238
Street legal
  • Tomac
    #1
    Erdekelne nektek mi a velemenyetek errol a jatekrol.Szerintem az alapotlet jo de a gafika es a kivitelezes egy nagy 0.Ahhoz kepest,hogy lassan 2003-at irunk ilyen programot en biztosan nem mernek kiadni.
  • hen-tes
    #2
    invictus uj játéka te VAK !! :D
  • skorpio7
    #3
    Ugyan ne bántsd már , vmi új srác lehet itt a fórumon , nézd csak meg a reg-jét !
  • Tomac
    #4
    Nem vagyok vak de akkor aruld el te mit szolsz ehhez a programhoz,most fuggetlenul,hogy kinek a jateka.
  • Carlos
    #6
    Honnan lehet letölteni???
  • petee
    #7
    http://www.extra.hu/djcom/
  • hali
    #8
    LoL
    Már van topicja a Játéknak!
  • Taranov
    #9
    Jó játék a Street Legal?
  • CSOCSO
    #10
    nah ma fogom meglesni...amugy mi az eredeti oldal címe?? semmit nemtok erről a gammáról:)))))))))
  • CSOCSO
    #11
    Jéézusom!!!!!!!!!!!!!! ez a gamez kibaszott szar!!!!!!!!!!!!!!!!!
    az egy dolog hogy full ronda midnen csak a mi kocsink néz ki valahogy de olyan bugos bazzeg hogy ilyet még nem láttam!!!!!!!!!!!!!!!!!4
    1) az egér olyan gyors hogy alig tudok vmire rákattíntani
    2)amikor venni akartam autot.. van auto amit nem látok és van olyan ami akkor rakodik ki elöttem (értsd ugy hogy hiányzik a kocsi fele)
    3)letörtem valamit oké vettem rá cuccost erre a helyére akarom rakni erre ugy rakja oda hogy a fele bele áll a kocsiba a másik fele meg kiágaskodik belőle!!!!
    4)a catalogban minden alkatrész fehér.. semmit nem lehet látni hogy mi micsoda..csak névből lehet eldönteni.. és egyéb dolgok..mondjátok hogy csak nekem szar mert az 5let cool de ez így rémálom!!!!!!!!!
  • MuERTe
    #13
    Ez csak a bétateszt verzió :))
  • CSOCSO
    #14
    hát remélem
  • Sephi
    #15
    hogyne. Alapotletnek lasd a Race Pit cimu jatokot. igaz 1992 ben jelent meg es 4 mega volt:))))
  • zippofcy
    #17
    Naszoval. En a kovi pletykat hallottam regebben, akkor azt mondtam ra marhasag, de EZT a jatekot latva mar elhiszem. Szoval hogy a srac aki a terep2ot meg az Insanet kodolta anno elhagyta az Invictust, es ebben mar nem mukodott kozre. Rajta kivul meg senki nem akadt aki tudott volna kodolni. De ha megis o irta a kodot akkor biztos csontreszeg volt vegig :)
  • MuERTe
    #18
    Ez marhaság, mert az a srác a fizikai modelt kódolhatta max, itt viszont az az egyetlen dolog ami normálisan működik a játékban.
  • Sero
    #19
    Hello srácok!
    Nos letöltöttem mert már nagyon vártam a megjelenést.De hatalamasat csalódtam.A játék alapötlete nagyon COOL.Sőt mondhatni erre vágyunk,hisz elég nagy az érdeklődés.De a kivitelezés az nagyon SUX.
    A szerelés kezelhetetlen,autóvársálásnál a következő autók grafikái szétesnek.Ha ezeken a nehézségeken túl teszed magad akkor jön a totál káosz.Mikor kimerészkedel a útra meghal az egész! P III. 1.2 gépem van 256 Mb RAM és valami 32 Mb TNT video kártyám és kb 2-3 perc alatt sikerült kiérnem utca végére. Nos itt adtam fel az egészet.Remélem ez csak egy bétateszt verzió mert még annak is igen karcsú
  • hen-tes
    #21
    hehe :)
    ide is benyomtad ? :))
  • Laalee
    #25
    haat tudod ez az irj jobbat a fejlesztokre is igaz... eleve nem valaltam volna el egy munkat ha tudodm 6 honap alatt csak ilyet tudok elkesziteni...
  • Mas-Thief
    #27
    Azér' szó ami szó, ilyen rövid idő alatt még tényleg nem hiszem, hogy csináltak játékot. Egyszerűen reménytelen egy komplett játékot írni 6 hónap alatt. Tuti nem az Invictus csapatot kell *aszogatni, mert az 1nsane már egy kategória! Bizonyíték az van. Remélem, gatyába rázzák a patch-elgetéssel, mert ígéretes!!!
  • CSOCSO
    #29
    nekem még a garázs is lassú...hiába kurva gyors az egér de olyan lassú mint az atom.. szal a menűben alig tudok vmire katintani bent e garázsban meg lassú a képfrissítés mint atom így meg aztán még szarabb az egér
  • CSOCSO
    #30
    magyar? ha jol tudom ez rohadtul nem a magyar gamez.. az másik gamez!
  • hen-tes
    #31
    Street Legal magyar játék !!!!
    invictus csináta , csinája
  • mozesapo
    #32
    Most olvastam a honlapjukon: Mo-n reméljük már karácsony körül kapható lesz. Röhej.
  • CSOCSO
    #33
    mindegy ez a magyar.. a clavers is magyar, nem?
  • CSOCSO
    #35
    de az is magyar, nem?
  • CSOCSO
    #38
    mindegy ez akkor is csalódás
  • Mas-Thief
    #39
    Ejnye!
  • Ams
    #40
    csalódjál máshol de izibe! röfi
  • hali
    #42
    Mennyé csalodni a Gumiszobába!
  • hen-tes
    #43
    nem kel jáccani !
  • zippofcy
    #44
    Milyen erzes ENNYIRE nyalni?
  • Manta
    #45
    Szerinted kinek nyal? Teljesen igaza van. Néhányan nagyon el vannak szállva.
  • hali
    #46
    töcccsé neki jol beszél!
  • CSOCSO
    #47
    tényleg?? szinte az elsők között vagyok akik mondták hogy szar sőt ebben a topicban én mondtam legelöbb!
  • Falabu #48
    He-he
  • Falabu #49
    gggggggggg
  • Falabu #50
    gggggggggg
  • Falabu #51
    gggggggggg
  • CSOCSO
    #53
    elhiszem én baromira örülnék ennek a gammának tök király..én ezt vártam .. nagyjából..legalábbis a motor city eléggé elbaszta a kedvem mivel csak oofline volt és régi autok:(((( ebben vannak uj járgányok is meg minden..dehát semmit nem tudok a gammárol csak azt hogy jo is lehetnhe de még szar..
  • I.C.ram
    #55
    Nekem megvan az MCO és online is játszom vele, sokkal jobb mintha szaros Toyotáid lennének benne.