64
DVD másolás help
  • CSOCSO
    #1
    hella..hogy lehet másolni DVD-t????
    csak 1 réeteges de valami feltőrő progi kéne mert nem engedi simán másolni
  • TheZsenyka
    #2
    Nem tudom miért fárasztod az embereket ilyen kérdésekkel CSOCSO, nem értem, miért kell olyat kérdezni, amit én is megkérdeztem volna... Szóval hogyan lehet másolni DVD-t?
  • CSOCSO
    #3
    ???????????????????????
  • TheZsenyka
    #4
    :) Én is kíváncsi vagyok, na. Csak hülyéskedtem.
  • CSOCSO
    #6
    kösz
  • Mkill
    #7
    Jo kérdés
  • LastEnder
    #8
    Anon: Csocso 1rétegűt kérdezett.
    Ahhoz elég egy DVD Decrypter is. ISO-ba mentés aztán kiirni. Ha valahol elakadtál, kérdezz! :))
  • LastEnder
    #9
    Valami itt nagyon nem stimmel... Én nem LastEnder vagyok. Beléptem kondenzator-ként beírtam a jelszavam, erre LastEnder-nek vett. Ez hogy lehet?
  • lacibacsi
    #12
    Régi a topic, de minek nyissak újat, ha ezzel kapcsolatban lenne kérdésem...

    Van egy nagyon jó kis program, a DVD X Copy Platinum.
    Ennek sima (nem platinum) változata trial lehetőségekkel letölthető a http://www.dvdxcopy.com/ oldalról. Azonban a sima változat nem sok mindent enged...

    A Gold, de különösen a Platinum változat viszont már alkalmas arra, hogy DVD-9-et simán átmásoljunk két DVD-5 lemezre. Ez a simán azt jelenti, hogy egy gombnyomás és máris megy a másolás...

    És mint az alábbi cikkből láthatjátok ez teljesen legális!!!

    ( http://www.cp.hu/cp/gyakorlat/windows/dvdnew )

    Szóval az érdekelne, hogy hogyan juthatnék hozzá a Platinum változathoz. A termék honlapjáról csak regisztrált felhasználók tölthetnek le (letöltés előtt kér valami kódot...).

    Segítsen valaki plíííííz!

    köszike!
  • lacibacsi
    #14
    És esetleg megtennéd, hogy elküldöd nekem az [email protected] címre. Nagyon hálás lennék...
  • lacibacsi
    #16
    O.K., megvan. Köszönöm szépen!!!
  • csizi70
    #17
    dvd x copy gold v.3.0.2 nem tud valaki feltörést?
  • rorr
    #18
    nem tudja valaki ,hogy az eddig tökéletes dvd+rw újraírható lemezeimet (2db tdk) míért nem törli egy program sem ?egyiket sem használtam 3-nál többször eddig mindig sikerült újraformázni!!!ha valaki tudna segíteni köszönöm!üdv
  • raymondwhistler
    #19
    Hogyan tudok feliratot adni egy filmhez sub-ból vagy srt-ből?
    És ha csak átmásolom a dvd tartalmát winyóra és innan írom dvdre akkor is lejátsza az asztali lejátszó?
    Ha valaki tud segíteni azt megköszönöm.
  • raymondwhistler
    #20
    Ja és ki tud a doom9-en kívül olyan oldalt ami dvd írással foglalkozik?
  • gyorgy
    #21
    Helló Mindenkinek!Segítséget kérnék!Kezdö vagyok és csak 12 éves.Vettem egy "SAMSUNG"
    TS-H522 DVD irót és olvasot.Kaptam hozzá két telepitö lemezt.Egy kék és egy piros szinüt.dE SAJNOS NEM NAGYON BOLDOGULOK VELE.aKI TUD MAGYAROSÍTÁST SZEREZNI NAGYON MEGKÖSZÖNÉM.
  • fureszoszi
    #22
    Ha joltudom a DVD-n a VOB file a felirat.Ezért át kéne alakitani az str-t.
    A Video TS mappa tartalmát másold a vinyóra,utána ki tudod írni mondjuk nero-val.És CSAK a Video TS mappába rakd.
  • zsoleszq
    #23
    ki kölcsönöztem egy pár dvd fimet és szeretném a gépmre ki írni van rá

