82
Hearts of Iron - Ki tud róla?
  • a.carkey
    #1
    Ez az a progi, amit szerintem minden olyan emberke vár, aki az Europa Universalis bármely (1-2) részével játszott, és aki szereti a real time politikai stratégiákat. Nem tudja valaki a pontos megjelenési dátumot? A http://gamespot.com -on ez nincs r;szletezve. Novembert írnak csak ...
  • TheZsenyka
    #2
    PLS! Engem is érdekel!!!
  • TheZsenyka
    #3
    Most akkor megjelent már a gamma? Én az ISONEWS-onnem találtam.
  • a.carkey
    #4
    Wow! Már 3 hozzászólás a témában!
    Sajnos a game csak november közepén jön ki (reméljük ...). Ez van, ki kell várni, addig ott van a régi High Command Europe 1939-1945, a Combat Mission 2 -Barbarossa to Berlin (meg a CM1 Beyond Overlord),
    Strategic Command - European Theatre és a The Third Reich -> persze ezek kimondottan ebben a témában. Az rts emberkéknek a Frontline Attack-ot és a Sudden Strike sorozatot - 1-2 - ajánlom ...
    Az előbbi NEM RTS-eket - sokat közülük! + ugye a Hearts of Iron sem RTS, mert az EU Universalis sorozatban is több a pause, mint a folytonos game - a http://www.the-underdogs.org -ról tudjátok leszedni (a témához kapcsolódó Clash of Steel és egyéb társaival együtt ...) Jó pár game fent van - köztük klasszikusok ... Nézzétek meg!
  • a.carkey
    #5
    A játék nov. 26-án jelenik meg, vagyis kedden. Lehet készülni Magyarországgal 1936-tól a világuralmi tervekre.
  • TheZsenyka
    #6
    Királyság! A Magyar haderők lerohanják a Szovjetuniót!!!
  • Csacsi
    #7
    Kint van a game. Valaki nem tud valami linket a jatekrol? Nem olyat, ahonnan le lehet tolteni, hanem olyat, ahol infot talalok rola, hogy erdemes-e leszednem, mert most nem allok neki csak ugy. Elore is thx.
  • a.carkey
    #9
    Már megjelent, de nem tud valaki egy linket? Például egy nevet, hogy mi a rarok neved?
  • TheZsenyka
    #10
    ISONEWS-on is fenn van...
  • TheZsenyka
    #11
    Mármint télleg kijött a cumó
  • a.carkey
    #12
    mia rar neve? immersion törés. pl: imm-hoi.rar vagy mifene. csak a deviance és az flt írja ki normálisan.
  • TheZsenyka
    #13
    Valami rippedéket sikerült szerezni eddig: dvn-hoi.ace
  • a.carkey
    #14
    Bár csak a törtet láttam, zene, movie semmi, de azért jópofa lehetőségek vannak. Sokkal összetettebbnek tűnik, mint az europa universalis 2, pedig az se volt piskóta. Aki azt szerette, próbálja ki ezt is. Warezcenter.
  • a.carkey
    #16
    Hát én ezzel nem szívok, de mintha a diplomácia részt kicsit megröviditették volna.?!
  • aiguo
    #17
    ftp://just:[email protected]:7373

    Hearts_Of_Iron-iMMERSiON
  • aiguo
    #18
    Hat nem nagy az erdeklodes a jatek utan...

    ftp://leech:[email protected]:7317

    l:leech p:menow port:7317
    Armored Task Force-deviance, Hearts of Iron-immersion
  • Whir
    #19
    Az Index-en van egy sokkal aktívabb fórum. (egyébként a nagy stratégiák - EU1-2; CMBB - fórumai valamiért sokkal látogatottabbak arrafelé)
  • TheZsenyka
    #20
    Faszomba... mindent kikutattam a nukláris fegyverek gyártásához (MINDENT!) mégis csak 1-et ad évente... bele is buktam... ettől senki nem ijjedt meg... pedig az egyik kikutatott cumó 15db-ot (kissebb nuki játékosok) ígért... arghh...
  • Fehérember
    #21
    Üdv!
    Kinek van meg ez a csodálatos játék, mert nagyon örülnék ha elküldené postán.
    A részleteket mailban.
  • aiguo
    #22
    Nekem megvan!;)
  • Fehérember
    #23
    És akkor rám maileznél?
    [email protected]
  • aiguo
    #24
    Nem...ne legy lusta!:-))))))

