38
Új Test drive?
  • Csacsi
    #1
    Ki hallott róla vmit? Most töltöm 2 cd.

    Elméletileg ma jött ki, de én semmit nem hallottam róla?

    Infók valaki?
  • hali
    #2
    én sem, de én elotte inkabb a videojat szedem, ha az fos....
  • djcom
    #4
    X-Box átirat...és királynak tűnik!!!!
    "HONLAP"
  • M.A.D.
    #5
    Emlékeztek? Volt ilyen game 7-8 évvel ezelőtt Amigán vagy C64-en?
    Ez nem ez? Csak 2002-es grafixal?
  • Csacsi
    #6
    Hát a képek alapján egész jól néz ki, majd ha hazérek kipróbálom, este lejött, azttán majd alkotok véleményt.
  • Csacsi
    #7
    Nah kipróbáltam a játékot, kb 20 perc erejéig.
    Szóval a grafika eléggé érdekes, de azért nem mondanám csúnyának.A játék fizikája, nah az nincsen....Se törés, sem normális vezetési technika, magyarul teljesen arcade.
    Az ellenfelek inteligenciája sem valami nagy szám.
    Ami egyedül jó a játékban az a zene, és most egy kis off következik : Ezt a zenét érdemes berakni a street legalba, mert szerintem nagyon illik az ilyen utcai versenyzés hangulathoz.

    A zene szinte egy az egybenm a halálos iramban c. film zenéje alapján készült. SZóval talán ezt az egy pozitívumot tudnám felhozni.

    Aki egy jó kis arcade játékra vágyik, az tölcse le nyugottan, nem fog csalódni, viszont akki jobban szereti az élethű szimulációt, az inkább nagy ívebn kerülje el. Ezt teszem Én is.
  • Petyus_
    #8
    És honnan töltse le? :)
  • Csacsi
    #9
    Bocsi, de nekem privát ftp-ről jött, és az etikai okokból nem adhatom ki... sorry
  • Alexease
    #10
    Legalabb belso nezet van??
  • Csacsi
    #11
    nem tudom, szerintem nincsen, bár az optionst nem néztem meg, mert a video után egyből játszani akartam, de szerintem nem lehet kameranézetet változtatni, mert én végignyomkodtam a billentyűzetet, de nem reagált, lehet, hogy még kézifék sincsen.
  • Alexease
    #12
    Koszi! Akkor Download Stop!
  • Csacsi
    #13
    Azért még ne add fel, ez mind nem biztos, ha vársz egy órát kb, akkor megnézem neked.
  • Csacsi
    #14
    Meg ha bejött a halálos iramban c. film zenéje, akkor érdemes leszedni, mert a zene tényleg állat, majd ha hazérek megnézem, hogy milyen formátumban van.
  • 3P
    #15
    Ez nem lehet igaz?! :))))
    Miota vartam mar ezt a nevet ismet PC-re!

    Meg a jo oreg C64-en ismerhettuk meg ezt a nagyszeru arcade autos gamet (na jo akkor meg csak siman autoszimu volt). Majd megjelen PC-re is. A TD1 meg CGA-s volt (ki emlekszik ra :) ), majd a TD2, mar 16 sziben EGA grafikaval pompazott (AT 286 rulez), majd megejlent a mar 256 szinu VGA grafikas TD3, szebb volt mint a regebbi reszek, de jatszhatosak a beka segge ala kerult. Azota is varom, vartam :))), hogy legyen normalis folytatasa. Ha a hir igaz, akkor itt van :). Remelhetleg megmarad a jo oreg enyhen, vagy nagyon is arcade stilus, es egy jo NFS clone-t - vagy az NFS egy TD clone ??? :))) - kapunk.
    Remelem reggelre le is fog jonni, es elveszhetek a loerok varazslatos vilagaban :).
  • 3P
    #18
    A Test Drive 4,5,6 -ot szandekosan nem emlitettem, azok rettento pocsek jatekok.
    Mivel ezt nem ugy adtak ki hogy Test Drive 7, igy ugy velem, hogy szakitani akarnak a 3 ota tarto hagyomannyal. Remelem igazam lesz, ha megsem...