    lehetőség?? ha igen milyen progival előre is köszi
  • balcsi70
    #24
    én eddig csak Avi (divX,meg Xvid)-hez raktam feliratot.Felraktam a VobSub progit,nem kell állitani rajta semmit(ha csak nem akarod hogy nagyobbak legyenek a betük stb.)A mappa amit át akarsz konvertálni abba legyen benne a felirat fájl.És amikor elinditod a konvertáló progit a VobSub automatikusan elindul és hozzárakja a feliratot.Ennyi.Ha dvd formátumhoz akarsz feliratot,az passz.Szerintem berippeled avi-ba megszerzed hozzá a feliratot(elöször kiprobálod hogy talál e egyáltalán hozzá pl.BsPlayerrel)és utána mehet a konvertálás.Én igy csinálnám.
  • balcsi70
    #25
    Hát ha xp-van a gépeden nem kell hozzá telepités,mert felismeri az irót.A lemezt amit kaptál hozzá az szerintem iro progi,meg ilyesmi.(szerintem)
  • balcsi70
    #26
    Én a helyedben nem a gépre irnám hanem egyenesen lemezre.Nyomjál föl egy AnyDVD progit,(ez a lemezek tulajdonságainak eltávolitására szolgál-kikodolja).és nyomjál föl egy Clone DVD-t ezzel meg átmásolod.Ha meg a vinyora akarod akkor rippeld be.Sok progi van ehez.
  • zsoleszq
    #27
    Balcsi70 Köszi a segítséget sikerült, király a progi
  • balcsi70
    #28
    Örülök neki.
  • zsoleszq
    #29
    viszont 6.25 giga lett a kimásolt film :( szerinted most mit tegyek? mert nem tudom kimásolni
  • zakika
    #30
    shrinkel megegyszer futtasd vegig, de vedd ki belole a felesleges audio savokat, munuket, extrakat (ami sokat foglal). ugy latszik a tomorites mar tul rossz minoseget adot volna, igy a cloneDVD nagyobbat csinalt a kelletenel, de meg jo minosegben. en a DVDshrinket hasznalom mindjart es nem a Clone DVDt es ebben kivalsztom mit akarok a filmbe
  • Neogan
    #31
    van 1 dvdm amin a szinkron nagyon halk, minden háttérzaj zörej tökéletes csak a szinkron szar. mit tegyek?
  • balcsi70
    #32
    Hát a Clone DVD-ben ugyan ugy ki lehet választani amit akarsz.kiveszed a pipát abbol ami nem kell és kész.Én eddig igy csináltam és tökéletes volt,mindegyik(hibátlan).Én meg pont forditva vagyok.én meg a Shrink-et nem szeretem.Na dehát tudod:Kinek a pap kinek a paplan.
  • balcsi70
    #33
    Hát 2 választásod van.Vagy rábeszélsz te,vagy felejtsd el.(na jó ez csak vicc volt).Ha csak nem találsz hozzá szinkront,és akkor leszeded a szart és felrakod az ujjat,de az elég maceráns.Mondjuk én csináltam ilyet Pinnacle Studio-val.De nehezen hiszem hogy találsz hozzá szinkront,hisz ha lett volna akkor gondolom nem a szar szinkront rakták volna rá.
  • zakika
    #34
    mivel meg a clonet nem probaltam es a shrink ingyenes. ugyse latok az egyik szememre, tehat nekem megfelel
    en csak a megoldast irtal len a problemara ugy, ahogy tudtam. azt nem tudtam, hogy a cloneba is meglehet ezt csinalni
  • Neogan
    #35
    Ha egy 3 CD-s játékot CD-képről ki akarok írni 1 DVD-re akkor csak simán írjam rá? Nem lesznek a telepítésnél gondok?
