15
Mad Dog újra
  • Csacsi
    #1
    Sziasztok. Kint van az iso. Leszedte valaki? Csak nálam lett ilyen nehéz a játék?
  • Csacsi
    #2
    Közbe rájöttem, hogy nem nehéz, hanem észrevétlenül akad. Mert ha lejátszom sima media playerrel, akkor ott nem akad, viszont játékon belül akad, és ezért így képtelenség játszani.

    Gépem : p4 1,7, 512DDR, gf3ti200 128 mb, winxpprofHUN.

    Miért lehet lassú a kép a játékban?
  • Nyiri
    #3
    Nekem siman lejatsza a videot az elejen aztaín start game es lefagy a jatek (vagyis nem csinal semmit csak latom a toltenyeket es fekete a hatter)

    Otlet?
  • Csacsi
    #4
    Szerintem ez ugyanaz a játék, mint régen volt. Semmi változtatást nem csináltak rajta. Bár engem nem zavarna, ha futna rendesen... :)
  • Csacsi
    #6
    Sorry, nekem privát ftp-ről jött.
  • Csacsi
    #7
    Ha valakinek problémája van a játék futtatásával, ajánlom, hogy szedje le az összes codecet, és akkor menni fog.
  • Sephi
    #8
    AA hagya ma ez annak a regi hulyesegnek az uj verzioja? Jezus megkorra baromsag!!!
  • dikki*yysw
    #9
    KIRÁLY!!!
    Ugyanazt adták ki? Azt hittem, 2, de ennek jobban örülök :P
    van rip is!
  • dikki*yysw
    #10
    10 perc alatt vittem végig :D Király :P
  • Dynamic
    #11
    Egek!Még anno, hogy elvoltam ájulva ettől a játéktól.Mai szemmel már elég gagyi:)
  • TheZsenyka
    #12
    Vazz... milyen szépen felújították... régen mekkora sláger volt ilyen játékokat csinálni (emlékszem a rendőrös verziókra)! Őrület! Nagyon szép lett a felújított változat! Még a 90-es évek elején láttam nagy kijelzővel a Compfair-en. :) Ott kézbe lehetett fogni a pisztolyt és azzal kellett célozni a kb. 2-3 méteres ernyőre. Tök állat.
  • dikki*yysw
    #13
    Felújították? Én aszittem csontugyanaz. :) (sőt, szerintem csontugyanaz)
  • TheZsenyka
    #14
    Áááá... messze nem volt ilyen minőségű :)

    Ja, akinek nem megy vagy akad: ideiglenesen uninstalláltam a codec pack-ot (nekem ACE 5.0) és utána már gyönyörűen ment.
  • Fido4life
    #15
    zp