1217
Rakéta, füstbomba, tüzijáték....
  • Gladiator
    #1
    Nem tudjátok merre lehet venni, és mennyi az idei árfolyam? Füstbombát lehet venni Magyarországon? Egyik haverom hozott Ausztriából, nagyon állat. A sulinkba meg bedobtak egy könnygázt a WC-be, folyt szemünk, nyálunk. Azt lehet vhol kapni?
  • vik3d
    #3
    venni nemtudni de csinálni relative egyszerü...lásd Anarchists Cookbook ésmár mehet is a füsti
  • TIBI
    #4
    bonyolultan van leírva meg amit eddig próbáltam az nem sikerült.kén+cink hevítése egyszer egy kis füst de többször nem.Te hogy csináltál?
  • K.András
    #5
    Ki kell szaladni bécsbe, aztán vagy hazajössz vagy nem ,egyébként ezt a zsar zöld petárdát ugy 100 forintért tudok venni egy dobozal szoval az nem drága(romák már 15 forintért adják darabját,én meg majd adom nekik), dehát olyan amilyen puffogtatni jo lesz, meg veszek egy pár rakétát is egyébként rakétátol függöen 100-tol 1000-ig meg lehet venni darabját még itthon is.
  • Evil
    #6
    petarda helyett ajanlom a zeust. Az am a jo moka.Vagy inkabb egy kezigranatot.
  • Gladiator
    #7
    K. András! És mennyi van egy dobozban?
  • Gladiator
    #8
    a zeus milyen?
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    az a kézigránát nem rossz de honnan szerzel? Bemész a bót ba és : 2 kiló kézigránátot kérek szépen?
  • Xboxman
    #10
    eléggé be lehet szopni az ilyen cuccokkal!HAverom apjának a testvérének a gyereke immáron félszemmel és rocsolt kézzel él egy ilyen cucc miatt...
  • I.C.ram
    #11
    Hogy robbanna fel a kezedben. :P
  • GregSB
    #12
    Ha valakinek kell tudok Stingray, Tomahawk, Hellfire rakétákat kedvezményes áron. 10 db vásárlása esetén 1et ajándékba kapsz, de csak ha most rendelsz!

    Nagyobb mennyiség vásárlása esetén ajándék SAM-siteot postázunk!
  • Dzsini
    #13
    ja csak előre szólok, hogy mindenféle pirotechnikai eszköz nem boltban, engedéllyel árusítása illegális. amint itt felmerül a valódi kereskedelem, szanálom a topicot.
  • Dzsini
    #14
    kettő....
  • magus
    #15
    tényleg nem kötetedésnek mondom, ne is ugy vedd, de ennyi erővel elég sok mindet ki lehetne tiltani innen:)

    amugy sztem akkora faszág, ne ezzel éld ki vbeteges hajlamaidat
  • Coine, The A&O
    #16
    Ez a kötelessége, mint moderátor, ez nem hajlam.
    Nem jópofiból csinálja ezt, hanem mert elvállalta.
  • Coine, The A&O
    #17
    Amúgy '99 szilveszterén (akkor ünnepeltük meg először az új évezredet, majd egy évre rá másodszor ) hatalmas tüzijátékot rendeztünk.

    Tudom ajánlani a ládát, nemtom mi a pontos neve, de akkor 10 ezer forint volt és vagy 5 percig olyan showt nyomott az égbe, h. csuhaj....aug. 20. hozzá képest 0.

    A "zöld rúd" meg hatalmas baromság, durrogtatni....akkor már inkább üvöltessétek a zenét, az legalább nem (annyira ) életveszélyes.
  • Gladiator
    #21
    és mit kell meggyújtanom? csak simán a jukon egy öngyújtóval gyútsak be, vagy kanóccal, vagy hogy?
  • GregSB
    #22
    Ez eléggé veszélyes, nem csak sima füstbomba, hanem mérgező is, a műanyag égetéséből keletkező füst NAGYON mérgező, ha valaki kipróbálja csak óvatosan bánjon vele!
  • Lazarus
    #23
    CD-vel is meg lehet csinálni?
  • The Garrett
    #24
    Nem voltál még focimeccsen ugye? Kimész a piacra és minimum 5 féle színben lehet kapni!
  • The Garrett
    #25
    Itt pl miskolciában mondjuk csak piros/fehér színűt. De mondom bármelyik piacon be lehet szerezni.
  • Lazarus
    #26
    mérgezőt?
  • Gladiator
    #27
    :-) majd megyek pénteteken a lenyghelé piacra, azt beszerzek
  • Coine, The A&O
    #28
    anno régen csinálgattunk tesómmal, néha működött is, de tényleg vigyázni kell, mert a füst mérgező.
  • Ron Ragm
    #29
    ...gránát, tank, atombomba...
  • Lteebee
    #31
    A pingpong füstje különösen mérgező.

    Épp akartam javasolni, hogy valamelyi focibarátot kérdezgessétek!
  • hen-tes
    #32
    hehe :)
    ma rendeltem 100at 600 ft ért :))
    gondolom tod menyi akor egy :))
    (petárda)
  • Lazarus
    #33
    bezzeg tavaj 4 forint volt
  • Gery1980
    #35
    Jó ötlet.Hétvégén kiugrom néhány land mine-ért:)
  • Lteebee
    #36
    Nekem aqua sheep-et,meg super banana bomb-ot hozzatok!
  • Dzsini
    #37

    Fegyverek könyve második fejezet 9-21

    "És magasba emelé Szent Attila a Kézigránátot és mondá: 'Ó Uram, add áldásodat a Te Kézigránátodra, mellyel ellenségeidet ficlikké tépheted nagy kegyelmedben.' És elégedett vala az Úr és ők lakmározának bárányt és lajhárt és málét és sós ringlit babbal és orángutánt és zsenget gyökereket és gyönge szekereket.
    És szólt az Úr mondván: 'Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen ameddig számolsz, és ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pedig kettőig. Hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd! Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen, eldobandod te az Antiochiai Szent Kézigránátot a te ellened felé, ki - mivel nem kedves nekem - megdöglend'"

    Ámen.
  • Laalee
    #38
    1... 2... 4! :D
  • Laalee
    #40
    hmm :D lehet reg lattam...
  • Jano
    #41
    Jó, akkor 3!
  • Lteebee
    #42
    A nyúúúúl az!!!
  • Coine, The A&O
    #43
    etalon :DD
  • Lteebee
    #44
    Az etalon az a Vulgar display of power, amit reggel hallgattam.

    De azért más kategóriában ez is olyasmi.
  • Coine, The A&O
    #45
    itt figyel a polcon a cödö.
  • I.C.ram
    #46
    Ó az Antiochiai Szent Kézigránát. :)
  • Lteebee
    #47
    Valahogy hozzá tudok jutni a digitális verzióhoz?
    Mert nekem csak analóg van meg.

    És kéne a Far beyond is.