40038
Windows Vista ( Fejlesztési kódneve : Longhorn ) a Windows XP utódja.



FAQ
  • Craken
    #1
    Az xbetas.com állítólag szerzett egy screenshotot a 2005-ben megjelenő Windows Longhornról. Őszintén szólva én nem hiszem, hogy igazi, mert túlságosan hasonlít az XP-re a kezelőfelülete, márpedig az XP (Whistler) esetén ez volt kész a leghamarabb...



    Aki tud róla többet írja le!
  • artschi
    #2
    Ha lesassantasz a kép jobb alsó sarkára, ott oda van írva, hogy Windows XP Professional... :))
    Hiába nagyobb a build-száma, ez még XP, legalábbis a felülete az
  • Craken
    #3
    Valami készülődik...
  • Hunnenkoenig
    #4
    En mar flashben lattam a Windows Tahoparaszt edisönt is! Azt hiszem angol es nemet valtozata is van :-)))
  • MuERTe
    #5
  • MuERTe
    #6
    katt
  • Hunnenkoenig
    #7
    Na fasza!
    Mikor hozzak ki a WindowsXP Kitchen Edition-t?

    Amivel a kavefözömet es a mikrohullamu sütömet tudom iranyitani?

    Utana jöhet esetleg a Garden Edition is a fünyironak, meg az elektromos kapanak.

    Ezek a köcsögök meg hany bört akarnak lehuzni az emberröl?

    Na ezert nem veszek en Microsoft termekeket! Inkabb lopom öket!
  • #8
    akit érdekelnek még képek a longhorn-ról akkor itt talál többet: http://www.tech-critic.com/modules.php?name=News&file=article&sid=358&mode=&order=0&thold=0
  • raven10011
    #10
    Teccet a link, főleg az oldal legalján szereplő szöveg :)

    "Hope you enjoyed our educational chat children, and i hope that the crap you've been being fed from our good friend Paul Thurrott has been sucessfully flushed from your system."
  • avcom
    #11
    Hello! Állítólag kint van a neten a Longhorn! itt olvastam win.hardwareoc.hu ha valaki tud róla valamit, ne habozzon!
  • Leybold
    #12
    Kint van, de még csak az első kiszivárgott beta.
    FTP címek még csak szűk körben vannak, de DC-n már jön lefele... :-)

    o---------------------------------------------------------------------------o
    | - Release : Microsoft Longhorn Alpha Build #3683 |
    | - Filename : LH_3683_Betas.ISO |
    o-----------------------------------------------o---------------------------o
    | - Supplied by : ThunderRiver - Type : M$ OS |
    | - Packaged by : ThunderRiver, #Betas crew - Image Format :RAR/ISO |
    o-----------------------------------------------o---------------------------o
    | - Archives 529 Mb - Date : 11/18/02 |
    o---------------------------------------------------------------------------o
    | -Review : www.xBetas.com |
    o---------------------------------------------------------------------------o
    | Hardware requirements : PII 300 Mhz, 256 Mb, SVGA card, 1.5 gig space |
    o---------------------------------------------------------------------------o
  • SarkanyfuaRUSH
    #13
    Üdv!

    Meg tudod mondani, hogy melyik HUB-on és kitől szeded, mert nekem nem működik a keresőm DC++-ban?
    Illetve ha Te megosztod valahol, akkor hol?

    Köszi
  • Leybold
    #14
    Egy rövidke cap.video-t feltettem az sg ftp-re:
    //upload/Longhorn Build3683/lh3683preview.avi



    A jelenlegi -11:16- DC userek pedig (természetesen a hub változó):

    Search = lh_3683_betas.iso

    [T1]mcdermos Slots 0/3 -=[TGA]SHiNE'S HUB=-5GB+
    LH_3683_Betas.iso 555 421 696 Upload\M-Tec69\- 6 + _-=o0 M$ Longhorn Betas 0o=-_\
    lh_3683_betas.iso 555 421 696

    -Ecst@sy-SerVer®- Slots 0/3 RaW][Ecst@sy ]10Mbit[®
    lh_3683_betas.iso 555 421 696

