44
Vegyek GF-et vagy várjam meg míg lessz ATI ???
  • Spenser
    #1
    Ati 9500 PRO 128 kártyát akartam venni de nem lehet sehol semm kapni hogy DÖGÖLJÖN ,eg az ATI..
    Vegyek egy GF TI 4400-t vagy várjam meg míg lehet itthon is kapni az ATI-t ???
  • Borg
    #3
    9500PRO sokkal jobb lesz még a 4600asnál is, szal nem érem hova ez a sietség:)
  • Spenser
    #4
    :)
    Mivel GF 2 TI 64 -em van voodoo3 -at nem vennék :)
  • llacee
    #5
    Én is gondolkozom,hogy az Asus V8200Deluxe kártyámat 200/460(230@560max) lecserélem...
    Gf4 4200 vagy Ati radeon 9500Pro 64Mb utóbbit mrá láttam is 50eFt-ért... nagyon jó kis kártya főleg 4x-es mintavételezésnél 2x annyit tud majdnem,mint egy 4600as csak az tart vissza,hogy az Ati kártyák sosem voltak úgy támogatva driverileg,mint az nvidia...
  • dikki*yysw
    #6
    Régen nem. Ma semmi gond nincs szinte a driverekkel, annyi az nvidiával is van.
    Viszont nekem is az a gondom, MOST azonnal kéne a 9500Pro (nem pro ugye szóba sem jöhet) de még nincs. Korábban kellett volna kiadniuk, elcseszték a karácsonyt. Így vehetek Ti4200-at.
  • Anee
    #7
    "Korábban kellett volna kiadniuk, elcseszték a karácsonyt. Így vehetek Ti4200-at."
    Karácsony után karácsonyi ajándék cimszóval is meg lehet venni...amúgy én sem értem hova ez a kapkodás...........
  • Spenser
    #8
    Nálam azé ez a nagy kapkodás mert most össze gyűltrá a pénz de lehet hogy ha várok addig elköltöm másra :(....
  • Spenser
    #11
    Köszi ezt eddig is tudttam DE NEKEM ATI 9500PRO "128"-kell nem 64-es......
  • Lazarus
    #15
    "sőt jobb"
    Tyűha ez már valami, ki gondolta volna?
  • asysoft
    #16
    Szerintem várj.
  • Dj N-Ice
    #17
    Nekem is 4400-esem van, de érdekes módon ha felhúzom olyan pici a változás hogy az már fölösleges. AMúgy én is lecserélem 9500PROra ha jobban megy az ATI...
  • Dj N-Ice
    #20
    jaja fel lehet húzni most vagy nem látom a klönbséget vagy ez csak úgy lehet "huzogatni"...
    nekem ilyen 500 pontokat javit...
    275/550 @ 300/600 simán megy...
  • Jacek
    #21
    ja csak a TI4600 az 300\650-en
  • Crazyn
    #22
    A Triplex Millenium Silver Ti4200-8x jobb mint a Radeon 9500 Pro?
  • Jacek
    #23
    attol fugg kit kerdezel:)
  • Crazyn
    #24
    Olyat, aki már látta mind a kettőt működés közben. Elég, ha egy 8x-os AGP-s TI4200-at látott, meg egy Radeon9500 Pro-t, nem sfeltétlen Triplex.
  • Jacek
    #25
    en itt sok ember szemeben elvakult ATI parti vagyok igaz volt TI4400-em is de inkabb nem mondok semmit:)
  • Crazyn
    #28
    Akkor 9500 Pro a jobb?
  • Jacek
    #29
    nehogy elhidd ATI fan:DD
  • Deathcourier
    #32
    Ati elvakult emberek!!Amit írtatok mind igaz eddig én is Nvidia így Nvidia úgy, de egy rakás szar az egész!!Amint lehet beszerzek egy Radeon9500 Pro-t vagy megvárom és nyáron egy RV350 ami ugyebár 9600!!vagy nem?Na mind1 olvastam róla és igen kecsegtető!http://www.hardwareoc.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2411&mode=thread&order=0&thold=0
    Valaki tapasztalt nagy vátozásokat 3.2 catalystal?
  • Deathcourier
    #33
    Nem válaszol senki??
  • Borg
    #34
    Én ma tervezem felrakni, majd később...
  • Deathcourier
    #35
    Irj a az eredményröl hogy mennyi lett 3DMark2001 és 03 ban ha lehet és a változást!!
  • Borg
    #37
    Nekem 5.9MB ami a hivatalos oldalról jött...
    ??
  • Borg
    #40
    És működik is...
  • izb
    #41
    Nem rosz ez az uj meghajto,de még nem az igazi!
    Van egy két játék ami nem nagyon szereti!
    Bár javult a helyzet,mostmár a játék bejön,csak néha kikapcsol indulás után a monitor!
    de space gomb lenyomása után magához tér!
    Én már nagyon várom a 3.3 as meghajtot!
    Álitolag az lesz egy nagy durranás!
    Nem tudod mikor várhato?
  • Borg
    #43
    Érdekes, szerintem a monitor kikapcsolás neked a refreshfix progid miatt van, semmiképp sem a driver miatt, mert nálam minden dzsúlia...

    Amúgy nemtom mikor lesz 3.3, de nem is érdekel túlzottan:) Majd 4-esre frissitek egyszer:)
  • izb
    #44
    Kilöttem azt a progit!
    Ugy könnyü megvárni a 4-es sorozatot,hogy megy minden:))
    Mondjuk nekem is,csak érdekesen!