379
Soldiers of Anarchy
  • skorpio7
    #1
    Sziasztok !
    Csodálkozok , hogy senki nem vette még észre , hogy milyen jó kis stratégia jelent meg időközben .
    Mintha a nagy BF42 csaták köszönnének vissza , csak éppen most teljes egészében mi vagyunk a történések irányítói .
    Én nyugodtan tudom ajánlani minden akció-stratégia szeretőnek ezt a programot .
    Nézzétek meg a hivatalos oldalon a képeket , mert szerintem tényleg jóra sikerült ... legalábbis az utóbbi időkben nem nagyon jelent meg ilyen hasonló szintű grafikájú program .
    Pár kép a játékból .: KÉP1 , KÉP2 , KÉP3 , KÉP4 , KÉP5 , KÉP6 , KÉP7 , KÉP8 , KÉP9 , KÉP10 , KÉP11 , stb ...

    Szerintem nézzétek meg az összes képet , mert nagyon jó kis game ez !
  • MuERTe
    #2
    Gagyi szar, hogy néz má' ki? :)))
  • ThunderMaX
    #3
    Én észrevettem!!! :D Képzeld még a demót is végigvittem erre vártam már mióta hogy megjelenjen, és végre megjelent. :) Végre egy modern kori JA2 kommandírozós, hent RTS egyveleg!!!A történet az nagyon ott van(legalább is ami a demóban lévőt illeti asszerint a full sem szégynekezhet e téren) a grafika az nem a legszebb de itt nem ez a lényeg!!!Még ami nagyon tetszet pl. belelősz tankal egy daruba akkor az úgy omlik össze mint egy kártyavár és rádől az épületre akkor az is megsérül vagy ha pl. egy tankra dől rá akkor az is megsemmisül szóval nagyon jól megcsinálták ezt a részét a játéknak!!!Szerintem ez igazi meglepetés RTS(pozitív értelemben) lesz aki nem ismeri még!!!
  • G. Joe
    #4
    na akkor install! :)
  • skorpio7
    #5
    Na ezért nem töltöm le neked azt a hogy is hívják ??? sztríít legal vagy milyen gagyi arcade autós kidgame-et ! :)
  • skorpio7
    #6
    És persze , ahogy olvastam , ugye bármilyen járműbe be lehet szállni , amit a pályán találsz !
    Az egyik képen állati jó kis kocsit , a régi megszálló ruszkik által használ 80-as évek beli terepjárót találtam .Tuti jó kis program ez !
  • MuERTe
    #7
    Csak mondod. Holvan már? :)
  • G. Joe
    #8
    a fasz se gondolná milyen gépigénye van ha azt akod hogy ki is nézze valahogy!
    A zenéje, és a hangulata állati :))
  • Lantee
    #9
    Én már ki is irtam....este nyomom! :)
  • Charon
    #11
    Sziasztok
    Nekem az intro után befagy amikor a fogaskerekek pörögnek
    van tippettek?
    köszi
  • Charon
    #12
    oprendszer:Xp
  • Charon
    #13
    Bocsesz nem szoltam csak türelmetlen voltam:)))
  • Sephi
    #14
    A hagyomanyos betet sokkal olcsobb.
  • AnarchoiD
    #15
    El vagyok akadva :

    amikor a falut kell fel/megszabaditani, latom hogy a falu tulso vegen vannak dobozok, de a fegyvertelen hum-vee-m mit se er a masik , felfegyverzett ellen ... valaki tuljutott mar ott ? (kb 3. misszio) (paccs fennvan)
  • genya
    #16
    szia a patch-et honnan szedted le?
  • Sephi
    #17
    nekem is ez a baj. te megoldotad?
  • aiguo
    #18
    Hmmm...mifele patch!?
    Nekem is kellene,pliiiz !!!
  • mozesapo
    #19
    A fullost honnan lehetne megvenni?
  • Sephi
    #20
    Valaki aruja mar el nekem miert akad igy a gama?
  • aiguo
    #21
    Szia Sephi!
    Most jartam a Hivatalos Forumon,ott is panaszkodnak ,hogy akadozik meg kilep ,fagy ...
    hmmm...itt nem csak a crackkel lesz agond!!!
  • aiguo
    #23
    Nem latom...mar toroltek is volna!?
  • aiguo
    #24
    Kerlek kuld el egy emilben ha nem tul nagy keres !

    koszi!
  • aiguo
    #25
    Mivan,senkit se erdekel ez a game?!
  • aiguo
    #27
    Szia!