    [SU]HornyCow Slots 0/3 [BBB]Tropical 01 [70GB]
    LH_3683_Betas.iso 555 421 696
  • avcom
    #17
    Szerbuszok! Nem tudná leírni nekem, valami lámához méltó módon, hogy honnan a frászból lehet összeszedni a Longhornt? Mert nekem kéne, de én tök barom vagyok ehhez az IRC-s dologhoz
  • avcom
    #18
    Ja és mégvalami: valahol már van állítólag URL is
  • 2XP
    #19
    Longhorn lelőhely!
  • 2XP
    #21
    Egy könyvtárba (a példában c:\xp) átmásolod az angol xp-t és bemásolod az angol sp1-et a c:\-be, majd a futtatásba beírod: "c:\xpsp1_en_x86.exe -s:c:\xp" és enter. Ha vége a dolognak a letöltött és kicsomagolt iso-ból átmásolod az összes elemet (mindig felülírás) és a nero-val felírod egy cd-re a könyvtár tartalmát a megadott paraméterekkel és már mehet is a reboot ... :)
  • 2XP
    #26
    Hogy legyen mivel díszíteni az asztalt (ha már fenn van a LH) :))





  • 2XP
    #27
    ehhh, kipróbáltam magyar xp-vel, sp1 nélkül, de sajnos nem jött össze :(
  • 2XP
    #28
    Ebben van image fájl is!
  • 2XP
    #29
    Nem jött össze :( Most a .NET fájljainak felülírásásval próbálkozom ...
  • 2XP
    #30
    Ezzel sem műxik Csak le kell tölteni az eng xp-t sp1-gyel intergálvan :(
  • Gp3 add-on
    #31
    Szeretném is letölteni a Longhorn alphát, csak a kazaa-ról kidobnak, mert túl nagy, az e-donkeyról pedig nem tudom hogyan kell, mert nem tom használni a progit! PLEASE LINKET!
  • 2XP
    #33
    Vagy a DC-ről (itt is van rőla topic), vagy irc-ről tudod letölteni, amihez segítséget a WinOC-n találsz.
  • 2XP
    #34
    A HWSW fórumában is volt 1 ember, akinek hasonló gondjai voltak/vannak, ott talán több segítséget találsz.
  • 2XP
    #39
    Das ist eine ungarische Forum, bitte screib uns ungarisch!
  • Borg
    #40
    Kár hogy ő angolul, te meg németül irtál
  • 2XP
    #47
    Hát nem olyan nagy meló feltenni, amúgy a telepítő tényleg full xp, de a bootnál már 2003 van írva :) és a jobb alsó sarokban ott díszeleg a "For testing blabla ..." szöveg.
  • 2XP
    #48
    Még vmi, ha dos-os ablakocskák jönnek elő biztos lh-val van dolgod. Amúgy még nem találkoztam olyannal, akinek hamisítványa lett volna.
  • 2XP
    #50
    Ez még alpha NE cseréld le az Xp-t!!! Tedd fel külön prtícióra, és ha már nem tetszik, szedd le. Csak 14 napig műxid, de van hozzá crack, ajánlom elolvasni a hwsw erről szóló fórumát, ahol 1 kicsit működőképesebbé teheted.
  • AtomHeart
    #51
    Tesver, en probaltam azokat a kepeket letolteni, de KEPTELENSEG! Fel kene rakd egy masik szerverre...would u do that?
  • 2XP
    #52
    Elméletileg műxik , de majd ha elál a hóesés + a köd (micronak nem tesz jó), majd felpakolom máshova, csak mond meg mi jó neked: X3, FW, Tár stb.
  • 2XP
    #55
    WinBetaIRC-jén keress.
  • 2XP
    #59
    prog elindítása > Fájl > Beállítások > Megosztás > Hozzáadás [szedj össze min 9 GB cuccot] || Általános > Értelem szerűen kitölteni || OK. Fájl > Kedvenc hubok > Új... > Név: Mátrix | Cím: matrix-hub.no-ip.com | OK || Kapcsolódás [lehet, h elsőre nem enged be, próbálkozni kell] || Fájl > Keresés: Longhorn [most nem megy a passiv keresés, úgyhogy vagy legyél activ, vagy vár pár napot]
  • 2XP
    #62
    hát az vmi fake lehet, az igazi ugyanis iso
  • Madmaxx
    #65
    ehhe ugyanolyan alaplapunk van! amugy ez a longhorn topik ha nem figyeltél volna! Valószinüleg nem az alaplap a hibás hanem vmi más (lassú vinyó, kevés mem stb.)
  • Madmaxx
    #67
    Várj mig valaki válaszol aki kompetens a Longhorn témában.
  • 2XP
    #69
    F8 :D Nekem egy 555 421 696 byte-os változatom van, de ha jól tudom van nagyobb is, kisebbről még nem hallottam, exe-ről meg még kevésbé. Mit csinál amikor elindítod?
  • 2XP
    #76
    Én le vagyok korlátozva 9 GB-re, de keresd meg Hangman-t (icq:129204879, remélem nem haraxik, amiért megadtam a számát :D), ő tőlem töltötte le, és dc-zni is szokott, hátha ő tud segíteni.
  • 2XP
    #79
    Letölthető a 4008-as!!!!!!