    Egyebkent tudtok valami igazan jo orszaguti autoszimulatort, ami vegre PC-re is erkezni fog?
  • Ramore
    #20
    Nem vagyok VEVŐ a warezkedésedre!
  • Alexease
    #21
    zsoczi_: Huz retkes picsaba a fizetos warezoddal!! Es erdeklodj utana, hogy mi a kulonbseg a "szabalysertes" es a "buncselekmeny" kozott.
  • sanzik
    #22
    hat en a need4speed-ert sem rajongok,de ez meg azt a szinvonalat sem uti meg....
    az iranyitas az fortelmes szerintem..
    nem ertem ha egy jatek arcade,atol meg mert lesz vezethetetlen egy auto?
  • cypher
    #23
    fos...
    sajna sztem ennyi.
  • onkelz
    #24
    :-)
  • basic 69
    #25
    hááát, bakker letöltöttem, mert volt benne 1-2 olyan autó ami érdekelt akár arcade akár nem. feltettem... a kormányt nem tudtam beállítani. force semmi.
    töröltem és várok valami hasonló normálisan megvalósított gamét.
  • Wajk
    #26
    jó volt. 1et értek... :)

    Amúgy meg nem csodálkoznék, ha nem is lenne bennt semmi, csak az sms ára csorogna be hozzá.
    (Az oldal "dizájnjából" gondolom. :))
  • Nodlee
    #27
    hát nos megnézegettem a játékot!
    először is én nem olyan ember vagyok,aki leugatja a játékokat,még ha épp nagyon szar lett valamelyik,de erre tényleg nem tudok sok jót modani ! csak a zene nah az király ... inkább kiadták volna a zenei cd-t ,minthogy közben jáccani kelljen ...
    már bánom,hogy leszetem a 2cd-t ... nagyot csalódtam...nem érte meg .. mgé ingyen sem
    pedig többre számítottam
    na kb ennyi !
    akinek kell az szedje le,de én nem ajánlom senkinek,de le se ugatom nagyon,mert jobbat én sem tudtam volna csinálni ...
  • 3P
    #29
    Minden remenyem elszallt, ez iszonyat szar lett, csak ugy mint a TD2 ota barmelyik.
    Na gyorsan inkabb elfelejetem.
  • JxOxExY
    #30
    install=uninstall
  • gothic1
    #31
    Ejjj a francba! Éppen most fejeztem be a game 2.cd-jének a kiírását! Erre meg itt mindenki lehúzza a játékot a sárga földig. No akkor mi legyen a cédékkel? Frizbizzek inkább velük? :)))

  • Csacsi
    #32
    Nah ezért nem írok ki egy játékot sem addig, amíg nem próbáltam. Inkább daemon tools, és ha bejön, akkor kiírom.
  • gothic1
    #33
    Hát igen, csak lusta vagyok mindig hozni a mobilracket is a mh-emre. :)
  • Hitm@n
    #34
    Mazochista vagyok, végignyomtam a játékot! :D Sztem nem olyan rossz,bár nem egy Nfs,de legalább lehet kapcsolgatni a fényszórót! :)

    Csak a rendőrökkel nem tudok elindulni(!)? Miért?!
  • blackgamer
    #35
    készül egy új Test Drive rész? Test Drive: Unlimited
    hát sajna ez is csak nevében TD
  • Bilux
    #36
    Úgylátszik a moderátor kiakadt ami már nem objektív dolog hanem szubjektív...
    Kezeltesse magát a dühkitörései sem a fórumra tartozik.
  • razz
    #37
    na ako miko lesz béta?
  • Prince of Máté
    #38
    már rég megjelent a teljes aranyom