9
vélemény?
  • basic 69
    #1
    tesztelte már valaki?
  • Nyiri
    #2
    van egy ilyen jatek
    2001-es es szar
  • basic 69
    #3
    amire én gondolok azt a rage adja ki. egyre gondolunk?
  • Hitm@n
    #4
    Nekem a Rage-féle Offroad van meg,de ez nem új progi,hanem valóban 2000-es vagy 2001-es.
    Sztem nem rossz,bár eléggé arcade,de jól játszható és hozza a megszokott Rage-minőségű grafikát,ami nagyon jól néz ki még mai szemmel nézve is.
    Azért merem mondani,hogy eléggé arcade,mert gondolom az igazi offroad-nál nem divat nitrót égetni,ha úgy érezzük,le vagyunk maradva :))

    De szvsz nagyon jó kis progi,olyan kis száguldozós-kedvcsinálós fajta.
  • Hitm@n
    #5
    Tessék,itt egy in-game kép:


    Van egy nagyon hasonló játék,annak Redneck Offroad a neve vagy mi.Anno még a Gamestar tesztelte mindkét játékot.
    Szerintem a Rage nem rossz autós játékokat nyomott ki eddig: Offroad,E-Racer,Midnight GT,Rage Rally.
    Apropó,Rage Rally:nincs meg valakinek ez a játék? Nagyon régóta keresem,de sehol semmi :(
  • Hitm@n
    #6
    Biztos lehetett volna "impozánsabb" képet kilopni,de csak úgy hirtelenjében csináltam.Amúgy tényleg elég pofás a grafika,annak idején izzasztotta is a kártyákat rendesen :))
    (asszem a Midnight Gt-t és a Rage Rally-t főleg GeForce2-k mellé adták.)Nekem is Gf2 van,mégsem kaptam mellé semmit :(
  • basic 69
    #7
    sajna nincs mega a rage rally! :) ezt is most töltömle! lehet multiban nyomni? mert ha igen játszunk má! :)
  • FREAK
    #8
    multiban benne vagyok bármilyen autós cuccal
  • basic 69
    #9
    megnéztem. nem egy nagy szám! :( mentem pár kört és kész. szépnek szép, de ennyi.