18
Winxp nem lát....
  • Lion
    #1
    SZal a gond az hogy hállóztba vannak kötve a gépe minden amit akartok minden lényeges protokol fent van és az istenér nem lát az xp pár gépet de néhányat pedig igen vélemény ???
    van valakinek 5lete ?? (hub,kanocdugdosásmegvolt,utp,belsohallo,winxp server, tobbi me és xp home...)
  • petee
    #2
    Sajnos ehhez nem nagyon értek,de próbáld meg a "WinXP" topicban megkérdezni.Nekem meg az a bajom hogy a hálozaton lévő gépek megosztott meghajtóját elég nehezen éri el. Rákattinok,mire megynyilik a mappa 2 perc eltelik. nagyon zavaró
  • Lion
    #3
    NAh jah... ez csak addig van amig nem veszed fel meghajtóként....
  • petee
    #4
    a milleniumos gépeken futattad a WinXP-s cd-t?
  • petee
    #7
    Van rajta egy hálozat beállítása program
  • petee
    #8
    futatása nékül nem müködik a Milleniumos gép együtt az XP-ssel
  • petee
    #9
    WINME-s gépen:
    cd be, autorun, egyéb feladatok végrehajtása,otthoni vagy kisebb munkahelyi háozat beállítása, futatt,vár és kész.
    WINXP-s gépen:
    hálozati helyekre dupla kattint,jobb oldalt a listában otthoni vagy kisebb munkahelyi háozat beállítása, futatt,vár és kész.
    Nekem így müködik a hálozat itthon.Faszán megy vele minden.
  • Lion
    #10
    Tehát azt mondod hogy így az egyedüli megoldás hmm.... akkor ezt ki kell próbálnom, mert ugye két hállókártya egyik adsl a másik meg a belső hállózat gondolom neked is így van otthon akkor beteszem a telelpítőt feladatok végrehajtása etc. azt ugyen az a xp profin értem én :o))) Kösz várj kipróbálom !
  • Lion
    #11
    Végülis ez egy 98-ason is megy nem ?
  • petee
    #12
    elvileg megy én csak ME-on próbáltam
  • Lion
    #13
    hmmm.... érdekes onnan látom a főt innen nem látom őt :o))) érted ????
  • petee
    #14
    nem
    mondd el részletesebben: hány gép ,ki lát kit, ki nem, milyen op.rendszer, stb.
  • Lion
    #15
    :o)))
    Figy ezen egy xp home fut a másik gépen meg egy me és a me látja ezt tehát az xp-t az xp nem látja me-t (se ipre se névre mask,ipk,munkacsoport rendben)
  • petee
    #16
    akkor fizikailag jó a hálozat. Nekem is volt detto ilyen.De vmiért jó lett,most már látják egymást.
    Én azt csinálnám ha a ME-s gép jó,akkor arra is XP-t tennék.
  • petee
    #17
    vagyis azt jelenti a jó.hogy min. 256 mb ram, és olyan min. 800 mhz-es proci, és min 10 gb-os wincsije van
  • Lion
    #18
    heheh :o) mivel pont ezért nincs olyan op rajta mivel egy trágya a haver gépe.... jah akkor a megosztás megy kiváncsi leszek akkor hogy mikor látja meg :o))))) Kösz a helpet