  • balcsi70
    #36
    Én ugy szoktam,hogy nem csinálok cd-képet hanem adott mondjuk (bin,cue-vagy Iso stb),és kiirom adat dvd-ként mondjuk Nero-val vagy Ulead-dal, és majd mikor instalálni akarom akkor DaemonTools-al felinstalálom. (bin,cue-böl meg iso-bol csinálni cd-t dvd-t képfájl-ként Alcohol vagy nero-val csináltam,de forditva hogy megvan csinálva a képfájl és abbol bint,vagy Isot még nem csináltam).
  • Neogan
    #37
    És mit csináljak ha képfájlban van meg (.img) (Mafia)
  • Neogan
    #38
    Na most úgy csináltam hogy nem írtam ki hanem gépről tettem fel daemonnal de ahogy a telepítő csík végigment megállt. Most?
  • balcsi70
    #39
    Gondolom akkor ez a 3-cd-s játék.Akkor a daemonnál az eszközök számát állitsd át 3-ra,és berakod a 3-cd képfájlt.Vagy pedig amikor lement az egyik,akkor bekéred neki a 2-ikat és igy tovább. ha a 3-ast választod akkor ugy kezd el berakni hogy 3-astol visszafele,mert gondolom az 1-öt ahogy berakod már kezdi is telepiteni.
  • mrbaba
    #40
    Hellósztok!! Van egy problémám, elindítom a nerot, UDF DVD-t szeretnék írni de nem engedi mert azt írja ki hogy: "az egymenetes (DAO)felírás nem indítható
    CD-írás hiba"
    Aki tud segítsen!! Előre is köszi!!
  • slylecz13
    #41
    Sziasztok! Az lenne a nagy kérdésem, hogy hogyan lehet DVD filmet (VIDEO_TS) másolásvédetté tenni? Milyen program stb. Tudom, hogy nincs biztonságos másolásvédelem, ez csak arra kell, hogy mégis legyen rajta valami. Előre is köszönet...
  • arsene
    #42
    ez egy nagyon régi bejegyzés, de kénytelen vagyok javítani.
    a VOB nem felirat, hanem maga a filmanyag. egy DVD-n megváltoztatni bármit(hang, felirat) kicsit macerásabb. a DVD-ről leszedett feliratfájl egyébként .sup kiterjesztésű, amit a sup2sub programmal lehet konvertálni és tovább feldolgozni.
    a DVD-n lévő fájlokra vonatkozó információkról és egyéb módosító eljárásokról pedig a Doom9 >> Glossary oldalon található nagyon részletes leírás.
  • arsene
    #43
    a képfájlokat normál adatként tudod írni DVD-re. aztán ha játszani akarsz, csak át kell másolnod a telepítendő game könyvtárába és a mountolásnál ezt az útvonalat add meg.
  • arsene
    #44
    én ezzel annyiból nem értek egyet, hogy a közvetlen írásnál lehetnek problémák, így mindenképpen tisztább, ha előbb a HDD-n van a film, s amikor minden módosítás megvan, akkor jöhet a burning.
    a filmek leszedéséhez jó a DVDDecrypter, bár a Sony másolásvédelmét nem bírja. állítólag az AnyDVD megbírkózik vele, még nem próbáltam.
    a teljes filmből Shrink-kel (v.3.2) kiszedem a felesleges nyelveket, feliratokat, s automatikusan beállítja a méretet (4464Mb).
    írás Nero-val
  • rferee
    #45
    Sziasztok!
    Tudnátok ajánlani DVD tömörítő programot (a DVD Shrinkhez hasonlót), ami nem akad fen a CRC hibán?