17
behalt a tápom
  • barret
    #1
    aki tud legyen szives és segitsen!a tápom egyik pillanatról a másikra teljesen meghalt! semmi előjel. a "márkája" star. most csak kattog,és az alaplapon villog a led.a biztositék jó benne,semmi égés nyom. azt szeretném megtudni,hogy mi a leggyakoribb hiba.hátha megtudom javitani.elöre is köszi ha tudsz segiteni.help.......
  • Manta
    #2
    Milyen tápról van szó? Amúgy ne gondolkozz javításban.
  • Manta
    #3
    Ja hogy star. Még életemben nem hallottam. Más táppal próbálkoztál, hogy nem vitt-e ki esetleg valamit a gépedben?
  • barret
    #4
    a gép jó most is használom. raktam bele egy acorp-ot.
  • barret
    #5
    egy uj táp vagy 6000 ft .lehet ,hogy csak egy 100 ft-os alkatrész kellene bele. még jó hogy van egy másik gépem amibe van egy jó táp.
  • Manta
    #6
    Ami 6ezerbe kerül, azt se venném meg. És az acorpot is kapásból vágnám ki a gépemből, de te tudod...
  • barret
    #7
    ez legalább megy...
  • bolic
    #8
    Neeee!!! Régen volt egy 400 Wattos ACORP tápom, allándóan kb. 30-40-szer kapcsolgattam (pl. hiába nem éleszti fel stb.), cseréltem 300 Watt AZONA P4 tápra, szvsz érdekes, most jól muzsikál, sajnos FULL-on van, erősebbre kellett volna vennem.
  • Manta
    #9
    Vegyél 300-as, 340-es Chieftec-et, annyira már nem drága, lifetime gar., megbízható, elviszi biztosan a konfigodat, halk, védelem is van benne.
  • barret
    #10
    moderátor,légyszives töröld...
  • Manta
    #11
    Mit?
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Aztat.
  • Manta
    #13
    Ezt köszöntem!
  • Laalee
    #14
    megneznem milyen konfig az ami egy 300w os tapot full leterhel...
  • barret
    #15
    300-as mercuryt vettem amd/p4. igen büdös.6500 ft volt és jó csendes.1 évig le van a gond.
  • bolic
    #16
    Hááát... :) Pl. AMD TB 1.4 GHz, Abit KG-7, 256MB DDR, 30GBQLM, Philips CDRW404, ASUS 50x, floppy, sb pci128 ct4700(!), hálókártya, Abit GF4Ti4600 128MB TV DVI, 3 db 8cm venti, 2db mobilrack venti, Titan D5TBA-3 8cm prociventi, tehát ez elég sok? :)

    De mikor raktam még egy winyót, már instabil lett a gépem. :( Ezért kényszerülten kihúztam a cd írót, máris megy mint a karikacsapás. :( Nem tudom, mennyit fogyaszthat összesen. :( Persze külön van csatlakozva az IBM P50 moncsim. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Hát ne örülj annyira vele...