181
Az öröké tartó Nagy Háború
  • hali
    #1
    Hát igen! Ezt is megértuk!
    Milyen a gépigénye?
  • skorpio7
    #2
    2002-10-21 PC Game Isos Iron Storm (c) Wanadoo 72x15 MB DEVIANCE

    Bazz , a netem lerohadása miatt csak 2. vagyok . :)
    Na emberek , ezt tuti érdemes letölteni , csak ajánlani tudom mindenkinek a BF42-es mentes időkre , ha már a szerverre nem lehet bejutni . :)
  • AnarchoiD
    #3
    mennyi ideje van meg ? (kivancsi vagyok, hogy meg mindig nyero vagyok-e vagy sem ;) ora / perc ?
  • AnarchoiD
    #4
    amugy Gigas proci az ajanlott a cegtol, nalam 1.7 -es athlonon kellemesen futott
  • skorpio7
    #5
    Neked biztos előbb , én még el sem kezdtem tölteni .Majd az éjszaka , most inkább BF-ezek , az éjszaka meg nyugodtan lejön a game . :)
  • Nark
    #6
    Nagyon nem izgulnak rá a népek!!Érdemes letölteni egyáltalán?
  • skorpio7
    #8
    Töltsd le a videókat a game-ról !Tuti megéri .
    A Jedi Knight óta , az első igazán értelmes elsősorban single FPS game .
    Nézd meg ITT .
  • Sephi
    #9
    Nosza. Akkor kell
  • M.A.D.
    #10
    nem néz ki rossznak. akkor a ring2 törölve.
  • skorpio7
    #13
    Ajánlom letöltésre a játék hangulatának megismeréséhez az alábbi videót .
    Köszönet a GAMESTAR ONLINE-nak .

    INNEN TÖLTSD!
  • kropotkin
    #14
    Anarchoid te vagy a keraly!:)
    Bejon a game?
  • fucko
    #17
    Jo game,tettszik a haborus feeling meg ahogy kuzdeni kell hogy kiszedjem a snipereket.
  • M.A.D.
    #19
    Én nem tudom, hogy ezt az XP-t miért nem felejtitek már el.
    Az nem game-ezéshez valo oprendszer.
  • Evilmann
    #22
    Elivileg fasza az az XP, meg minden megy alatta, de azért nem olyan rég pl. a Morrowindel és GTA3-al is voltak gondok.
  • zippofcy
    #25
    Az XP egy szar, az is volt es az is maradt a servicepack utan is. Jatszatok csak 60hzen, lamak :) Mar azokkal a gamekkal amik egyaltalan elindulnak :) Csak vigyazzatok, az eredetileg is bunhosszu XP a vegen meg nem fer el egy kisebb vinyon a sok pecseles (pocsoles? :) ) utan, oszt mehettek ujat venni :)
  • RangeR
    #27
    Még jó,hogy nekem minden elindul xp-n és nem nő a mérete.És 100Hz fix minden.De biztos te is tudod ezt,csak kis csíra köcsög vagy és véletlenül elírtad amit ugatni akartál
  • fucko
    #31
    Van meg vkinek olyan problema hogy nem tudja beallitani a controlst sajat igenyre?Mer nekem kilep ha valtanek.
    Csak hogy a ironstormrol is essen mar par szo:-)
  • fucko
    #33
    Ahh nem kinlodok vele bar eleg szar a defaultsal nyomni.
  • Sephi
    #35
    Jaccik valaki ezzel?
  • fucko
    #36
    Jahm,jatszogatok egyre kevesebb hévvel :)
  • hiba
    #40
    detto, duplaklikkre kilep...
  • fucko
    #41
    Jaja jo 5let vki a cgg-jet tegye mar ki ide.
  • fucko
    #42
    cfg-jet na.
  • fucko
    #45
    De biztos ott jo de ki akar azzal kinlkodni hogy leszedje a demot es azzzal szarozzon?
  • hiba
    #47
    Egy megoldas:
    -demo felrak
    -config belo
    -user.cfg lemasolas
  • Dikkma
    #50
    navégre.
    mondjuk nem értem tegnap este óta miért nem lehetett letölteni a demót vkinek, ha adsl-je/chelloja van...
  • Viking
    #52
    Hmmm... Nekem is sikerült bekonfigolni billentyűzetet, de mondja meg vki, mit kéne csinálni az elején? Arra rájöttem hogy lehet sok golyót szerezni () de hogy mit kell csinálni arra még véletlenül se!
  • Sephi
    #53
    en is most fogtam neki de nagyon asziszem hogy nem fog ez nekem tecceni :(
  • [DF]ricsik
    #54
    BORZANAT íz egész ahogy van!!!
  • fucko
    #55
    En mar speciell töröltem is,csak pillanatnyi fellangolas volt:)
  • Jinchuu
    #56
    Elég jó kis game, már bejutottam a templom alatti rendszerbe és most ott hadakozom, szerintem nagyon jó és hangulatos a grafika ugyan nem valami nagy szám, de legalább gyors. :))
  • fucko
    #57
    En mar azon tulvittem reg mielott letoroltem es egy helikopter lehenteleset leszamitva eleg monoton a game,ugyhogy csak selejt aru ez.
  • fucko
    #60
    Ugy lehet felvenni ahogy a punci is mondja hogy eldobod a 6ost vagyis a heavy gunt asszem deletevel es ugy siman felveszi a toltenyek meg ott vannak korulotte,aztan mar konnyu a dolgod.
  • Viking
    #63
    Súgd már meg pls hogy hogy lehet kijutni az elején a bunkerből mert én ott bent szenvedek még...
  • TneX
    #64
    Léém:)))
  • TneX
    #66
    Ugy-ugy:))
  • Randal
    #67
    Na, miután béna voltam meg vak is indítottam topicot, én hülye. Na mindegy. Elég szép gépeket olvastam itt. Na akkor az enyimé is:
    Cel800, 384MB RAM, GF2-MX400-64MB os vidkártya.
    És nem szaggat. csak van úgy, hogy lefagyott. bár lehet, hogy a béta verziójú vidkártya driver miatt.
  • KRi2
    #68
    Mija teendö a legelejen a bunkerban ? ott tekergek már napok óta...
  • Randal
    #69
    amit a csaj mond, elsőnek el kell menni egy kijárathoz, aztán meg kell keresni egy puskát az egyik szálláson, aztán másik kijárat, de mindegyiknél várj egy kicsit. a kijáratot arról ismered meg, hogy két őr áll előtte. miután kijutottál ne nagyon rohangálj...nem mondom a többi meglepetést. finom lesz:)))
  • Promi #70
    Help!
    Mikor a csatamezokrol kijutsz 1 sziklas kanyonba ahol 1 helikopter allandoan koroz ott lapulni kell atsunnyogni 1 jukhoz, ahol mar var 1 tarsam , leugrani 1 jukon kovetem a tarsam, kovetkezo juknal megall ott van meg 1 tars. Tovabb menni nem lehet mert racsok gatolnak, 1 jukon kilehet menni, de csak lapulva, hogy nevegyenek eszre.Na itt mit kell csinalni, mert allandoan eszrevesznek, ha nem is rogton de kis ido mulva, es lelonek mint a sz@rt.