    Innen leszedheted:

    ftp://just:[email protected]:7373

    Hearts_Of_Iron-iMMERSiON
  • Fehérember
    #25
    De nagypn lassú az internetem.
    modemes 33-as.
    Szóval letöletni nem tudom.
  • aiguo
    #26
    Segienek csak hat...kulfoldrol netezek.

    bocsesz!
  • a.carkey
    #27
    Mi a jelszó és a loginnév, elküldhetnéd mailben! Köszi!
  • cenobite
    #29
    Fent van a Warezcenteren is+van hozzá fix is.
  • Fehérember
    #30
    Üdv!
    Kinek van meg ez a csodálatos játék, mert nagyon örülnék ha elküldené postán.
    A részleteket mailban.
  • Mr.Macho
    #33
    nincs a játéknak valami weboldala vagy fansiteja?
  • Mr.Macho
    #34
    ja, és patch sem ártana! legutóbb amikor épp megnyomtam az "annex" gombot kivágott a windowsba
  • a.carkey
    #35
    Jó kis dolog ez a game ...
  • aiguo
    #36
    ims-HoI.1.01NoCd
  • a.carkey
    #38
    Nem tud valaki egy nem North American 1.02es patchlinket a gaméhoz?
  • aiguo
    #39
    Szedjetek le a skandinav 1.02 patch-et, mert nem vedett;-)(hoi102pan.zip )letolt
  • Dud [OBI]
    #40
    Hali!

    Imádom az ilyen jellegű játékokat! Most ezt is leszedtem és be is váltotta minden reményem. Van néhány bug, de ettől még mocskos jó kis gáma!
    Viszont van valami, amin a fejlesztői fórumban sem tudtak/tudnak segíteni. Nekem az 1,3 -as van már fennt és van benne egy atom nagy multiplayer bug!!! Otthon indítok egy gámát (Axelero ADSL) amihez csatlakoznak pl. 2 -en. Egy idő után lag vagy mi a fene lesz és szétesik az idő! Nálam szept. 25 van másnál még csak szept 12.... Mondanom se kell, így nem lehet játszani. Van valami megoldás??? Lehet kezdeni ezzel valamit??? Szokott egyáltalán ezzel a cool gámával multizni???

    Várom az 5leteiteket. Előre is köszi!
  • Pupcika
    #41
    nyah ha lesz időm és helyem (80Gb full) akkor megskubizom eztet a gámát :D
    és akkor megnézem multiban én is :)))))))))
  • a.carkey
    #42
    Kukucs! Én is segíthetek? Csibuk, itt a megoldás: be kell írni a keresőbe, hogy "Hearts of Iron". Nem mintha érdekelne, de rögtön rátaláltam, mint ahogy "Reklaman". Ugyanis volt már ilyen topic. Ezt pl. én nyitottam.
    Ha vmi érdekel, a gyártó forumán nézelődj. Ott minden ki van vesézve ...
  • Csibuk
    #43
    Nézném én ott is, de nem tudok angolul. Mostanában engem is kidobál a winbe.
  • Csibuk
    #44
    Magyarországot lehet valahogy választani? És hogy lehet folytatni a játékot, ha már vége a kampánynak?
  • Csibuk
    #45
    Tudja valaki, hogyan lehet szállító repülővel csapatokat felvenni és ledobni? És hogyan tudom kifejleszteni a szállító hajót?
  • a.carkey
    #50
    Mi a baj vele? :(
    Felhasználónév: Emil cím: kitöltöd. Kapsz egy emilt, ott klick a kék linkre és regisztrálva vagy. Lesz ott jelszó, amit ha belépsz a beállítások alatt megváltoztathatsz ... :( Kb. ennyi!