25
Hol vannak?
  • CSOCSO
    #1
    címeket kérünk.. leginkább Trance, Dance ringtoneseket
  • Laalee
    #2
    csangohangnak hivjak, ha nehezedre esik leforditani :D
  • Dzsini
    #3
    ne bántsd(cs) mááár...
  • Laalee
    #4
    nem bantom okitom hatha nemtudja mirol beszel, gondolom azert irta angolul
  • Dzsini
    #5
    ha már ilyen róbertbácsi-komplexusod van, akkor elmond6ttad volna neki a polyphonic-ot is...
  • Laalee
    #6
    eleg ezel az 1 szoval megbirkoznia :D
  • Lteebee
    #7
    Nem ezel, hanem ezzel!

    Ha már okítás...
  • Laalee
    #8
    nem helyesiras ora van
  • RelakS
    #9
    Mellesleg ez olyan, mintha több telcsi szólna egyszerre, vagy mint a régi SB16 FM szintije?
  • Laalee
    #10
    inkabb mint a wurlitzer :D (lehet nemjol irtam a nevet)
    nemnagyszam, de kellemesebb mint a sima pittyego, bar inkabb a digitalis hangvisszajatszas
  • Manta
    #11
    Jogos, CSOCSO-nak elég primitív a nyelvezete :)
  • Dzsini
    #12
    te a verklire gondolsz szerintem...
  • CSOCSO
    #14
    de hülye vagy
  • zsomborm
    #17
    www.gsmmania.tk
  • zsomborm
    #18
    GsmMania
  • istvnagy
    #19
    Nem tudna valaki segiteni ? Milyen progival lehet mp3-bol midi-t csinálni? Köszi
  • istvnagy
    #20
    Sziasztok. magyar mulatos poli csengohangokat (midi-ben) honna lehet letolteni.Köszi
  • steweee
    #21
    bocs az offért de nagyon fontos lenne, és csak pár topic él. az lenne a gondom, hogy nem működik a pc-telefon összekötő kábelem. nokia 3100 a telcsi és dku 5-ös kábel. nokia pc suit 64 hu progit akarok hozzá használni,illetve ezt kell. a gondom az hogy egy ideig működött, majd nem. elvittem a cuccokat a nokia szervízbe, ott sem működött a kábel a telcsi viszont másik kábellal igen. visszavittem a kábelt, elküldték a pesti szervízbe, onnan visszajött azzal hogy semmi baja, működik. annyi lenne a kérdés, hogy hogyan célszerű telepíteni, először a kábel programját és utána a nokia pc suitot vagy fordítva? mert még mindig lehet hogy szoftveres a hiba
  • istvnagy
    #22
    Sziasztok. magyar mulatos poli csengohangokat (midi-ben) honna lehet letolteni.Köszi
  • DAeRK
    #23
    Hi All!
    Nem tudja valaki, honnan lehetne leszedni a Harmadik Műszak zenéjét? Polifónikus vagy mp3 is jó.
    thx
  • OPM
    #25
    nem tudtok valami helyet, ahol sms-sel és nem 400Ft+ÁFA áron, hanem olcsóbban lehet csengőhangokat "rendelni"? (siemensre)