9
majd kiderul...
  • tomcs
    #1
    na itt 1 link aki nem tudna :]

    szal van ez es tomika megprobal regisztralni. erre o kiirja mobilszam nem jo. na en mar joforman csak visszafele meg base64 kodolasban nem probaltam meg beirni a mobilszamomat.... de nem. szal milyen formatumban fogja ez az okossag elfogadni? csak lesz elobb-utobb valaki aki sikeresen regisztralja magat...
  • Sephi
    #2
    szerintem SX ben probald meg +0036 verzaban es ha nem megu probald meg 122 es kabellel letolteni
  • Cvd
    #3
    Szeva Tomcs bratyó!
    Gyanus nekem, hogy MO-n nem indul játék idén, legalábbis én nem találtam a választható nyelvek között magyart, a játék meg azokon a nyelveken elérhető, ahol indul játék. Emiatt nem fogadja el a telefonszámodat sem, mert magyar számot próbálsz írni a nem magyar oldalra. Legalábbis erre tippelek. nagyon bízom benne, hogy csak nincs kész a fordítás vagy ilyesmi, amiatt nem indult még magyar oldal..
  • Cvd
    #4
    Közben megnéztem, lesz játék MO-n is, valszeg tényeg a fordítással szenvednek vagy hasonló. Megint jól indul.
  • radical
    #5
    nekem csak akkor fogadta el a telefonszámomat ha beírtam elé egy nullát. Persze így nem jó a számom :(
    Én írtam a gamemasternek hogy kurvagyorsan javítsák ki a hibát, szerintem írjatok ti is!
  • tomcs
    #6
    add mar meg aze pontosan mit irtal be az en szamom +3670abcdefgh es probaltam 70abcdefgh , 0670abcdefgh, 00070abcdefgh, 00670abcdefgh, abcdefgh, stb... minden le7oseget es nem...

    off: cvd 1024 eve nem lattalak.. mi van most veled?
    amugy jatek lesz magyarban csak a valaszthato nyelvek kozot nincs meg de mint valaszthato orszag gen
  • radical
    #7
    36-30-2xyycvb a számom, ugye azt írták hogy az országhívószám nem kell, ezért 36-ot lehagytam, de mivel így nem fogadta el ezért benyomtam elé egy 0-t úgyhogy most így van bent a számom: 0302xdftrew
  • Cvd
    #8
    Tényleg van magyar, én nem néztem elég mélyre. A számot meg úgy kell megadni, ahogy radical írta, vagyos 020, 030 vagy 070 az elején körzetszámnak, aztán a hét számjegy. Egyébiránt meg el vagyok veszve.:)
  • tomcs
    #9
    idokozben nekem is sikerult.. nem baj majd ha kezdodik 2 nap alatt ugyis kiesek :]]]]

    cvd te meg kerujje ma megfele valamikor jovo heten valahol valamiert jo lenne dumalni 1et.. csak most mennem kell haza es otthon keves a net kinn a mezon :]]