17
CHIP vs. Magyar PC Magazin
  • TomBond
    #1
    Látom kivált a régi csapat a CHIP Magazinból és egy új ujságot hozott létre!
    Véleményeket várok a két újságról!
    Hasonlítsuk őket össze!
  • Pheel
    #2
    Ugyanaz a két újság, csak a felirat meg a kiadó változott. Mit akarsz összehasonlítani. Valszeg kevesebb lesz a normális, rendesen elvégzett német teszt, viszont lesz helyette sufniteszt (made in Hungary). Mást nem látok...
  • Lazarus
    #3
    Akkor melyiket vegyem hogyha hiteles alaplaptesztet akarok olvasni?
  • Pheel
    #4
    Mivel a CHIP állítólag meg is szűnt, nem marad nagy választás. Egyébként, ha hiteleset, akkor egyiket se. :) Itt a net, keresgessél és tanulj angolul :)
  • Dzsini
    #5
    jaja, van millió review oldal, és ott azok írják le a dolgokat akik tényleg használják :)
  • TomBond
    #6
    A CHIP Magazin sem szűnt meg (itt van a kezemben a 2002 novemberi szám) éppen ezért indítottam a topicot hogy eldöntsem melyiket vegyem (sajnos mind a kettőt nem tudom megvenni)!
  • galocza
    #7
    sufniteszt?
    úgy vélem, hogy ugyanazok az alkatrészek német- és magyro.-n is ugyanazokat az eredményeket mutatják. egyébként még a chip korban, pár hónappal ezelőtt megjelentetett hangkártya-tesztet sem a germánok végezték, hanem a magyar rádió "sufnijában" készült.

    megvettem 1 hónapja a 4cd-kevés pénzért chipet. ebben írtak az új arculatról, tervekről (plusz hülyeségeket). ez alapján könnyű volt dönteni, melyiket vegyem.
  • Pheel
    #8
    A hangkártyatesztről tudok, az tényleg szép volt, de nem ez a jellemző rájuk sajnos. Ráadásul szerintem ott meg már átestek a ló tulsó oldalára keményen.
  • Cat #9
    A PC World átveszi a Magyar PC Magazint
  • RelakSfromhome
    #10
    :(

    Akkor holnap írok nekik levelet, hogy azér a márciusi számot elküldhetnék... Bár lehet, hogy megint a posta ül rajta :(
  • TomBond
    #11
    Nahát mire jó a régi topic!!
    Nem a posta ül rajta az újságosnál sem lehet megvenni!
    Ezek után mit vegyek? PC World? "Új" CHIP magazin? Kinek mi a véleménye? Ti melyiket veszitek és miért?
  • RelakSfromhome
    #12
    hááát.... Én asszem ez volt az utolsó, hogy előfizettem. Az újságot mindig ripsz-ropsz átnéztem, és a dvd-k sem voltak kifejezetten érdekesek. Ha valami kéne, akkor meg fogom venni, ennyi.

    Egyébként egyszer már ült rajta a posta, azért gondoltam erre.
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    a net továbbra is itt van ;]
  • TomBond
    #14
    Jó csak az a baj hogy nekem otthon nincs net, a munkahelyemen (itt) meg nem mindig van lehetőségem netezni tehát marad az elavult nyomtatott sajtó :-(
  • Mike
    #15
    egyiksemnem

    a Chip már jó pár éve ismeretterjesztő újság

    a másikról meg még csak nem is hallottam
  • Mike
    #16
    az IDG termékei meg a fostalicska kategória

    ők max ugatják az ámítástechnikát

    Pöce Wörld, Számítástechnika (egyedül a Váncsa miatt érdemes megvenni)
  • Sampras
    #17
    Hali!

    Engem az egyik 2006-os chip magazin cd vagy dvd mellekleten levo angol kor nevu program kellene, megvan valakinek? Koszi!
    [email protected]