Üdv mindenkinek és boldog karácsonyt...
    Mivel az ünnepek alatt le vot terhelve A UPC volt szerencsém TV-t nézni...(nopersze nem mindig)

    Egy két dolog van amit nem értek:

    1. Miért kell 24. én este a Találkozás ALLAH-al c. műsort rekámozni???????, vagy pláne a TV-ben leadni? (RTL club.) Nem vagyok vallásos ember, de az egyik legnagyobb keresztény ünnepre talán más illett volna...

    2. Miért nem lehet valami olyan filmet sugározni aminek köze is van a karácsonyhoz? (mélység titka)

    Asszem így hirtelen ez minden...

    Ami pedig nem tetszett azok a reklámok... szar lenne ha oda kerülnénk mint nyugaton hogy a 2 órás reklámot megszakítják 10 perc filmmel... DE MIÉRT MINDIG UGYANAZT A 10 REKLÁMOT ISMÉTLIK??? (tudom caps off)
    Meg mindig blokk végén a filmajánlók!? ezzel is csak azt érik el hogy az ember előre megunja a "várt" filmet.

    Röviden ennyi. Fél évig megint nem nézek TV-t :/
  • Waterhorse
    #15
    Én ilyenkor videózom, összes karácsony témályú filmem újra megnézésre kerül. Karácsonyi vakáció, Reszkessetek betörők 1.2.3., Segítség Karácsony!, Szellemes karácsony, Karácsonyi Ének stb.

    Idén egyébként majdhogynem ugyanazok mentek mint tavaj. Egy nérmálisabb film volt, pobtosabban kettő. A Karácsonyi Ének az egyik, és valamilyen csoda folytán, teljesen nem előre megfontolt szándékkal leültem a tv elé és ami éppen ment a Kutyaszív 2 volt, megnéztem. Ez valami teljesen a süllyesztőben lévő film lehetett, de mindenesre neve Campbell is szerepelt benne, és ez már egy jó pont, aztán szerintem a sztori, igaz nem egy Vadon Szava, de az sem volt a legutolsó.
  • TheZsenyka
    #16
    "Még jó hogy a barátnőmmel szórakozok majd!"

    Ehömm... ez pontosan mit jelent?
  • Gladiator
    #17
    egy jó film volt eddig karácsonykor, a dennis a komisz. meg majd a reszkessetek betörők 2. az mikor lesz?
  • Waterhorse
    #18
    Igazad van. Én is gondoltam ezekre a filmekre, de most csak azt írtam le amik nem voltak meg a gyűjteményemben. Ez a 2 film régebb óta megvan, de természetesen nagyon ott van mindkettő, különben miért is lenne meg:)))

    Amúgy szombaton lesz a RB 2 valamikor 19:25 körül.
  • Zozo76
    #19
    En peldaul imadom a regi filmeket, de ettol a mostani vigjatek szarsagoktol mar kiutest kapok!

    Jo lenne mar valami REGI sci-fi is!!!
    PL:

    2100 Urodisszeia
    2010 Urodisszeia
    Alfa-Holdbazis
    stb.
  • TheZsenyka
    #20
    Alfa Holdbázis sorozatot szivesen végignézném. Még valami van, amit nagyon meghesszelnék de sajnos senkitől nem tudtam megszerezni (akkoriban nagy részéről lemaradtam): Sliders.