    En azt keresem ezerrel",ha talalok szolok!
  • aiguo
    #31
    :)Kiraly vagy...

    ezer koszi!
  • aiguo
    #32
    bocs, de hogy kell ezt hasznalni?-a bint szeretnem javitani....
  • aiguo
    #34
    Igen ezt ertem....ezt tettem de, hogy kell javitani a bint ...mit futtassak?

    koszi es bocsika
  • aiguo
    #36
    Hat nekem a CrackFix utan is kilep az asztalra...:(
  • hammond
    #37
    Kínáld meg egy molotov koktélal, azt nem szereti :-)
  • skorpio7
    #39
    Érdekelne , hogy ki hol tart benne .
    Fel "ppf"-eltem a bint , de a 3. misszónál még nem tartok , így nem tudom , hogy ért-e vmit is .Van hozzá egy másik crack is , szóval most melyik a jó .Az , ami alapból van hozzá vagy a crackfix-el ?
  • skorpio7
    #40
    Ja igen .Ha megölöd a falu kerítésén kívűli őröket ( jobb oldalon , ahol a kis temető is van egy manusszal ) , akkor a jobb oldalon találsz 3 dobozt . Az egyikben van egy jó kis molotov koktél , azzal megküldöd , amikor lenyugszik a jármű a falu közepén .Az én HUM-VEE-m meg nem fegyvertelen , mert találtam hozzá lőszert ( egy fának ütközött HUM-VEE-ből esett ki ) még a lezárt völgyben , a jobb oldali úton végigkocsikázva .Másrészt meg az említett kerítésmászós akcióban is szerzel 1 tárat , így nem gond elintézni senkit .
    Ti vállatok extra küldetést is ?
    És érdemes újra megcsinálni 1-1 küldetést , mert az embereink magukkal visznek minden felszedett cuccot az előző pályáról .
  • aiguo
    #41
    Szia!
    hogy kell "ppf-elni a bint"?
    nekem sehogy se akar sikerulni:(
  • Mikice
    #42
    Szia!
    Feltennéd a crackfixet az sg-re?
  • aiguo
    #43
    Feltettem az Sg:/upload/SoAfix konyvtarba a *CrackFixet*
    Nekem egy guriga taknyot nem ert...,tovabbra is kilep!
  • skorpio7
    #44
    Nekem eddig sem lépett ki , igaz ugyan , hogy a 2. küldetést csinálom csak még .Amúgy nagyon állat , hogy van repair idő ( kocsiknak ) , gyógyulás ( embereknek ) és életcsomag készítés is , a raktár meg különösen tetszik ( amit csak lehet összeszedek :).
    A Trade-et még nem próbáltam ( azaz kereskedést ) , pedig lehet jól jönne ebben a küldetésben egy PSZH ( van ugye az első küldetésből egy HUMVEE és egy GAZ A-m ).
    Jótanács ... ha az első küldetést egyből befejezed és nem mész el a bejárattól balra vezető út végéig , akkor lemaradsz 1 emberről , aki pedig "3 csíkos - a fene se jegyezte meg a rangját" és a mi a lényeg , hogy mesterlövész .Már csak egy Dragunov kell és máris jobban érzem magam .Szóval elég tápos regruta , akit kár elhagyni .
    Én így 7 emberrrel fejeztem be az első küldit .Ja igen ... a faluban jobb oldalon a kerítésen belül is van egy doboz , amiben védőmellény van , azt se hagyjátok ott .A fellrobbant ellenséges HUMVEE-ből pedig egy tár humvee-ba való lőszer esett ki , azt is érdemes felszedni .
    Ez a második küldetés kicsit felhúzott , mert a háttérzaj marhára idegesít .Mintha a tengerparton lennék , olyan a zúgás ,Amúgy marha jó a hangulata a zene meg nagyon el lett találva .
    Holnap folytatom és írom ide , ha találok vmi érdekes cuccost .
  • skorpio7
    #45
