20
Karaoke - Mit, Hogyan, Honnan?
  • Vape007
    #1
    Sziasztok! Valaki aki jártas a témában igazán tarthatna itt egy kiselőadást... például az olyanok kedvéért mint én, aki nagyon szeretne ilyen bulikat csinálni, csak fogalma sincs hogyan.
  • Vape007
    #2
    Jó, jó ok, értem, tehát nem nzerte el a téma a nagyérdemű érdeklődését. Akkor leírom, hogy kb mire jutottam: bárki nagyon gyorsan találhat és le is tölthet karaoke programot (pl a tucows-on), ez viszont csak midiket játszik le, ami elég hülyén mutat egy házibulin. Viszont az az előnye is megvan, hogy egy szám letőltése hozzá dial-upos kapcsolattal is pillanatok alatt megvan, hiszen ez csupán néhány tíz kb. Ha viszont valaki 'igazi' karaoke-ra áhítozik annak be kell szereznie olyan cd írót, ami tudja a CD+G formátumot is. Állitólag a Plextorok nagy része tudja ezt.
    Én mind ezt egy toshiba notebook-al szeretném elérni, és nem hinném, hogy plextor combo lenne beleépítve... :((
    Szóval ha valakinek még ezen felül lenne valami ötlete, akkor kérem segítsen. Köszönettel: VApE007
  • Zoleeca
    #4
    Valaki tudna segíteni abban, hogy hogyan lehet minimális költséggel normálisabb hangzást adni a midiknek? Akiket eddig kérdeztem, a következő szavakat emlegették:
    AWE32, hullámtáblás hangkártya emulátor, midibank.

    Akit érdekel, 2000 .kar fájl letölthető: <b><a href="http://midikaraoke.fw.hu"> Midikaraoke </a></b>
  • Mojlepque
    #5
    A lényege az, hogy a midi fájlokat konvertáldd át mp3 minőségbe, majd a zenéből az instrumentalt tedd bele... (sima zene, szöveg nélkül)
  • ent
    #6
    Hogy kell felírni mp3 (karaoke) fájlt cd-re??? Mivel? Néroval símán zene cd készítése nem megy...
  • Mojlepque
    #7
    Sztem Alcohol 120%-al megy
  • ent
    #8
    Tehát símán felírni zene cdként nem műxik karaoke asztaliban!!!!
    Alcohol tud mp3 at felírni hogy le játsza az asztali karaoke gépem?
  • Mojlepque
    #9
    Hát ezt nem tudom... ...Próba-cseresznye
  • blackgamer
    #10
    UltraStar valaki már próbálta?
  • KillYou
    #11
    Én probálgatom.
    Azon vagyok meglepödve hogy magyar számokat még nem találtam rá.
    Söt azt sem értem hogy mért ilyen kevés klipp van. (eddig egyet találtam)
  • blackgamer
    #12
    létezik egy karaoke dvd ahol duettet énekelhetsz, nyálas számokkal de annak aki szereti biztos jó
  • blackgamer
    #13
    karaoke cikk
  • mutubecci
    #14
    Sziasztok:nekem Koral-tól kéne a maradj velem című száma karaoke fórmátumban .Légyszives aki tud segítsen nagyon sűrgős lenne
  • Stil2
    #15
    Valaki megtudná mondani honan lehet leszedni a Korn twisted transistor szám szöveges fájl-át vagy az egészet ULTRASTAR-hoz nagyon megköszönném !
  • dingo92
    #16
    Ultrastar az jó cucc ma próbáltam ki először. :D csak azon vagyok meglepődve h ha nem énekelek bele a mikrofonba akkor is ugyanugy kapom a pontokat... xD másnak is van ien "problémája"? :D ha igen akkor vmi megoldást tudnátok nekem mondani?
  • kem001
    #17
    Hy. Valaki megmondaná hogy tehetek zenéket az Ultrasar-ba? És mi az hogy szöveges verziója?
  • cartmann80
    #18
    Sziasztok nem tudtok egy jó karaoke-s oldalt? Nagyon régóta keresek v.mi normálisat, de nem találok. Előre is köszi.

    Cartman
  • rgulyas86
    #19
    Szia Cartman, nemrég indult ez az oldal, nekem nagyon bejött: http://teasztar.hu Nagyon sok okos dolog van rajta, remélem tetszeni fog ;)
  • cesar444
    #20
    Sziasztok Andras vagyok
    A karaoke karall-midi lejatszot szeretnem letölteni teljes verziossan ha valakinek meglenne köszönettel vennem.
    [email protected]

    Andras