    Vki kérdezte , hogy lehet-e légi egységet vezetni majd .Hát hangár az van , szóval tuti , csak azt nem tudom , hogy még mit .Helikopátert azt tuti , mert láttam már képeket küldikből , amiben használták .Vadászgépeket is akcióban , bár nem tudom , hogy oldották meg a vezetésüket .Na mindegy , a következő napokban majd csak odajutok .
    Amúgy ajánlom mindenkinek , hogy tanulmányozza , olvassa át az F3 , F4 , F5 gombok opcióit , mert marhára megkönnyíti a játékot .Mindenesetre leírom ide , a szerintem legfontosabb gombokat , ha esetleg vkinek átláthatatlan lenne az egész .
    Ja igen ... MINDEN-t ismétlem MINDEN-t meg lehet csinálni az egérrel és a kurzor nyilakkal .Más gombra nincs is szükség , de azért vmivel jobb a gyorsbill. a játék .
    CTRL + 1 , 2 , stb... - A kijelölt egységek azonos csapatba rendelése .Értelemszerűen az 1, 2 , stb... gombokkal gyorsan összeverbuválható a szétszórt egység ezután .
    V - járműkiválasztás
    B - a térképen lévő összes emberi egység kiválasztása
    F2 - Az adott küldetés feladatai .
    F8 - SAVE
    F9 - LOAD
    J - adott formációban való haladás a kijelölt pontra ( Tehát pl. egyenes sorba rakod az embereid , kijelölöd őket és nyomsz egy J-t , akkor ezután ezt a formát tartva közlekednek a terepen .Ha ezután szeretnél egy új formációt , akkor nem kell nyomnod a J-t , mert automatikusan az új alakban mész tovább .Ha újra megnyomod a J-t , akkor kikapcsolod ezt a lehetőséget . )
    TAB - nyomvatartod és kijelölöd a célt ( 1-es pályán az ellenséges HUMVEE ) és eldobod a gránátot , molotov-koktélt , stb ...
    S - állj!
    D - lefekvés
    F - guggolás
    G - felállás
    Q - passzív viselkedés a környezettel szemben ( megtámadás esetén sem lő vissza a kijelölt egység )
    W - védekező viselkedés ( támadás esetén már visszalőnek )
    E - támadó viselkedés ( lőtávolságon belül azonnal támad )
    O - jármű egységes elhagyása
    A - nyomva tartva és így kijelölve bármit támadhatok , akár saját egységet is
    R - újratölt
    R.M.Button - egységen nyomva tartva cselekvéskijelölés L.M.Buttonnnal
    R.M.Button - egység kijelölve , de tőle távolabb R.M.Button nyomvatartva feladatmeghatározás és L.M.Buttonnal katt ( pl. gyógyítás , robbantás , tárgyák felszedése , stb ... )
    És még vannak a nyilak , amikkel terület forgatható és zoom-olható .Mindössze ennyi szükséges a játékhoz , de mint mondtam akár az egérrel is megcsinálható minden egyes funkció , csak a gyorsbillentyű azért gyorsabb . :)
  • skorpio7
    #46
    Tényleg ... eddig 1 BUG-ot találtam benne , de CTRL+ALT+DEL-el kivédhető ! :)))
    Szóval mikor kadod le a dinamit rudakat a völgyzáró sziklákhoz , hogy tovább is tudij haladni , nos ott jobb , ha nem forgolódsz a kamerával , mert ha a "gát" felől próbálsz lenézni a dinamitot lerakó emberre, akkor bizony egy az egyben lefagy a game .Ezt 3-szor játszottam el , szóval tuti .Robbanás után , már nézgelődhetsz , ahogy akarsz , de csak utánna .Előtte lehetőleg ne menjen a képzeletbeli kamera a robbantás előtt álló gátra fel , mert fagyi lesz . :)
  • Mikice
    #47
    Köszi.
  • aiguo
    #48
    Szivesen,...akkor sikerult!?
    bocs megegyszer, de nem ment emailben!
  • Mikice
    #49
    Leszedni igen, de használni még nem tudtam. :( Hogy lehet ezt a patchet aktiválni?